رفتن به مطلب

اجرا کردن یک برنامه در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یک برنامه با php فال حافظ نوشتم که می خوام اون رو در وب سایتم اجرا کنم.ولی هر کاری می کنم خطای page not foun  می ده. آیا امکان اجرا در قالب رو دارم یا باید ساب دومین ایجاد کنم.

ممنون می شم اگه راهنمایی بکنید.

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، mnajafi گفته است :

سلام

من یک برنامه با php فال حافظ نوشتم که می خوام اون رو در وب سایتم اجرا کنم.ولی هر کاری می کنم خطای page not foun  می ده. آیا امکان اجرا در قالب رو دارم یا باید ساب دومین ایجاد کنم.

ممنون می شم اگه راهنمایی بکنید.

سلام

یکی از روشهایی که میشه اونا فراخوانی کرد با کد ایفریم است کل فایلها را بفرست روی هاست وسپس ادرس فایل اجرایی را بگذارید در کد زیر واین کد را دریک پیج یا نوشته منتشر کنید نمایش میده ابعادش را خودت تنظیم کن

<p><iframe src="آدر فایل php" name="1" width="50" height="80" scrolling="no" border="0" frameborder="0" ></iframe></p>

لینک به ارسال

ممنونم از لطفت ولی من چیزی که می خوام اینه شما اگه به وب سایت من بری http://www.mihanbod.ir/  سمت راست فال حافظ رو اگه کلیک کنی تو صفحه جدید فال رو میاره می خوام توی وب سایت خودم و قالب خودم اجرا بشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...