رفتن به مطلب

تغییر صفحات پیش فرض ووکامرس

zoh sij

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر 

من میخوام صفحه دسته بندی محصولات و صفحه تشکر از پرداخت و … از صفحات سایتم رو خودم طراحی کنم و نمیخوام از صفحات پیش فرض ووکامرس استفاده کنم چطور باید این کار رو انجام بدم ؟!

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، zoh sij گفته است :

سلام وقت بخیر 

من میخوام صفحه دسته بندی محصولات و صفحه تشکر از پرداخت و … از صفحات سایتم رو خودم طراحی کنم و نمیخوام از صفحات پیش فرض ووکامرس استفاده کنم چطور باید این کار رو انجام بدم ؟!

سلام ، تو تنظیمات ووکامرس بخشی داره برای تعیین برگه ی پیش فرض، شما کافیه برگه ها رو طراحی کنید  و از اون قسمت برگه ی خودتون رو به عنوان پیش فرض انتخاب کنید

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، zoh sij گفته است :

اونجا صفحات حساب کاربری و سبد خرید و... قابل تغییر هست من میخوام صفحه دسته بندی رو عوض کنم 

برای تشکر و ... گفتم

برای دسته بندی باید ببینید قالب پشتیبانی میکنه یا نه 

اگر پشتیبانی نمیکرد یه راه داره که شما یه بلاک درست می کنید و تو بخش دسته بندی های ووکامرس ارجاع میدید به اون بلاکی که ساختید و از داخل بلاک اطلاعات رو میگیره ، فقط با المنتور باید بسازید و تو تنظیمات بلاک همراه با هدر و فوتر تنظیمش کنید و اگر میخواین سایدبار هم داشته باشه اون رو هم براش فعال کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...