رفتن به مطلب

مشکل ایندکس نشدن صفحه اصلی سایت

dastjerdisf

پست های پیشنهاد شده

با سلام من افزونهyoast رو نصب کردم یک اعلان داده که صفحه اصلی شما نمی تواند ایندکس شود و این برای سئو بد است برای رفع این مشکل باید چی کار کرد ممنون میشم به طور واضح و کامل پاسخ بدید

لینک به ارسال

درود مجدد

با سرچ کردن این عبارت زیر توی گوگل

site:http://www.hushmandyar.ir/

صفحه اول سایتتون رو میبینید که در نتایج گوگل هست.

نقل قول

پس چرا افزونه yoast میگشه ایندکس نشده

یه عکس از پیامی که میده بگیرید.

لینک به ارسال

سلام و درود

در هم اکنون، dastjerdisf گفته است :

این هم عکس اش

11.jpg

اینو بیخیالش بشید این مربوط به گوگل نمیشه مربوط به سایت onPage هست که به تازگی تغییر برند داده و شده Ryte.

میتونید از گزینه "سئو" سپس گزینه "پیشخوان" و سپس تب "قابلیت ها" بخش "OnPage.org" رو بر روی "غیر فعال شده" قرار بدید.

موفق باشید

لینک به ارسال

یعنی سئوی سایت من هیچ ایرادی نداره

لطفا میشه راه حلی برای مشکلات پیش آمده در سایت های بررسی انلاین سایتم مبنی برا این که تگhead پیدا نشد و... بگید با تشکر

از سایتsitecheckup.ir 

استفاده کرده ام ولی سایت های دیگه هم این پیغام ها رو میده

لینک به ارسال

درود مجدد

والا سایتتون که تگ head داره من نمیدونم این ابزارهای بررسی سئو این نتایج رو واقعا از کجا در میارن :D.

لینک به ارسال

درود مجدد

توی این مطلب شما اومدید یه برچسب نوشتید و با ویرگول فارسی یه سری کلمه رو از هم جدا کردید در حالی که این اشتباهه باید با ویرگول انگلیسی واژه ها رو از هم جدا کنید که هر واژه بشه یه برچسب.

لینک به ارسال
  • 9 ماه بعد...

برای اینکه چک کنین ببینین سایتتون ایندکس شده یا نه، داخل سرچ باکس گوگل عبارت زیر رو سرچ کنین :

site:http://example.com

تمام صفحاتی که از سایت شما ایندکس شده رو براتون میاره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...