رفتن به مطلب

مشورت در مورد بازدید سایت من...خواهش میکنم حرفه ای ها جواب بدن

saeed4641

پست های پیشنهاد شده

سلام

بنده حدود 1 سال پیش سایتی رو با دامنه it30t.ir روی سیستم وبلاگدهی رزبلاگ راه انداختم و بعد از شش ماه بازدید من به روزی 300 بازدید یکتا با حدود 250 ورودی گوگل رسید اونم با 700 مطلب

بعد از شش ماه از گذشت سایت به دلیل کمبود امکانات این سیستم وبلاگدهی مجبور شدم هاست بخرم و سایت راه اندازی کنم

تقریبا 300 تا از مطالب سایت قبلی رو به سایت جدید منتقل کردم و بعد از اون هم 400 تا مطلب خودم وارد کردم و الان حدود 750 مطلب دارم ولی بازدید سایتم هر روز داره کمتر و کمتر میشه

واقعا عجیبه

تمام الگوریتم هایی که برای سئوی مطالب لازمه رو مطابق سایت قبلی اینجا هم برقرار کردم ولی هیچ فایده ای نداشت

سایتم رو به گوگل هم معرفی کردم

به نظر خودم هیچ ایرادی نیست

ممنون میشم راهنماییم کنید

بخدا عاصی شدم

لینک به ارسال

درود فراوان

من حرفه ای نیستم ولی حرفه ای هارو خیلی دوست دارم.

من تجربه شخصی خودم رو میگم و باید برای این موضوع اساتید نظر بدن

به نظر وقتی دارید با زیردامنه ی سایت دیگه کار میکنید (وبلاگ) رتبه ی اصلی که گوگل و موتورهای جستجو و آلکسا و ... براتون محاسبه میکنه دامنه ی اصلی هست و بهتر توی گوگل ایندکس میشه و بازدیدهاش بیشتر میشه.ضمن اینکه فکر میکنم وقتی وبلاگ داشتید به وبلاگ های دوستان و دیگر وبلاگ های به روز شده سر میزدید و از اونا برای بازدید پست هاتون دعوت میکردید و اینم خودش خوبه دیگه چون بازدید میومد با این روش.

ساختار سایت شدن کاملا متفاوت تر از ساختار وبلاگ هست چون وقتی سایت دار میشی همه ی بار به عهده ی دامین اصلی هست که همون دامنه ی خودته.

پیشنهاد من صبر ، صبر ، صبر و ناامید نشدن هست و به فعالیت ادامه دادن هست.من سئو سایت رو بررسی کردم و 95% هست.خوبه اقا وسواس نداشته باش ، هرچی وسواس داشته باشی بدتره.

تاکید میکنم این نظر شخصی بنده هست و راهنمایی اساتید بدون شک بهتر خواهد بود

ویرایش شده توسط amir1909
لینک به ارسال

شما sitemap دارید؟ اون رو به گوگل وبمستر معرفی کردید؟

نحوه به روز رساین سایت شما چطوریه؟ مرتب به روز می کنید؟ یعنی هر روز تقریبا در ساعتی خاص پست جدید می گذایرید؟

لینک به ارسال

شما sitemap دارید؟ اون رو به گوگل وبمستر معرفی کردید؟

نحوه به روز رساین سایت شما چطوریه؟ مرتب به روز می کنید؟ یعنی هر روز تقریبا در ساعتی خاص پست جدید می گذایرید؟

بله سایت مپ هم دارم و به گوگل هم معرفی کردم

آره هر روز تقریبا صبح ها بروز می کنم

نمیدونم واقعا چرا این جوری شده

بازم منتظر نظر بقیه دوستان هستیم

لینک به ارسال

سعی کنید که مطالب خودتون را در یک بازه زمانی یکسان منتشر کنید،مثلا یک روز در میون ساعت 12

آیا به تازگی افزونه ای نصب کردید؟

برای افت بازدید و وردی گوگل هزاران دلیل وجود داره!

شاید شما به تازگی ساختار لینک ها یا دسته خودتون را تغییر دادی یا سرور شما یه مدت قطغ بوده یا صفحه 404ی که کاربر با کلیک روی لینک شما در گوگل وارد شده زیاد شده و.........

لینک به ارسال

سلام

با انتقال از وبلاگ به سایت ، طبیعتاً پیوند یکتای شما و قالب و ... تغییر کرده اند. برای اینکه بتونید قدرت سایت تون رو زنده کنید پیشنهاد میکنم سایت رو با محتوای قوی تر و راس ساعت به روز کنید. بعنی مثلا هر روز 10 مطلب منتشر کنید ، برای اون 10 تا هم ساعت و زمان خاصی رو در نظر بگیرید. وقتی این سیاست رو اعمال کنید ، سرعت ایندکس سایت شما بهتر میشه و به مرور زمان ورودی ها هم بالا میره.

اگه این چیزی که گفتم رو اجرا کنید ، میشه در عرض کمتر از 2-3 ماه به رتبه ی بهتری رسید.

همونطور که دوستان دیگه هم اشاره کردن باید صبر هم داشته باشید. چون زمان می بره ایندکس های قبلی کاملاً حذف بشن.

ضمنا لیست سایت های پینگ وردپرس هم بروز کنید.

لینک به ارسال

سعی کنید که مطالب خودتون را در یک بازه زمانی یکسان منتشر کنید،مثلا یک روز در میون ساعت 12

آیا به تازگی افزونه ای نصب کردید؟

برای افت بازدید و وردی گوگل هزاران دلیل وجود داره!

شاید شما به تازگی ساختار لینک ها یا دسته خودتون را تغییر دادی یا سرور شما یه مدت قطغ بوده یا صفحه 404ی که کاربر با کلیک روی لینک شما در گوگل وارد شده زیاد شده و.........

یعنی اگه روزی 8 تا مطلب ارسال می کنم همه ساعت 12 باشه؟

واقعا تاثیر داره؟

نه افزونه خاصی نصب نکردم

فقط از افزونه all in one seo استفاده می کنم

ممکنه این مشکل رو این افزونه به وجود آورده باشه

در مورد ساختار لینک ها بعد از انتقال از وبلاگ آره عوض شد

ولی این مال 6 ماه پیشه

منم تمام آدرس های جدید رو به گوگل معرفی کردم

بازم ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال
سلام با انتقال از وبلاگ به سایت ، طبیعتاً پیوند یکتای شما و قالب و ... تغییر کرده اند. برای اینکه بتونید قدرت سایت تون رو زنده کنید پیشنهاد میکنم سایت رو با محتوای قوی تر و راس ساعت به روز کنید. بعنی مثلا هر روز 10 مطلب منتشر کنید ، برای اون 10 تا هم ساعت و زمان خاصی رو در نظر بگیرید. وقتی این سیاست رو اعمال کنید ، سرعت ایندکس سایت شما بهتر میشه و به مرور زمان ورودی ها هم بالا میره. اگه این چیزی که گفتم رو اجرا کنید ، میشه در عرض کمتر از 2-3 ماه به رتبه ی بهتری رسید. همونطور که دوستان دیگه هم اشاره کردن باید صبر هم داشته باشید. چون زمان می بره ایندکس های قبلی کاملاً حذف بشن. ضمنا لیست سایت های پینگ وردپرس هم بروز کنید.

منظور از اینکه گفتید " ضمنا لیست سایت های پینگ وردپرس هم بروز کنید" یعنی چی؟

میشه بیشتر توضیح بدید؟

لینک به ارسال

منظور از اینکه گفتید " ضمنا لیست سایت های پینگ وردپرس هم بروز کنید" یعنی چی؟

میشه بیشتر توضیح بدید؟

توی صفحه تنظیمات وردپرس - "نوشتن" پایین صفحه یه باکس هست که میتونین ادرس هایی رو بزارید برای پینگ مطالب به موتور های جستجو.

این تاپیک ها رو بررسی کنید :

لینک به ارسال

آها یه چیزی یادم اومد!

شما باید در گوگل ومبستر خودت در قسمتی که الان یادم نیستش،دامنه جدید خودت را وارد میکنی تا گوگل نتایج را برای دامنه جدید بشناسه و بازدید ها را برای اون بفرسته!

دنبالش میگردم شاید تونستم پیدا کنم

آها پیداش کردم

http://blogers.ir/forum/showthread.php?tid=4254

لینک به ارسال

توی صفحه تنظیمات وردپرس - "نوشتن" پایین صفحه یه باکس هست که میتونین ادرس هایی رو بزارید برای پینگ مطالب به موتور های جستجو.

این تاپیک ها رو بررسی کنید :

http://forum.wp-pars...ینگ-کردن-مطالب/

http://forum.wp-pars...ت-پینگ-ورد-پرس/

ممنونم از لطفت آقا فرزاد

فقط راه دیگه ای به ذهنتون نمیرسه منو راهنمایی کنید؟

یعنی من مثلا اگه خواستم سایتمو بروز کنم هر روز بین ساعت 14 تا 15 باشه خوبه؟

آیا تعداد مطلب هم مهمه یا فقط بروز شدن مرتب مهمه؟

آخه من خیلی از سایت های پر بازدیدو دیدم که مطالبشون اندازه منه

لینک به ارسال

ممنونم از لطفت آقا فرزاد

فقط راه دیگه ای به ذهنتون نمیرسه منو راهنمایی کنید؟

یعنی من مثلا اگه خواستم سایتمو بروز کنم هر روز بین ساعت 14 تا 15 باشه خوبه؟

آیا تعداد مطلب هم مهمه یا فقط بروز شدن مرتب مهمه؟

آخه من خیلی از سایت های پر بازدیدو دیدم که مطالبشون اندازه منه

طبق همون پست اولی که دادم عمل کنید ، مشکل تون حل میشه.

خودم مدت ها قبل یک وبلاگ رو وقتی آوردم روی وردپرس همین طوری شده بود ولی با اپدیت منظم سایت و گذاشتن مطالب قوی جلوی افت رو گرفتم و اتفاقا بازدیدش خیلی بالاتر هم رفت از زمانی که روی وبلاگ بود...

برای زمان به روز رسانی هم خودتون مختارید ، فقط باید یادتون باشه منظم باشه. یعنی مثلا اگه روزی 2 تا مطلب میزارید ، ساعت 2 ظهر و 8 شب باشه (مثلا.)

اگه تعداد به روز رسانی ها رو هم بیشتر کنید ، به نظر من برای سایت تون بهتره و ورود روبات گوگل به سایت تون رو افزایش میده و کوئری بیشتری در گوگل خواهید داشت. در نتیجه ورودی تون از گوگل بیشتر میشه.

البته تعداد مطالب هم همیشه مهم نیست ، مهم کیفیت مطلب هاست.

سایت دیدم 7 هزار مطلب داشته ولی ورودی اون زیر 50 تا در روز بوده ولی الان سایت هست 5 هزار تا مطلب داره ، بیش از 20 هزار ورودی گوگل داره.

لینک به ارسال

به حصبت های فرزاد چند نکته را اضافه کنم

همونطور که ایشون گفتند کیفیت خیلی مهمه ، شما دوماه یکبار یه مطلب توی یه بازه زمانی ثابت بفرست، ارزشش از 100 تا مطلب بی کیفیت و کپی توی روز برای گوگل بیشتره.

لینک به ارسال

طبق همون پست اولی که دادم عمل کنید ، مشکل تون حل میشه.

خودم مدت ها قبل یک وبلاگ رو وقتی آوردم روی وردپرس همین طوری شده بود ولی با اپدیت منظم سایت و گذاشتن مطالب قوی جلوی افت رو گرفتم و اتفاقا بازدیدش خیلی بالاتر هم رفت از زمانی که روی وبلاگ بود...

برای زمان به روز رسانی هم خودتون مختارید ، فقط باید یادتون باشه منظم باشه. یعنی مثلا اگه روزی 2 تا مطلب میزارید ، ساعت 2 ظهر و 8 شب باشه (مثلا.)

اگه تعداد به روز رسانی ها رو هم بیشتر کنید ، به نظر من برای سایت تون بهتره و ورود روبات گوگل به سایت تون رو افزایش میده و کوئری بیشتری در گوگل خواهید داشت. در نتیجه ورودی تون از گوگل بیشتر میشه.

البته تعداد مطالب هم همیشه مهم نیست ، مهم کیفیت مطلب هاست.

سایت دیدم 7 هزار مطلب داشته ولی ورودی اون زیر 50 تا در روز بوده ولی الان سایت هست 5 هزار تا مطلب داره ، بیش از 20 هزار ورودی گوگل داره.

مشکلی که نیست از حالت انتشار آینده وردپرس برای انتشار منظم مطالب استفاده کنم؟

لینک به ارسال

مشکلی که نیست از حالت انتشار آینده وردپرس برای انتشار منظم مطالب استفاده کنم؟

خیر مشکلی نداره. بهترین گزینه برای انتشار منظم همین هست...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...