رفتن به مطلب
foojiteam

انتقال اطلاعات رسانه وردپرس به هاست دانلود

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید به همه دوستان

من میخوام تمام فایل های رسانه وردپرس رو با افزونه hacklog remote attachment به هاست دانلود انتقال بدم ولی نمیدونم که این افزونه بدون مشکل این کار رو انجام میده یا نه؟!!

و سوال خیلی مهمم اینه که بعد از اینکه فایل ها منتقل شدن و لینک های همشون به آدرس جدید هاست دانلود تغییر پیدا کرد، آیا مشکلی در لود فایل ها و تصاویر در سایت بوجود میاره یا نه؟

و هم اینکه چون سایت من دانلود کتاب هستن و من اومدم برای ساخت لینک  دانلود کتاب برای کاربران به کلمه (دانلود کتاب) لینک فایل کتاب رو دادم آیا بعد از انتقال فایل ها به هاست دانلود باید آدرس تمام فایل های کتاب در پست های سایت رو به آدرس جدید تغییر بدم یا نه؟

خیلی ممنون میشم کمکم کنید توی بد چاله ای گیر کردم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط saeedator
      سلام خدمت دوستان
      من میخام برای سایتم یه پلیر اختصاصی ایجاد کنم
      افزونه ها اون چیزی که میخام رو در اختیارم نمیذاره!
      رفتم سراغ اسکریپت؛ اسکریپتایی بودن که امکانت خوبی داشتن، اما تا حالا اسکریپت نصب نکردم
      نمیدونم اصلا این کار منطقی هست یا نه؟ وقت تلف نکنم آخرش ببینم مثلا یه راه ساده تری وجود داشته و اینا ...؟
      و اینکه این اسکریپتایی که برای دانلود هست توی سایتا مشکل سرعت و امنیت و اینجور چیزا ایجاد نمیکنه برا سایت؟
      حالا نیاز هام:
      اول اینکه گرافیک پلیر برام مهم بود
      دوم اینکه ویدئو رو در چند کیفیت با قابلیت دانلود نمایش بده
      سوم اینکه پلی لیست داشته باشه
      چهارم اینکه هم تو پست هام بتونم ازشون استفاده کنم
      هم یه صفحه شبیه لندینگ پیج داشته باشم که فهرست تمام ویدئوهای روی سایت رو اونجا مخاطب بتونه ببینه و هر کدومو خاس پلی کنه

اینا مهمتریناش بود حالا جزییاتشم که جای خود.
      دوستان اگه راه حل و مشاوره ای لطف کنید ممنون میشم، سپاس
    • توسط armin1387
      سلام. 
      افزونه ای موجود نیست که مانند ویدئو کنفرانس باشه که شرکت کننده ها تصویر ارائه دهنده رو بینن .
    • توسط ehsanasgari
      میخواهم یک بخش توی سایت قراربدهم به نام فروش عمده که همان جنس های بخش فروشگاهی باشد ولی فرقش این که قیمت به صورت عمده باشد وفقط افرادی که اجازه دسترسی دارند اقدام به خرید کنند
      اگه برای راهمای هزینه ای خواستی یا سوالات بیشتری داشتید شماره تلگرام
    • توسط tavakolinezhad
      سلام وقت بخیر
      ما برای حساب کاربری یک افزونه داریم که قابلیت اضافه کردن منو را داره
      میخوایم یه منو اضافه کنیم که برای کاربران خاص لینک دانلود بفرستیم 
      کاربران یه فرمی پر میکنن حالا برای اینکه ما اطلاعات به کاربران برسونیم میخوایم این کار انجام بدیم
      پیشنهاد دوستان چیه؟
    • توسط boyzan
      با سلام کسی هست کمک کنه یک کد بنویسم که وقتی به کاربران سایتم یک متن خصوصی میفرستم در قسمتی که باید روشش کلیک کنه یک پیغام مثل شما یک فایل خصوصی دارید نمایش بده.
      از افزونه التیمیت برای قسمتی که ناحیه کاربری هست و کاربر پیام های خصوصی شو میبینه استفاده کردم و از ضمیمه Private Content برای ارسال پیام ها یا فایل های خصوصی استفاده کردم که اینم وابسه به افزونه التیمت ممبر ورد پرس هست .
  • اضافه کردن...