رفتن به مطلب

قالب وردپرس شبیه دمو نیست!

پست های پیشنهاد شده

درود.

من یک مشکلی خیلی در وردپرس با اون درگیرم این هستش که: قالب وردپرس شبیه دمو نیست.

هرکاری کردم از جمله درون ریزی، نصب پلاگین های مخصوص به اون و...

نمیدونم چرا شبیه دمو نیست، مطالب مربوطه زیادی رو خوندم ولی نتیجه ای نگرفتم:(

من حتی از قالب های رایگان استفاده می کنم یا حتی پولی بازم شبیه دمو نیست.

حتی خود قالب های وردپرس! شبیهش نیست.

خیلی ممنون میشم مشکلمو حل کنید، اگر نتونم مشکلمو حل کنم نمیتونم سایت بزنم،

تنها امیدم وردپرسه:)

لینک به ارسال

من همه قالب های وردپرس رو امتحان کردم اما همشون به اندازه دمو خوب هستن! اگر منظور شما فونت و... اون رو احتمالا باید خودتون بارگذاری کنید!

لینک به ارسال

اگر از افزونه داپلیکیتور duplicator استفاده کردین، احتمال داره که در مرحله آخر جایگزینی لینک ها مشکل وجود داشته باشه

اگر از فایل های XML استفاده می کنید ممکنه ایراد از دانلود فایل های رسانه بوده باشه

ما برای مشتریان مون از بسته کامل شامل همه دموهای کانی شاپ استفاده می کنیم و بدون مشکل سایت مشتری عین دمو میشه

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود.

نگاه کنید اون نوشته های تازه فوتره اون یکی دیگه هم هدرمه....نمیدونم چرا اینطوریه....این قالب خود وردپرسه که اینطوریه!.....چی کار کنم ایا؟

HiddenFacts - Google Chrome 12_25_2020 2_56_25 PM.png

بالایی هدر - پایینی فوتر

HiddenFacts - Google Chrome 12_25_2020 2_56_31 PM.png

ویرایش شده توسط msnoorh
.
لینک به ارسال

من از هیچ افزونه ای استفاده نمی کنم.

از فایل xml هم استفاده نمی کنم.. من پوسته هارو از خود سایت وردپرس دانلود می کنم...

همچنین از فایل xml استفاده می کنم ولی شبیه دموش نمیشه

لینک به ارسال

ی فایل درون ریز دانلود کنید یا اگر قالب داره اون رو اوکی کنید .

قالب مادر هم بزارید توی قالبی که نصب کردید .

این عکسی ک شما فرستادین اگر قالبی هم نصب کرده باشید فعال نیست یا اون رو گزاشتید قالب دوم سایت .

تنظیمات رو چک کنید قسمت نمایش برید داخل پوستها ببینید قالبتون هست یا ن .

اگر بود اون رو فعال کنید یا بزنید روی قالب مادر

لینک به ارسال

یه چیزم ممکنه باشه .

قالبت با مثلا المنتور طراحی شده باشه شما المنتور نصب نکرده باشید .

یا با برنامه خاصی باشه که باید اونو نصب کنید تا اجرا شه . اینم از نویسنده یا سایتی که قالب رو دانلود کردید بپرسید .

میشه لینک قالبی که نصب کردید رو بدید >؟

لینک به ارسال

من خودم یک افزونه نصب کرده بودم و سایتم همینطوری شد ! افزونه هارو غیر فعال کنید ببینید درست میشه؟ اگه درست شده یکی یکی غیر فعال کنید ببینید کدوم مشکل ایجاد کرده

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۹/۱۰/۵ در 11:42، msnoorh گفته است :

درود.

آخه همه ی قالب ها؟

در صورتی که با همه قالب ها این مشکل رو داریدتنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که شما درون ریزی رو درست انجام نمیدید

لینک به ارسال
در هم اکنون، asadiy4n گفته است :

در صورتی که با همه قالب ها این مشکل رو داریدتنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که شما درون ریزی رو درست انجام نمیدید

من تا حالا ا درون ریزی استفاده نکردم

جناب اسدیان یعنی ایشون برای قالب دمویی که پیش فرض با وردپرس نصب میشه هم باید درون ریزی کنن؟

یعنی من تا الان اشتباه کار میکردم؟ :wacko:

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، HAMRAH گفته است :

جناب اسدیان یعنی ایشون برای قالب دمویی که پیش فرض با وردپرس نصب میشه هم باید درون ریزی کنن؟

همه قالب ها نه اما بعضی از قالب ها یک فایل درون ریز دارن که بعد از نصب قالب با درون ریزی تنظیمات قالب شبیه دمو میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...