رفتن به مطلب

انجمن بر پایه بی بی پرس و درخواست نظرات شما

پست های پیشنهاد شده

من یک انجمن بر پایه بی بی پرس و وردپرس درست کردم. به عنوان کسی که در محیط اینترنت زیاد بوده ام تا به حال انجمنی با چنین شکل واستایلی ندیدم.

می خواستم بدونم شما به عنوان یک بیننده این چنین انجمنی برای شما جذاب هست یا نه ؟ البته هنوز انجمن کامل نشده است. اما می خواهم پیشنهادی دوستان را هم بشنوم تا با همفکری آنها کار را ادامه بدهم .

بعد اگر نکته نظری دارید دوست دارم بشنوم .

آدرس انجمن : http://ibforums.net/forums

لینک به ارسال

راستش واسه من جذاب نبود . یکم گیج کننده بود . من قبلاً از بی بی استفاده کردم . یک قالب قشنگی هم واسش فارسی کردم . اما در تهایت دیدم جای پیشرفت نداره و به ipb کوچ کردم .

قالب قبلی رو توی انجمن برای دانلود قرار دادم . میتونید ازش استفاده کنید . توی مرورگرهای مختلف بدون دردسر اجرا میشه .

لینک به ارسال

راستش واسه من جذاب نبود . یکم گیج کننده بود . من قبلاً از بی بی استفاده کردم . یک قالب قشنگی هم واسش فارسی کردم . اما در تهایت دیدم جای پیشرفت نداره و به ipb کوچ کردم .

قالب قبلی رو توی انجمن برای دانلود قرار دادم . میتونید ازش استفاده کنید . توی مرورگرهای مختلف بدون دردسر اجرا میشه .

ممنون دوست عزیز. من از قالب وردپرس استفاده کردم و بی بی پرس به صورت افزونه هست. من قالب شما را به قالبهای بی بی پرس آپلود کردم اما نمی دونم چه جوری فعالش کنم.

من همین انجمنو با استفاده از ipb درست کردم. اما نمی دونم چرا گوگل خوب ایندکسش نمی کنه و تاپیکها باز نمی شوند. و خطای زیر در پانل مدیریت انجمن هست.

Suhosin Enabled

The minimum recommended value for the configuration option 'suhosin.post.max_value_length' is 1000000, however your value is 65000. Your host will need to change this in the php.ini file.

ادرس انجمن. با استفاده از ipb

http://ibforums.net/forum

گوگل بی بی پرس را خوب ایندکس می کنه. دو روزه اینو درست کردم گوگل ایندکسش کرد.

حال موندم با کدوم انجمن کارمو ادامه بدم.

البته من از نسخه نال شده استفاده می کنم. اما اگر واقعا خوب باشه خوب لایسنشو هم می خرم.

لینک به ارسال

سلام

نمایی که داره به انجمن های معمولی نزدیک نیست.

در مورد ipb هم باید اون مقداری که گفته رو در تنظیمات سرور ست کنید.

ایندکس شدنش هم باید تنظیم کنید و تنظیمات سئو خودش رو ست کنید. البته خیلی تنظیمات زیادی داره و کمی گیج کننده هست.

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...

یه سوال، میشه سایت وردپرسی باشه و یه انجمن هم داشته باشه که با همین سیستم ipb کار کنه؟

لینک به ارسال

یه سوال، میشه سایت وردپرسی باشه و یه انجمن هم داشته باشه که با همین سیستم ipb کار کنه؟

وردپرس و IPB جدا باید نصب شوند و در پوشه ای متفاوت

مشکلی در این حالت نیست

لینک به ارسال

وردپرس و IPB جدا باید نصب شوند و در پوشه ای متفاوت

مشکلی در این حالت نیست

یعنی وردپرسی که الان روی سایت نصب دارم باید پاک بشه یا در کنارش میتونه IPB هم قرار بگیره؟ بعد این دوتا سیستم با هم کار می کنند؟ یعنی یوزر یکی، یوزر دیگری هم هست؟ برای IPB هم مثل وردپرس پوسته هایی وجود داره؟ یعنی میشه که پوسته ای مشابه با سایت وردپرسی داشته باشه به طوری که کاربر حس نکنه یهو محیط کاملا عوض شد؟ ببخشید که سوالا زیاد شد ولی با خوندن مطالب این انجمن به این نتیجه رسیدم که افزونه فروم ساز خود وردپرس رو خود وردپرسی ها هم قبول ندارن! و با مطالعه انجمن IPB به این نتیجه رسیدم که این از VB قویتر و سازگارتر با وردپرس هستش ...

لینک به ارسال

یعنی وردپرسی که الان روی سایت نصب دارم باید پاک بشه یا در کنارش میتونه IPB هم قرار بگیره؟ بعد این دوتا سیستم با هم کار می کنند؟ یعنی یوزر یکی، یوزر دیگری هم هست؟ برای IPB هم مثل وردپرس پوسته هایی وجود داره؟ یعنی میشه که پوسته ای مشابه با سایت وردپرسی داشته باشه به طوری که کاربر حس نکنه یهو محیط کاملا عوض شد؟ ببخشید که سوالا زیاد شد ولی با خوندن مطالب این انجمن به این نتیجه رسیدم که افزونه فروم ساز خود وردپرس رو خود وردپرسی ها هم قبول ندارن! و با مطالعه انجمن IPB به این نتیجه رسیدم که این از VB قویتر و سازگارتر با وردپرس هستش ...

شما هر سیستم رو باید در پوشه ای نصب کنید. نیاز به حذف وردپرس نیست

قابلیت هماهنگی با وردپرس هست

پوسته رو باید در انجمنش جستجو کنید. پوسته ها در سایت اصلی رایگان و تجاری هست

لینک به ارسال
  • 7 ماه بعد...

در مورد انجمن ipb حرف زدین بد نیست سوالم رو همینجا بپرسم . وردپرس کامل با ipb هماهنگ میشه؟ از نظر یوزر هاشون یعنی یوزر این یوزر اون هم باشه . اگه راه حل افزونه هست یه افزونه دقیق بگید که مشکلی نداشته باشه و آموزشش رو هم بذارین . سپاس

لینک به ارسال

من یک انجمن بر پایه بی بی پرس و وردپرس درست کردم. به عنوان کسی که در محیط اینترنت زیاد بوده ام تا به حال انجمنی با چنین شکل واستایلی ندیدم.

می خواستم بدونم شما به عنوان یک بیننده این چنین انجمنی برای شما جذاب هست یا نه ؟ البته هنوز انجمن کامل نشده است. اما می خواهم پیشنهادی دوستان را هم بشنوم تا با همفکری آنها کار را ادامه بدهم .

بعد اگر نکته نظری دارید دوست دارم بشنوم .

آدرس انجمن : http://ibforums.net/forums

ضعیفه .. خیلی ضعیفه ...

طراحی که نداره

قالب که خیلی ساده و جذاب نیست

رنگ بندی هم خوبه

فونت ها خوبن

خود انجمن هم که سیستمش کم کم داره به رضا خان میپیونده !! :lol: بهتره بری از IPB برای ساخت انجمن استفاده کنی

لینک به ارسال

ضعیفه .. خیلی ضعیفه ...

طراحی که نداره

قالب که خیلی ساده و جذاب نیست

رنگ بندی هم خوبه

فونت ها خوبن

خود انجمن هم که سیستمش کم کم داره به رضا خان میپیونده !! :lol: بهتره بری از IPB برای ساخت انجمن استفاده کنی

اتفاقا وقتی بی بی پرس وقتی به صورت افزونه باشه و امکانات وردپرس کنارش باشه از هر دوتای آی پی بورد و وی بیولتین قویتر هست. ای پی بورد مدیریتش خیلی سخته و در سئو هم ضعیف کار می کنه. مثلا همین انجمن مجموع موضوعات از صد هزار رد شده اما در جستجوی گوگل من که خودم تست کردم تنها شاید 5 درصد در جستجوی مشکلات وردپرس در صفحه اول قرار می گیره اما انجمن وردپرس فارسی که از بی بی پرس استفاده کرده بیشتر اوفات در ردیف اول حستجوها قرار می گیرد. در این شکی ندارم که از لحاظ سئو از آی پی بورد بهتره. چون هر دوتا را با هم تست کردم .

وی بیولتین هم که خیلی ها استفاده می کنند تکراری هست . فکر کنم شما مانیتورتون قدیمی هست. چون مانیتورهای قدیمی تمام طرح یک قالب را نمی تونند نشان بدهند. ;)

قالب ساده باشه بهتره. یه نگاه به تالار گفتمانهایی بنداز که خیلی شلوغ هست قالبشون همشون ورشکست شدند.

لینک به ارسال

کاملا اشتباه هست!

ای پی بورد مدیریتش خیلی سخته و در سئو هم ضعیف کار می کنه

اصل نباید بی بی پرس رو با سیستم های مخصوص انجمن ساز مقایسه کنید

از لحاظ سئو IPB قویترین در نوع خودش هست. از لحاظ کارکرد مدیریت 100% سخته. برای کسیکه بخواد تازه با این نوع سیستم ها کار کنه کابوسه اما برای کسیکه چندسال باهاش کار کرده یک بهشت هست!

در مورد ایندکس انجمن هم اشتباه تست کردید!

درمورد مشکلات وردپرس حداقل 80 دردص در صدر و صفحات اول گوگل هست.

از لحاظ ایندکس هم لحظه ای هست.

اینکه وردپرس فارسی بهتر ایندکس شده نه بخاطر بی بی پرس بخاطر قدمتش هست.

متاسفانه بی بی پرس در مقایسه به سایر محصولا اتوماتیک در حقش اجحاف شده و گسترش خوبی نداشته و حتی نتونسته بین سیستم های رایگان امتیاز خوبی بگیره:

http://www.forum-software.org/forum-comparator/bbpress-vs-phpbb3-vs-simple-machines-2

و در کل هم که...

http://www.forum-software.org/forum-reviews?sort=best-rated

قبلا سیستم این سایت روی بی بی پرس بود اما متاسفانه مشکلات عدیده ای داره که ما مجبور به ترکش شدیم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...