رفتن به مطلب

مشکل در نمایش نام متغییر محصول در پیامک مدیر

fakourfard

پست های پیشنهاد شده

سلام من از ووکامرس فارسی استفاده میکنم  woocommerce.ir مشکلی که دارم اینه که  وقتی اس ام اس فروش محصول متغییر میاد فقط اسم محصول رو مینویسه و متغییرش رو نشون نمیده محصلا میاد سفارش تیشرت کد 232 ولی متغییر رو نشون نمیده که مثلا زرد فروخته شده یا قرمز لطفا من رو راهنمایی بفرمایید.

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، fakourfard گفته است :

سلام من از ووکامرس فارسی استفاده میکنم  woocommerce.ir مشکلی که دارم اینه که  وقتی اس ام اس فروش محصول متغییر میاد فقط اسم محصول رو مینویسه و متغییرش رو نشون نمیده محصلا میاد سفارش تیشرت کد 232 ولی متغییر رو نشون نمیده که مثلا زرد فروخته شده یا قرمز لطفا من رو راهنمایی بفرمایید.

سلام. این سوال رو بهتره از پشتیبانی رسمی افزونه در اینجا بپرسید تا زودتر به نتیجه برسید.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، fakourfard گفته است :

سلام به جز من چند نفر دیگه هم از پشتیبان پرسیده بودند ولی پاسخی نداده برای همین گفتم اینجا سوال کنم

سلام. قاعدتا وقتی توسعه دهنده اصلی پاسخی برای سوالتون نداشته باشه تنها راه باقیمونده اینه که با یک برنامه نویس صحبت کنید تا قابلیت رو اضافه کنه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...