رفتن به مطلب

تغیر قیمت وابسته به تاریخ

ramoures

پست های پیشنهاد شده

سلام.
من می‌خوام پلاگینی برای ووکامرس بهم معرفی کنید که، فیلتری باشد برای محصولات با اختیار تغییر در قیمت ها به صورتی که:
از تاریخی که مشتری انتخاب می‌کند(در یک تقویم فارسی شده) ===>> تا ===>>  یک سال (ساعت 12 شب 365 روز بعد) قیمت محصول بدون تغییر باشد و بعد از گذشت یک سال برای هر روز که از تاریخ انتخابی تا امروز میگذرد مثلا 5000 تومان اضافه شود.

برای صدور بیمه شخص ثالث میخواهم.
پیشاپیش، سپاس بیکران از یاری‌تان.

لینک به ارسال
فکر میکنم باید پلاگین طوری باشه که وقتی مشتری توی date picker تاریخی رو به عنوان انقضاء انتخاب میکنه، سیستم تعریف شده باید؛ تعداد روزها رو (از تاریخ انتخاب شده مشتری تا امروز ) مثلا عدد 5 را برای 5روز تاخیر، ضرب در عدد تعریف شده مثلا 5000تومان بکنه که 25000 تومان برای پنج روز تاخیر به مبلغ پایه به عنوان جریمه اضافه بشه.
لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، ramoures گفته است :

سلام.
من می‌خوام پلاگینی برای ووکامرس بهم معرفی کنید که، فیلتری باشد برای محصولات با اختیار تغییر در قیمت ها به صورتی که:
از تاریخی که مشتری انتخاب می‌کند(در یک تقویم فارسی شده) ===>> تا ===>>  یک سال (ساعت 12 شب 365 روز بعد) قیمت محصول بدون تغییر باشد و بعد از گذشت یک سال برای هر روز که از تاریخ انتخابی تا امروز میگذرد مثلا 5000 تومان اضافه شود.

برای صدور بیمه شخص ثالث میخواهم.
پیشاپیش، سپاس بیکران از یاری‌تان.

سلام. چنین افزونه ای ندیدم، با یک توسعه دهنده ارتباط بگیرید برای انجام پروژه تون.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...