رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان و اساتید گرامی، من بخشی دارم که تب بندی کردم و میخوام زمانی که ایتمی رو در تبی قرار میدم وقتی روی اون تب کلیک میشه اون آیتم نمایان بشه نه در زمانی که کل سایت لود شوده حتی تب مذکور دیده نشده لود بشه به همراه کل سایت، میدونم که این کار با ايجکس امکان پذیر از دوستان کسی میدونه چطور باید یک <div> رو ايجکس کرد و فقظ در زمانی که کاربر کلیک کرد لود بشه ایتمهای که در اون تب هستند؟!
سپاس.

ویرایش شده توسط sasan_dingo
لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، sasan_dingo گفته است :

از دوستان کسی هست کمک کنه؟!!؟؟

من هم همین کار رو می خوام بکنم اگه به نتیجه ای رسیدم اطلاع می دم

لینک به ارسال
در هم اکنون، reza_yki گفته است :

من هم همین کار رو می خوام بکنم اگه به نتیجه ای رسیدم اطلاع می دم

داش رضا من فکر نمیکنم چیز پیچیده ای باشه من آیجکس متاسفانه بلد نیستم ولی میدنم که جزو چیز های اولیه ای که بچه های برنامه نویس تو حیطه وب یاد میگیرن هم بخاطر سئو بهتر هم بخاطر لود سایت و دیدم افرادی که تازه کارن تو وب حتی این کارو انجام میدن ولی نمیدونم چرا دوستانی که اطلاع دارن چیزی نمیگن! ):

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، sasan_dingo گفته است :

داش رضا من فکر نمیکنم چیز پیچیده ای باشه من آیجکس متاسفانه بلد نیستم ولی میدنم که جزو چیز های اولیه ای که بچه های برنامه نویس تو حیطه وب یاد میگیرن هم بخاطر سئو بهتر هم بخاطر لود سایت و دیدم افرادی که تازه کارن تو وب حتی این کارو انجام میدن ولی نمیدونم چرا دوستانی که اطلاع دارن چیزی نمیگن! ):

دلیلش شلوغی سرشونه دیگه

والا من این جا پرسیدم ولی پاسخ هایی دادن دوستان ولی من متوجه نشدم:

http://forum.wp-parsi.com/topic/37280-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%DB%8C%DA%A9-%D9%82%D8%B7%D8%B9%D9%87-%DA%A9%D8%AF-jquery/#comment-233304

لینک به ارسال

منم درست متوجه نشدم البته کلا در جریانش باید قرار گرفت ولی چیزی که من مقدار کم متوجه شدم اینکه شما یک بخش ابزارک طراحی کردین که ابزارک های متفاوت رو درون هر تب نشون بده مثل تب آخرین کامنتهاو آخرین بازدیدو آخرین مطالب؟! 

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، sasan_dingo گفته است :

منم درست متوجه نشدم البته کلا در جریانش باید قرار گرفت ولی چیزی که من مقدار کم متوجه شدم اینکه شما یک بخش ابزارک طراحی کردین که ابزارک های متفاوت رو درون هر تب نشون بده مثل تب آخرین کامنتهاو آخرین بازدیدو آخرین مطالب؟! 

من دوتا سوال اونجا کردم که سوال دوم در مورد ای جکس بود

زیاد فرقی نمی کنه که مطالب یهدسته رونشون بده یا یه حلقه پربازدیدترینها رو نشون بده شکل کار مثل همه ولی فعلا به نتیجه ای نرسیدم :(

لینک به ارسال

الان من دنبال چنین چیزیم البته نه اینکه یک منو باشه نه! یا کلا هرچی مشکلیم با طراحیش ندارم مشکل اینکه الان شما میرید مثلا تو سایت http://mag.digikala.com/ میری رو منوش بخش خبر بعد میرید زیر منوی گزارش و تحلیل، زمانی که میبینید پستهارو اطلاعت فراخوانی میشن نه همزمان با لود سایت میخوام ببینم چطور میشه با ایجکس یا هر تکنولوژی دیگری اینکارو کرد!؟!؟؟!

لینک به ارسال

همچین کار پیچیده ای نیست دوست عزیز و چیزی هم نیست که الان من بخوام بگم این کارو بکنید که جواب بده بسته به نیاز هر شخص و هر کار مبتونه متفاوت نوشت

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، sasan_dingo گفته است :

الان من دنبال چنین چیزیم البته نه اینکه یک منو باشه نه! یا کلا هرچی مشکلیم با طراحیش ندارم مشکل اینکه الان شما میرید مثلا تو سایت http://mag.digikala.com/ میری رو منوش بخش خبر بعد میرید زیر منوی گزارش و تحلیل، زمانی که میبینید پستهارو اطلاعت فراخوانی میشن نه همزمان با لود سایت میخوام ببینم چطور میشه با ایجکس یا هر تکنولوژی دیگری اینکارو کرد!؟!؟؟!

بزار هر چی در مرود ای جکس می دونم رو در طبق اخلاص قرار بدم :)

اول از همه باید حال ای جکسی وردپرس رو باید فعال کنی به این شکل در داخل فانکشن قرار میدی:

wp_localize_script('main-js','data',array(
        'ajax_url'=>admin_url('admin-ajax.php'),
    ));

یه فایل درست می کنی برای کد های php و یه فایل درست می کنی برای کد های js

در قسمت کد php:

باید مثلا یه حلقه درست کنی و کل عناصر رو در یه متغییر قرار می دی بعد اون رو die می کنی

در قسمت js:

متغییر ها رو تعریف میکنی و کد هایی شبیه به این رو براش قرار میدی:

$.ajax({
            url:data.ajax_url,
            type : 'post',
            dataType:'json',
            data :{
			این قسمت برای ارسال اطلاعات به فایل php هستش
			},
			success:function(response){
			دریافت پاسخ از php
			},
			error: function(){},
		})

لینک به ارسال
در هم اکنون، a2h گفته است :

همچین کار پیچیده ای نیست دوست عزیز و چیزی هم نیست که الان من بخوام بگم این کارو بکنید که جواب بده بسته به نیاز هر شخص و هر کار مبتونه متفاوت نوشت

سلام. جناب a2h من یه تب معمولی دارم که 3 سربرگ داره و میخوام یکاری کنم وقتی یوزر میره روی هر تب اون تب آیتمهاش یا کلا هرچیزی که توشه لود بشه نه همراه با لود کل سایت الان همچیز درست و عالی کار میکنه فقط من میخوام با کل سایت 3تا سربرگ لود نشه و درزمانی که کاربر کلیک کرد روی هر سر برگ اون سربرگ محتواش لود شه.

لینک به ارسال
در هم اکنون، reza_yki گفته است :

بزار هر چی در مرود ای جکس می دونم رو در طبق اخلاص قرار بدم :)

اول از همه باید حال ای جکسی وردپرس رو باید فعال کنی به این شکل در داخل فانکشن قرار میدی:

wp_localize_script('main-js','data',array(
        'ajax_url'=>admin_url('admin-ajax.php'),
    ));

یه فایل درست می کنی برای کد های php و یه فایل درست می کنی برای کد های js

در قسمت کد php:

باید مثلا یه حلقه درست کنی و کل عناصر رو در یه متغییر قرار می دی بعد اون رو die می کنی

در قسمت js:

متغییر ها رو تعریف میکنی و کد هایی شبیه به این رو براش قرار میدی:

$.ajax({
            url:data.ajax_url,
            type : 'post',
            dataType:'json',
            data :{
			این قسمت برای ارسال اطلاعات به فایل php هستش
			},
			success:function(response){
			دریافت پاسخ از php
			},
			error: function(){},
		})

زحمت کشیدین ممنون یه تستی میکنم شاید بشه کاری کرد با این روش :)

لینک به ارسال

اینجا برای نمایش دسته خاص به صورت ای جکس هست :

http://wordpress.stackexchange.com/questions/35849/using-ajax-on-categories-and-wordpress-loops

خودم وقت نکردم زیاد دقت کنم فک می کنم مشکل منو و تو رو راه بندازه :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...