رفتن به مطلب

نشان ندادن تصویر در خلاصه مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من یک قالب نصب کردم که توی دموی قالب توی خلاصه مطلب صفحه اصلی عکس داشت ولی برای من نداره و توی ادامه مطلب عکس هارو میاره البتهاز تصویر شاخص میتونم استفاده کنم ولی خوب جا نمیگیره تصویر شاخص بخاطر همین ازش استفاده نمیکنم

لطفا سریع جواب بدید دوستان

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، mohammad428 گفته است :

سلام دوستان من یک قالب نصب کردم که توی دموی قالب توی خلاصه مطلب صفحه اصلی عکس داشت ولی برای من نداره و توی ادامه مطلب عکس هارو میاره البتهاز تصویر شاخص میتونم استفاده کنم ولی خوب جا نمیگیره تصویر شاخص بخاطر همین ازش استفاده نمیکنم

لطفا سریع جواب بدید دوستان

باسلام

دموی قالب در صفحه اصلی از تصویر شاخص استفاده میکنه

شما از تصویر شاخص استفاده کنید . برای اینکه میگین خوب جا نمیگیره لینک بدید تا کمکتون کنم ...

فقط تصویر شاخص باید استفاده کنید

لینک به ارسال

سلام ممنون از تلاش هایتان

من عکس خلاصه مطلب رو بعضی اوقات جاهای مختلف میزارم

با این کاری که شما میخاید کنید میشه جاهای مختلف گذاشت عکسو یا فقط یک جا میشه گذاشت عکسو؟

ممنون

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، mohammad428 گفته است :

سلام ممنون از تلاش هایتان

من عکس خلاصه مطلب رو بعضی اوقات جاهای مختلف میزارم

با این کاری که شما میخاید کنید میشه جاهای مختلف گذاشت عکسو یا فقط یک جا میشه گذاشت عکسو؟

ممنون

با سلام.

همونطور که گفتند، فقط بیاد از تصویر شاخص استفاده کنید و نمیتونید جاهای مختلف هم بزاریدش. تصاویر شاخص فقط همون جایی که توی قالب مشخص شده قرار میگیره.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...