رفتن به مطلب

ورود دستی اطلاعات خرید و فروش و تحویل کالا

پست های پیشنهاد شده

سلام 

این امکان هست که من قیمت رو داخل ووکامرس ندم و به مشتری بگم که از طریق واتساپ قیمت بگیره ؟ 

و بعد هم کارت یه کارت بکنه ...

و من چون احتیاج دارم داخل سایت روند حساب و کتاب و تحویل و پیگیری سفارش امکان پذیر باشه اطلاعات مشتری ها رو دستی وارد کنم ؟( سایت فروش عمده هست و مشتری ها محدود )

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، maryam.etesami68 گفته است :

سلام 

این امکان هست که من قیمت رو داخل ووکامرس ندم و به مشتری بگم که از طریق واتساپ قیمت بگیره ؟ 

و بعد هم کارت یه کارت بکنه ...

و من چون احتیاج دارم داخل سایت روند حساب و کتاب و تحویل و پیگیری سفارش امکان پذیر باشه اطلاعات مشتری ها رو دستی وارد کنم ؟( سایت فروش عمده هست و مشتری ها محدود )

سلام

ببخشید اول این نکته رو بگم:  سیاست سایت ها کلا این هست که پاس کاری ها رو ازش حذف کنید و کار مشتری راحت تر بشه ، شما اگر نیاز به این پاسکاری دارید که یه دور تو سایت ببینند و یه دور بیان واتس آپ و منتظر بمونند جواب بدید و باز برن کارت به کارت کنن بهتره سایت رو تعطیل کنید، خرید مشتریان از سایت ها هر چقدر سریعتر باشه درصد فروش میره بالا و اینطوری بخواین کار کنید 90% مشتری ها میپرن و میرن همونجا آنلاین از یه سایت دیگه میخرن و به تفاوت قیمت (چون نمیبینند) کاری ندارند.

مثل پیج های اینستا میمونه که زده قیمت= دایرکت! اینطوری تو پیج فروش رو کم میکنه و خیلی از مشتریا هر چقدر اجناس رو لازم داشته باشن بازم میرن سراغ جاهای دیگه و با یه سرچ بدون معطلی خرید می کنند.

اما اگر واقعا اراده دارید همون درصد کم مشتری رو بگیرید میتونید افزونه های کارت به کارت رو نصب کنید که مشتری بتونه بلافاصله از رو سایت کارت به کارت کنه اما بازم کلا میشه دواندن مشتری ، جنس رو سرچ میکنه _ میاد سایت شما - شمارتون رو برمیداره یا روی لینک کلیک میکنه - میاد واتس آپ شما - حداقل 10 دقیقه معطل میشه جواب بگیره - باز میره تو سایت یا لینکی که بهش میدید - اطلاعات رو پر میکنه - پرداخت انجام میشه! 

اینطوری کاری رو که مشتری باید نهایتا توی 3 مرحله و نهایتا 1 دقیقه انجام بده تبدیل میکنید به 8 مرحله و حداقل 15 دقیقه زمان!

خودتون رو بزارید جای مشتری، اینطوری باشه منتظر جواب فروشنده میمونید یا میرین و مستقیم از یه جای دیگه خرید میکنید؟ 

برای سایتتون هر چقدر هم کالایی که دارید بر اساس جزئیات قیمتش تغییر میکنه ، میتونید براش کالای متغیر تعیین کنید که با هزارتا متغیر به انتخاب مشتری خودش قیمت رو محاسبه کنه و بلافاصله پرداخت کنه

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۲/۳/۱۶ در 13:05، maryam.etesami68 گفته است :

سلام، در این حالت بهتره از یک پست‌تایپ سفارشی به جای ووکامرس استفاده کنید که سایتتون هم سنگین نشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...