رفتن به مطلب

مشکل برنگشتن تعداد موجودی بعد از لغو سفارش

fakourfard

پست های پیشنهاد شده

سلام من دو تا مشکل دارم

اول اینکه مشتری سفارش میده میره تو صفحه پرداخت ولی مشتری پرداخت نمیکنه کلا میاد بیرون سفارش من همینجوری در انتظار پرداخت میمونه و لغو نمیشه و موجودی محصول هم همونجوری میمونه تو سبد خریدش و به انبار برنمیگرده

دوم اینکه سفارش هایی که دستی ثبت میکنم اگر قبل از ثبت حذف کنم یا بعد از ایجاد فاکتور لغو کنم باز به تعداد انبار اضافه نمیکنه

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، fakourfard گفته است :

سلام من دو تا مشکل دارم

اول اینکه مشتری سفارش میده میره تو صفحه پرداخت ولی مشتری پرداخت نمیکنه کلا میاد بیرون سفارش من همینجوری در انتظار پرداخت میمونه و لغو نمیشه و موجودی محصول هم همونجوری میمونه تو سبد خریدش و به انبار برنمیگرده

دوم اینکه سفارش هایی که دستی ثبت میکنم اگر قبل از ثبت حذف کنم یا بعد از ایجاد فاکتور لغو کنم باز به تعداد انبار اضافه نمیکنه

سلام. این دو مورد که گفتید در واقع کل قواعد ووکامرس رو بهم زده. سفارش تا وضعیت paid نداشته باشه موجودی محصولات تغییری نمیکنه. بنابراین 2000 تا سفارش پرداخت نشده هم داشته باشید نباید موجودی کسر بشه.

مورد دوم هم همینطور، باید دید چطور لغو میکنید. درستش اینه که وضعیت سفارش رو تغییر بدید نه اینکه حذف کنید.

اگه افزونه ای مثل ارتباط با برنامه حسابداری و یا تغییر و افزودن وضعیت سفارش دارید غیر فعال کنید لطفا. اگه افزونه این مدلی نداره تک تک افزونه ها رو غیر فعال کنید و تست بگیرید و بعد هم قالب رو روی storefront قرار بدید و تست کنید چون ایراد به این فاحشی ندیدم تا بحال.

اگه وردپرس رو هم به نسخه 5.5 بروزرسانی کردید این افزونه رو نصب کنید و تست کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...