رفتن به مطلب
Selno

استایل متفاوت برای هر تگ

پست های پیشنهاد شده

سلام یه سوال ! این تصویر صفحه سینگل قالب منه و اون بخش پایین تگ هارو درون دکمه های رنگی قرار دادم ولی وقتی از تابع the_tag در وردپرس استفاده میکنم دیگه نمیشه هر تگ رو داخل یه button گزاشت و رنگ مجزا بهش داد میخواستم ببینم راهی هست که من به هر کدوم از تگ ها استایل متفاوتی بدم ؟

tags.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

@Selno

داخل تگ button گذاشتن تگ ها که اشتباهه کلا باید لینک باشن.

از طریق سلکتور nth-child در CSS میشه به تگ 1 یه رنگ داد به بعدی یه رنگ دیگه الی آخر.

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

@Selno

داخل تگ button گذاشتن تگ ها که اشتباهه کلا باید لینک باشن.

از طریق سلکتور nth-child در CSS میشه به تگ 1 یه رنگ داد به بعدی یه رنگ دیگه الی آخر.

ممنونم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط p30better
      سلام دوستان من میخواستم که وقتی تگی کلیک یه گوشه عنوان آن تگ رو بهش لینک بدم ؟ اگه میشه راهنمایی کنید تشکر
    • توسط t-51
      سلام .
      وقت بخیر خدمت همه شما از اینکه این پست را مطالعه میکنید .
      دوستان من یه مشکل خیلی بدی مواجه هستم در وردپرس.
      متاسفانه این مشکل در تگ ها است .
      وقتی تگ میزنم که ثبت بشه تگ محو میشه اگر صد بارم بزنم همینه 
      و البته اینم هست مثلا چند تا تگ که بزنم بیشتر نمی تونم بزنم یعنی ثبت میشه بعد یهو ناپدید میشه تگ خیلی رو مخه
      هرکاری بلد بودم انجام دادم جواب نداد متاسفانه وردپرس من آخرین نسخه است .
      لطفا اگر راهنمایی دارید بفرمایید چون این مشکلی بدترین مشکلی هست که باهاش مواجه شدم من فک میکنم از هاست باشه نمی دونم درسته یا به هر حال ببینم نظر شما عزیزان چیه .
      میزبان سایت من میزبان فا هست 
    • توسط pouyavatani
      با عرض سلام و خسته نباشید.
      من میخام با کلیک روی هر برچسب صفحه ی مربوط به اون برچسب رو نمایش بدم
      که در اون صفحه مطالبی که مربوط به اون برچسب هستن نمایش داده میشه.
      باید چیکار کنم؟
    • توسط amirreza566
      سلام و عرض ادب صفحه محصولات و قسمت نوشتن نظرات پیشفرض محصولاتم به شکل عکس زیر است.

در خود قالب بنده وقتی یه آیتمی رو اضافه میکنم البته آیتم ...نه اینکه محصول ووکامرس...قسمت نوشتن نظرات و نمایش نتیجه رای کاربران به صورت عکس زیر است

حالا سوال من اینجاس چطوری بخش نوشتن نظرات و نتیجه نظرات کاربران که در عکس بالا رو دید رو جایگزین نوشتن نظرات و نتیجه محصول ووکامرس کنم ..بنده مبتدی هستم در چه فایلهایی باید تغییرات ایجاد کنم  تا جای امکان کمی شفاف تر راهنماییمون کنین  پیشاپیش خیلی ممنونم
    • توسط MVahedi
      با سلام خدمت دوستان اهل فن
      من یک سری تصاویر در کتابخونه ی وردپرسم دارم که از قدیم تگ alt یا ندارند یا مناسب نیست.
      من به دنبال راهی هستم که بتونه این ۳ مورد رو انجام بده :
      1- اگر تصویری تگ alt نداشت عنوان مطلب رو به عنوان تگ alt قرار بده براش
      2- اگر تصویری تگ alt داشت به عنوان مثال تگ alt آن 123 بود تگ alt جدید را به تگ قبلی اضافه کند و نتیجه بشود : 123 + عنوان مطلب
      3- این موارد باید به صورت re generate کردن تصاویر و ذخیره مجدد در دیتابیس باشه یا همون bulk و نمیخوام زمان رندر فقط مشخص باشه. به نحوی که پس از پاک کردن افزونه نتایج از بین نرن.

راهنمایی : مورد ۱ و ۲ رو افزونه ی Seo friendly images انجام میده اما مورد ۳ دقیقا همون چیزیه که نمی تونه.

دوستان هزینه هم پرداخت میشه
  • اضافه کردن...