رفتن به مطلب

حذف ایمیل

پست های پیشنهاد شده

در 10 ساعت قبل، ebi گفته است :

سلام وقت بخیر چطوری میشه قسمت ایمیل کاربران کلا حذف کرد میخواییم کاربر ثبت کنیم باید ایمیل هم وارد کنیم 

با افزونه های ساخت صفحه ی ورود مثل theme my login میتونید یه صفحه ی ورود شخصی بسازید که هر چیزی رو دوست دارید از کاربر بگیرند.

فقط حذف ایمیل (اگر شماره موبایل رو جایگزین نکنید) میتونه باگ امنیتی رو سایتتون درست کنه و حمله هایی که برای پر کردن پهنای باند سایت ازش استفاده میشه رو با یه ماکروی خیلی راحت رو سایتتون پیاده کنند و کلا پیشنهاد نمیشه چون امنیت رو خیلی پایین میاره، حداقل یه راه تاییدی باید روی سایت باشه تا کاربرا مجبور بشن هویت خودشون رو تایید کنند

لینک به ارسال

سلام خیلی ممنون 

از الان کاربران با پیامک تاییده وارد میشن 

مثل دیجی کالا و....

وقتی میخوام کاربری دستی اضافه کنم اونجام میگه ایمیل وارد کن 

یا وقتی میخواد تسویه حساب کنه میگه ایمیل وارد کن بعضی ها الان ایمیل ندارن که بخوان وارد کنن

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، ebi گفته است :

سلام خیلی ممنون 

از الان کاربران با پیامک تاییده وارد میشن 

مثل دیجی کالا و....

وقتی میخوام کاربری دستی اضافه کنم اونجام میگه ایمیل وارد کن 

یا وقتی میخواد تسویه حساب کنه میگه ایمیل وارد کن بعضی ها الان ایمیل ندارن که بخوان وارد کنن

برای بخش تصفیه حساب تو تنظیمات یه گزینه داره اجبار کاربر به ثبت نام پیش از خرید (فکر کنم تو تنظیمات ووکامرس بود)، تیک اون رو بردارید و به جاش تیک همین گزینه رو توی افزونه بزنید تا افزونه ای که گذاشتید این کار رو انجام بده نه ووکامرس 

برای بخش ثبت دستی هم شما باید توی تنظیمات وردپرس دریافت ایمیل رو اختیاری کنید یا کلا بردارید تا درست بشه

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، ebi گفته است :

اون قسمتی که داخل ووکامرس میگید ایمیل حذف میشه از چه قسمتی هست 

؟

با افزونه Site-Specific میتونید انجام بدید یا باید برین داخل فانکشن تغییر بدید

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، ebi گفته است :

سلام خیلی ممنون از راهنماییتون ممکن کامل بگید چطوری و اگه کدی داره کدشو بهم بگید ممنون میشم 

این لینک رو چک کنید توضیح داده البته با یه افزونه ی دیگه

کد رو هم گفته چطوری بزارید و فقط یک خط کد هست و ساده هست

لینک مطلب

لینک به ارسال

سلام خیلی ممنون ازتون بابت توضیحاتتون 

فقط ی نکته این فرم ورود میگه حذف کنه که این قسمت قالب من قابلیت ورود با رمز پیامکی داره که پیامک میشه 

این کد که گفته بذارم ایمیل از قسمت کاربران افزودن کاربر ک میخوای وارد کنی هم حذف میشه ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...