رفتن به مطلب

تعویض قالب در وبسایت فروشگاهی

پست های پیشنهاد شده

سلام

بستگی به ویژگی های قبلی داره چون بعضی از افزونه ها هستند که با قالب ست هستند و در صورت تغییر ممکنه قالب خراب بشه

از چه قالب استفاده می کنید؟

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، poshenama گفته است :

سلام

بستگی به ویژگی های قبلی داره چون بعضی از افزونه ها هستند که با قالب ست هستند و در صورت تغییر ممکنه قالب خراب بشه

از چه قالب استفاده می کنید؟

قالب فعلی ایمال شاپ هست و میخوام با قالب وودمارت عوضش کنم.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، یونسی گفته است :

به هم ریختگی سایت خیلی مهم نیست به مرور زمان درستشون میکنم . فقط برام مهمه برای محصولات مشکلی پیش نیاد

مشکلی پیش نمیاد.

در پیشخوان قالب جدید را اپلود کن و همونجا فعال کن.

فقط این نکته را مد نظر داشته باشید که بعضی از قالب ها با خاصی رو میخان که بل از نصب قالب بایستی نصب و فعال باشه.

آموزش نصب قالب هم به صورت تصویری با یک جستجو می توانید در گوگل پیدا کنید

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، sir1 گفته است :

مشکلی پیش نمیاد.

در پیشخوان قالب جدید را اپلود کن و همونجا فعال کن.

فقط این نکته را مد نظر داشته باشید که بعضی از قالب ها با خاصی رو میخان که بل از نصب قالب بایستی نصب و فعال باشه.

آموزش نصب قالب هم به صورت تصویری با یک جستجو می توانید در گوگل پیدا کنید

ممنونم از راهنماییتون.قالبی که خریدم یه پک افزونه ها در قالب فایل زیپ داره که افزونه ووکامرس هم داخل این پک هست و من در مورد باقی سایت هام معمولا اون پکیج افزونه ها رو به صورت یکجا نصب و فعال می کردم.الان که می خوام قالب رو عوض کنم نشکلم اینجاست که نمی دونم باید افزونه ووکامرس رو از پکیج افزونه های قالب جدید حذف کنم و بقیه افزونه ها رو نصب کنم یا اینکه کل افزونه ها رو نصب و فعال کنم و ووکامرسی که الان نصب هست رو حذف کنم؟

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، یونسی گفته است :

ممنونم از راهنماییتون.قالبی که خریدم یه پک افزونه ها در قالب فایل زیپ داره که افزونه ووکامرس هم داخل این پک هست و من در مورد باقی سایت هام معمولا اون پکیج افزونه ها رو به صورت یکجا نصب و فعال می کردم.الان که می خوام قالب رو عوض کنم نشکلم اینجاست که نمی دونم باید افزونه ووکامرس رو از پکیج افزونه های قالب جدید حذف کنم و بقیه افزونه ها رو نصب کنم یا اینکه کل افزونه ها رو نصب و فعال کنم و ووکامرسی که الان نصب هست رو حذف کنم؟

با غیر فعال کردن افزونه ووکامرس محصولاتی که ایجاد کردید در سایت نمایش داده نمیشه و در گوگل 404 میگیرن. فعلا افزونه ووکامرس را نگه دار و سایر افزونه های قالب جدید را نصب و سپس قالب را فعال کن

لینک به ارسال
در 28 دقیقه قبل، sir1 گفته است :

با غیر فعال کردن افزونه ووکامرس محصولاتی که ایجاد کردید در سایت نمایش داده نمیشه و در گوگل 404 میگیرن. فعلا افزونه ووکامرس را نگه دار و سایر افزونه های قالب جدید را نصب و سپس قالب را فعال کن

خیلی ممنون از کمکتون. پس من قالب رو اپلود کنم و همه ی افزونه ها به جز ووکامرس رو نصب و فعال کنم و شروع به طراحی کنم مشکلی پیش نمیاد دیگه؟

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، یونسی گفته است :

خیلی ممنون از کمکتون. پس من قالب رو اپلود کنم و همه ی افزونه ها به جز ووکامرس رو نصب و فعال کنم و شروع به طراحی کنم مشکلی پیش نمیاد دیگه؟

اره. افزونه ووکامرس را از پکیج جذف کن و سایر افزونه ها رو نصب کن و قالب جدید را فعال کن.

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، sir1 گفته است :

اره. افزونه ووکامرس را از پکیج جذف کن و سایر افزونه ها رو نصب کن و قالب جدید را فعال کن.

خیلی ممنونم بابت راهنمایی تون و وقتی که گذاشتید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...