رفتن به مطلب

مشکل عجیب افزونه yoast seo

پست های پیشنهاد شده

سلام.

افزونه‌ی yoast تا پریروز درست کار میکرد، دیروز یهو دیدم که کامل لود نمیشه. یعنی کادرهایی که باید پایین مطلب نمایش بده، فقط یکیشو نمایش میده. مثلا کادر توضیحات متا و... رو نشون نمیده. فقط و فقط کادر کلمه کلیدی رو نشون میده

هیچ کار خاصی هم تو این دو سه روز انجام ندادم که بشه گفت اون کار باعث مشکل شده.

دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا کمک کنید.

Hy0Ug.png

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، bahman گفته است :

سلام.

افزونه‌ی yoast تا پریروز درست کار میکرد، دیروز یهو دیدم که کامل لود نمیشه. یعنی کادرهایی که باید پایین مطلب نمایش بده، فقط یکیشو نمایش میده. مثلا کادر توضیحات متا و... رو نشون نمیده. فقط و فقط کادر کلمه کلیدی رو نشون میده

هیچ کار خاصی هم تو این دو سه روز انجام ندادم که بشه گفت اون کار باعث مشکل شده.

دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا کمک کنید.

Hy0Ug.png

سلام و عرض ادب .

افزونه ی مذکور رو به تازگی بروزرسانی نکردید ؟

اگه آپدیت تازه ای انجام ندادید ، یکبار افزونه رو غیرفعال و مجددا فعال کنید ؛ ببینید بازم مشکلتون پابرجاست ؟

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، تازه وارد گفته است :

سلام و عرض ادب .

افزونه ی مذکور رو به تازگی بروزرسانی نکردید ؟

اگه آپدیت تازه ای انجام ندادید ، یکبار افزونه رو غیرفعال و مجددا فعال کنید ؛ ببینید بازم مشکلتون پابرجاست ؟

خیلی ممنونم

نه هیچ تغییر خاصی تو سایت ندادم. چندین بار پاک کردم و نصب کردم، قالب رو عوض کردم، افزونه‌های دیگه رو غیر‌فعال کردم! ولی مشکل از اینا نبود.

فقط همین چند دقیقه پیش یه چیزی پیدا کردم. من روی یک هاست، دو تا سایت و دامنه دارم. اتفاقی به اون‌یکی سایت سر زدم، دیدم دقیقا برای اون هم همین مشکل پیش اومده!

به نظر میاد مشکل از سمت هاست باشه که چنین اتفاقی افتاده.

با این تفاسیر نمیدونم چه چیزی تو هاست میتونه همچین مشکلی ایجاد کنه؟ 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...