رفتن به مطلب
aamaar

مشکل منطقه زمانی پیشفرض بعد از آپدیت وردپرس به نسخه 5.4

پست های پیشنهاد شده

سلام
امروز بعد از این که وردپرس رو به نسخه 5.4–fa_IR آپدیت کردم در قسمت "سلامت سایت" با خطای زیر مواجه شدم:

نقل قول

منطقه پیشفرض زمانی PHP نا متعبر است.

منطقه زمانی پیشفرض PHP پس از بارگذاری وردپرس با فراخوانی date_default_timezone_set() تابع تغییر یافته است. این عملکرد با محاسبات صحیح تاریخ و زمان تداخل دارد.

بعدش هم که کلا اجازه نمیده هیچ پست جدیدی درج کنم یا پست های قبلی رو ویرایش کنم و یه صفحه سفید میاد با این خطا:

نقل قول

ویرایشگر با یک خطای نابه‌هنگام مواجه شد.

لطفا راهنمایی کنید. بخدا دلمون از هرچی آپدیت وردپرسه سیر شده هر آپدیتی میاد ما ته دلمون هی باید بلرزه که بعدش قراره چه مکافاتی بشه.
ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، iranroham گفته است :

سلام
امروز بعد از این که وردپرس رو به نسخه 5.4–fa_IR آپدیت کردم در قسمت "سلامت سایت" با خطای زیر مواجه شدم:

بعدش هم که کلا اجازه نمیده هیچ پست جدیدی درج کنم یا پست های قبلی رو ویرایش کنم و یه صفحه سفید میاد با این خطا:

لطفا راهنمایی کنید. بخدا دلمون از هرچی آپدیت وردپرسه سیر شده هر آپدیتی میاد ما ته دلمون هی باید بلرزه که بعدش قراره چه مکافاتی بشه.
ممنون

با سلام

بنده هم با این مشکل مواجه هستم " منطقه زمانی پیشفرض PHP پس از بارگذاری وردپرس با فراخوانی date_default_timezone_set() تابع تغییر یافته است. این عملکرد با محاسبات صحیح تاریخ و زمان تداخل دارد. " ولی با این تفاوت که این خطا باعث شده امکان زمانبندی پست نداشته باشم.

لطفا راهنمایی کنید.

با تشکر

لینک به ارسال

من که هیچ راه حلی به ذهنم نرسید (همه راه های ممکن که توی اینترنت هست رو هم امتحان کردم ولی نشد) و در نهایت با افزونه WP Downgrade به نسخه قبلی وردپرس (5.3) بازگردانی کردم و مشکلم حل شد.

این مشکل فقط یه چیز رو نشون میده به نظرم. و اون هم ضعف وحشتناک برنامه نویسای ایرانیه که افزونه هایی مثل افزونه جلالی و افزونه پارسی دیت رو بدون دقت کافی مینویسن.

لینک به ارسال

سلام کد زیر رو تغییر بدید تست بگیرید 

date_default_timezone_set('Asia/Tehran')

فایل هم wp-settings.php هست

احتمالا مشکل حل بشه

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، majidchamran گفته است :

سلام کد زیر رو تغییر بدید تست بگیرید 

date_default_timezone_set('Asia/Tehran')

فایل هم wp-settings.php هست

احتمالا مشکل حل بشه

این تغییر رو هم اعمال کردم اما مشکل همچنان باقی هست

لینک به ارسال

سلام وقت بخیر

نسخه وردپرس من 5.4 هست و قسمت اتونشرم میلادیه، هرکار کردم نتونستم خورشیدی کنم
با WP Downgrade هم به نسخه های 5.3 و 5.2 دانگرید کردم ولی بازم اتونشرم میلادیه / تقویم جلالی هم جواب نداد

لطفا راهنماییم کنید

2020-04-05 21_47_12-نوشته‌ی تازه ‹ پایگاه خبری کنکاو نیوز — وردپرس.png

ویرایش شده توسط omdvlpr

لینک به ارسال

سلام

دوستان این مشکل از بسته پارسی ساز ایجاد شده

به محض اینکه این افزونه رو غیرفعال میکنم مشکل زمانبندی پست حل میشه

لطفا راهنمایی کنید تا این مشکل برطرف بشه

در در 4/4/2020 at 13:56، ashena گفته است :

با سلام

بنده هم با این مشکل مواجه هستم " منطقه زمانی پیشفرض PHP پس از بارگذاری وردپرس با فراخوانی date_default_timezone_set() تابع تغییر یافته است. این عملکرد با محاسبات صحیح تاریخ و زمان تداخل دارد. " ولی با این تفاوت که این خطا باعث شده امکان زمانبندی پست نداشته باشم.

لطفا راهنمایی کنید.

با تشکر

لینک به ارسال
در در 4/4/2020 at 16:35، iranroham گفته است :

من که هیچ راه حلی به ذهنم نرسید (همه راه های ممکن که توی اینترنت هست رو هم امتحان کردم ولی نشد) و در نهایت با افزونه WP Downgrade به نسخه قبلی وردپرس (5.3) بازگردانی کردم و مشکلم حل شد.

این مشکل فقط یه چیز رو نشون میده به نظرم. و اون هم ضعف وحشتناک برنامه نویسای ایرانیه که افزونه هایی مثل افزونه جلالی و افزونه پارسی دیت رو بدون دقت کافی مینویسن.

سلام

من یکی از برنامه نویس هایی هستم که فرمودید بدون دقت کافی افزونه پارسی دیت رو نوشتیم و ضعف وحشتناک داریم :)

افزونه فوق منطقه زمانی پیش رو از خود وردپرس میگیره، و هیچ کار دیگه ای روی این بخش انجام نمیدیم:

Y7czAECJkA5EGjs8AUMYu50BAEqEdAAAACAxhHQA

لینک به ارسال

مشکل اولتون بخاطر نسخه php یا تنظیمات سرور میتونه باشه و ربطی به وردپرس نداره.

روی آخرین نسخه وردپرس که 5.4 هست، با زبان فارسی و افزونه پارسی دیت همه مواردی که گفته شده تست گرفتیم و هیچ مشکلی نیست.

لینک به ارسال
در در 4/12/2020 at 12:47، Morteza گفته است :

مشکل اولتون بخاطر نسخه php یا تنظیمات سرور میتونه باشه و ربطی به وردپرس نداره.

روی آخرین نسخه وردپرس که 5.4 هست، با زبان فارسی و افزونه پارسی دیت همه مواردی که گفته شده تست گرفتیم و هیچ مشکلی نیست.

با سلام

بزرگوار بنده با پشتیبانی هاست هم مکاتبه کردم اما گفتن ایراد از سمت ما نیست و ممکنه تداخل افزونه ها دلیل این مشکل باشه.

بالاتر هم عرض کرده بودم با غیرفعال کردن افزونه پارسی ساز مشکل حل میشه که فعال و غیرفعال بودن این افزونه دو مشکل ایجاد میکنه : اگر فعال باشه امکان زمانبندی پست ها کار نمیکنه و اگر غیرفعال باشه تاریخ سایت میلادی میشه

ویرایش شده توسط ashena

لینک به ارسال

ببینید کلا توی افزونه کد مرتبطی با منطقه زمانی نداریم.

روی چندین وردپرس دیگه هم تست کردیم ولی مشکلی نبوده، باقی افزونه هایی که دارین چی هستن؟

لینک به ارسال

با سلام

لیست کامل افزونه های نصبی بنده این ها هست :

2020-04-30_09-59-15.jpg

لینک به ارسال

افزونه وردپرس فارسی/اوقات شرعی رو غیرفعال کنین و تست بگیرید.

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، Morteza گفته است :

افزونه وردپرس فارسی/اوقات شرعی رو غیرفعال کنین و تست بگیرید.

با سلام

این کار هم جواب نداد

افزونه وردپرس فارسی رو که غیرفعال میکنم کلا سایت بهم میریزه و نمایش داده نمیشه :mellow:

اوقات شرعی هم غیرفعال کردنش هیچ تاثیری نداشت ...

لینک به ارسال

باید تست ها رو بیشتر کنیم

با پوسته پیش فرض، بدون هیچ افزونه ای، فقط افزونه پارسی دیت فعال باشه، اگر بازهم مشکل داشت اسم هاستتون رو هم بگید ببینیم مشکل از کجا داره ایجا میشه.

لینک به ارسال
در در 5/12/2020 at 09:49، Morteza گفته است :

باید تست ها رو بیشتر کنیم

با پوسته پیش فرض، بدون هیچ افزونه ای، فقط افزونه پارسی دیت فعال باشه، اگر بازهم مشکل داشت اسم هاستتون رو هم بگید ببینیم مشکل از کجا داره ایجا میشه.

این اقدام هم صورت گرفت و همچنان مشکل پابرجاست.
هاستمون هم نت افراز هست.

لینک به ارسال

هنوز راه حل برطرف شدن این مشکل مشخص نشده ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط hamedhami
      با سلام و درود خدمت وردپرسی های عزیز
      اولین تایپیک بنده 
      من هر بار که وردپرس رو به نسخه جدید بروزرسانی میکنم ؛ ظاهر پیشخوان سایت به کلی تغییر میکنه و اصلا همخوانی با قالب سایت و نداره. یک بار قبلا از پشتیبان قالب خواستم و این مسئله رو حل کردم و الان دسترسی به ایشون ندارم و میخوام خودمم یاد بگیرم چطور میشه این مسئله رو برطرف کرد. 

ممنون میشم اساتید عزیز هر چه زودتر به یاری ما برسند 

چند عکس ضمیمه کردم که می تونید بهتر موضوع مسئله رو بفهمید

• توسط mehranbbb
      سلام من برای ورود به پیشخوان سایت مشکل دارم 
      و پیغام سایت با مشکلات فنی دچار شده است. رو میده

• توسط mahmodk
      سلام دوستان. بعد از آپدیت وردپرس به نسخه 4.9.1 گزینه پاک کردن لینک ها در بخش ویرایش مطالب وردپرس من حذف شده است. آیا این مشکل برای شما هم پیش آمده ؟ فکر می کنید دلیل این مشکل چیست؟
      ممنون میشم راهنمایی کنید
      http://hayatkhalvat.com
    • توسط lita
      سلام وقتتون بخیر
      وردپرس به صورت اتومات به نسخه 4.8 آپدیت کردم و همزمان کلیه افزونه ها آپدیت شدن .بعد دیدم قالب و افزونه ها شناسایی نمیشن و از خود پنل وردپرس هم نمیتونم استفاده کنم .
      نسخه قبلی وردپرس ریختم و بک آپ قبلی رو ریستور کردم بعد به صورت دستی وردپرس آپدیت کردم و مشکل قالب و تنظیمات پنل اصلی وردپرس حل شد اما هنوز افزونه ها رو نمیشناسه وتنظیمات کاملا بهم ریخته. حالا هم هر افزونه ای نصب میکنم میگه فایل این افزونه موجوده و باز هم صفحه سفیده.
      لطفا دوستان راهنمایی کنن
      ممنون
    • توسط lita
      سلام وقتتون بخیر
      وردپرس به صورت اتومات به نسخه 4.8 آپدیت کردم و همزمان کلیه افزونه ها آپدیت شدن .بعد دیدم قالب و افزونه ها شناسایی نمیشن و از خود پنل وردپرس هم نمیتونم استفاده کنم .
      نسخه قبلی وردپرس ریختم و بک آپ قبلی رو ریستور کردم بعد به صورت دستی وردپرس آپدیت کردم و مشکل قالب و تنظیمات پنل اصلی وردپرس حل شد اما هنوز افزونه ها رو نمیشناسه وتنظیمات کاملا بهم ریخته. حالا هم هر افزونه ای نصب میکنم میگه فایل این افزونه موجوده و باز هم صفحه سفیده.
      لطفا دوستان راهنمایی کنن
      ممنون
  • اضافه کردن...