رفتن به مطلب

لیست کردن اطلاعات وارد شده توسط وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

اساتید لطفا راهنمایی کنید

یه وبسایت ورزشی طراحی کردم ، برای این وبسایت به چند مورد نیاز داشتم ، البته نمیدونم این نحوه سوال پرسیدن درست هست یا نه ؟ اما لطفا راهنمایی کنید

نیاز به بخشی برای ثبت نام دارم تا افراد بتونن تیمشون رو برای ثبت نام در رشته های مختلف ورزشی اضاف کنند

یعنی مثلا وقتی وارد سایت میشه ، و اقدام به ثبت نام میکنه ، یکی از گزینه های ثبت نام ، شرکت در فلان مسابقات باشه و بعد از ثبت نام پروفایلی برای ویرایش در اختیار بازدیدکننده قرار بده

برای اینکار از افزونه Ultimate Member  استفاده کردم ، بخشی از اینکار ها رو انجام میده ، اما نمیدونم چطور میتونم گزینه ای برای شرکت در رقابت ها براش قرار بدم ، و اینکه بعد از ثبت همچین گزینه ای مبنی بر درخواست شرکت در مسابقه پیامی به مدیریت ارسال بشه

و یا اینکه به عنوان مثال وقتی شخصی ثبت نام میکنه و از جانب مدیریت تایید میشه ، اسم فرد در لیستی که داخل یکی از صفحات قرار داده شده افزوده بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...