رفتن به مطلب

کلاهبرداری به روش وردپرس یار

amator

پست های پیشنهاد شده

سلام مدیران عزیز لطفا این تاپیک را حذف ننمایید تا دوستان راه حل خود را جهت پیگیری اعلام نمایند

یک مشورت میخواستیم بگیریم در رابطه با قالب وردپرسی که خریداری شده است!

ما چند روز پیش از این سایت یک قالب خریداری کردیم برای یکی از کارفرماها که دنبال قالب سبک زیر 600 کیلوبیت بودند! (بدون تصویر )

اسم قالب گودنیوز بود و در توضیحات ذکر شده بود که نسخه 5.8.1 است و ما دمو را با ابزار های سنجش مثل pingdom , gtmetrix مورد سنجش قرار دادیم طبق چکی که انجام دادیم این قالب زیر 400 کیلوبیت بود (بدون تصویر )

اما بعد از خرید و نصب بسته نصب اسان و نصب ورژن 5.8.1 متوجه شدیم قالب اصلا با دمو تطابق ندارد و حجم ان حدود دو برابر دمو هست و طی بررسی متوجه شدیم که ایشون اصلا نسخه دمو را اپدیت نکردن این مورد به ایشون گفته شد که چرا این موضوع را در توضیحات اعلام ننموده اند در همان روز خرید که قالب با این وضعیت اصلا به درد ما نمیخورد و اعلام کردیم چرا شما دمو را اپدیت نکردید و چرا نسخه سبک این قالب را برای دمو انتخاب نکردید که اعلام کردند که ما اشتباه می کنیم !

و اعلام کردیم در کل دنیا یک قانون است که دمو هم به محض تغییر ورژن باید اپدیت گردد اما در پاسخ فرمودند!

من نیازی نمیبینم که بخوام دموی فارسی خودمون رو اپدیت کنم.

حجم قالب دمو
http://8pic.ir/images/xfo5ai93mka5zszxvtew.jpg
حجم قالب ما
http://8pic.ir/images/6xofpb2p0hw8we91c8ha.png

ایا این کار ایشون به نظر شما مصداق کلاهبرداری نیست که نسخه سبک را به عنوان دمو قرار دهند و خریدار پس از خرید متوجه شود قالب چگونه است!

تمام دنیا و حتی همکاران ایشون (فروشگاه های دیگر ) ما بررسی کردیم دمو را اپدیت میکنند اما ایشون زیر بار نمی روند!

به نظر شما ما باید چگونه پیگیری کنیم کارفرما پس از مشاهده قالب نصب شده اعلام کردن دمو خیلی سبک تر بود و این قالب را نمی خواهند!

ما بررسی کردیم حتی فروشندگان فارست هم دمو را اپدیت می کنند!

2.
http://8pic.ir/images/aubk5cancdyel2kirgbh.png
3.
http://8pic.ir/images/apwcd6uwkmm5ac518a7v.png

لینک به ارسال

سلام ، دوست عزیز الکی این تاپیک هارو ایجاد نکنید ( چه در اینجا چه در انجمن های دیگه )

اگر طرف مقابل شما آدم حرفه ای بود کارش رو درست انجام میداد...

با شکایت هم به جایی نمیرسید ، فقط و فقط تنها راهش اینه با اون شخص به نتیجه برسید .

90% اینگونه سایت ها صبر میکنند تا یک نفر ترجمه کنه قالب رو بعد یا میرن اونو میخرن یا با روش های دیگه اون قالب رو به دست میارن با تغییرات به اسم خودشون میزنند و میفروشن .

اون یک نفر هم که ترجمه میکنه یا میره از سایت های خارجی قالب رو رایگان دانلود میکنند ( که هر سری آپدیت میاد صبر میکنند 1 2 ماه تا اون ورژن هم رایگانش بیاد )

1% فروشنده ها هم وجود دارند که میرند از سایت اصلی قالب رو خریداری میکنند و بقیه کار رو انجام میدن ( که پیدا کردن این 1% آدم ها کار سختیه ) و به دلیل اینکه اینگونه فروشندگانی که در بالا گفتم زیاد هستند ،  فروشنده هایی که کار رو حرفه ای انجام میدند پیدا کردنشون دیگه غیر ممکن میشه ...

الان هم اگر ورژن 5.8.2 شما نیاز دارید پ.خ بدید لینک دانلود بفرستم فایل های ترجمه اون قالب هم به این اضافه کنید کارتون راه بیوفته .

قالبی که از هر 10 تا سایت توی 9 تاشون وجود داره قالب چرا مردم میرند پول میدند بعد انتظار پشتیبانی هم دارند برام جالبه ...

• امتیاز 1
لینک به ارسال
در هم اکنون، slashflash گفته است :

سلام ، دوست عزیز الکی این تاپیک هارو ایجاد نکنید ( چه در اینجا چه در انجمن های دیگه )

اگر طرف مقابل شما آدم حرفه ای بود کارش رو درست انجام میداد...

با شکایت هم به جایی نمیرسید ، فقط و فقط تنها راهش اینه با اون شخص به نتیجه برسید .

90% اینگونه سایت ها صبر میکنند تا یک نفر ترجمه کنه قالب رو بعد یا میرن اونو میخرن یا با روش های دیگه اون قالب رو به دست میارن با تغییرات به اسم خودشون میزنند و میفروشن .

اون یک نفر هم که ترجمه میکنه یا میره از سایت های خارجی قالب رو رایگان دانلود میکنند ( که هر سری آپدیت میاد صبر میکنند 1 2 ماه تا اون ورژن هم رایگانش بیاد )

1% فروشنده ها هم وجود دارند که میرند از سایت اصلی قالب رو خریداری میکنند و بقیه کار رو انجام میدن ( که پیدا کردن این 1% آدم ها کار سختیه ) و به دلیل اینکه اینگونه فروشندگانی که در بالا گفتم زیاد هستند ،  فروشنده هایی که کار رو حرفه ای انجام میدند پیدا کردنشون دیگه غیر ممکن میشه ...

الان هم اگر ورژن 5.8.2 شما نیاز دارید پ.خ بدید لینک دانلود بفرستم فایل های ترجمه اون قالب هم به این اضافه کنید کارتون راه بیوفته .

قالبی که از هر 10 تا سایت توی 9 تاشون وجود داره قالب چرا مردم میرند پول میدند بعد انتظار پشتیبانی هم دارند برام جالبه ...

ما قبلا از یک نفر یه قالب خریدم حقیقتا حرفه ای بودن و کاربلد اما ایشون ظاهرا فقط مدعی هستند! تو سایتشون درج کردند دارن با فارست همکاری می کنند! ولی وقتی بهشون عرض کردم خود فارست هم قبل از فروش هر ورژن اپدیت را قالب می کنه میگن ما قصد اپدیت کردن را نداریم و رسما دارن کلاه میزارن سر ما که مشتری هستیم!

اشتباه اینه که افرادی که از ایشون خریداری میکنن واینطور چیزها را میبینن چشم پوشی میکنن و میگزن ! اگر انها هم در انجمن ها تاپیک های میزدن ما دیگر از این فرد خریدی انجام نمیدادیم!

لینک به ارسال

درود

Gzip رو در سایت موردنظرتون فعال کنید تا حجم صفحه به یک سوم این مقدار برسه.

من خودم هم در سایتم از همین پوسته استفاده می‌کنم (آخرین نسخه که از تم فارست خریدمش) و با اینکه صفحه‌ی اصلیم پر از تصویر و آپشن‌های دیگست حجم کل صفحه حدود 800KB هست (GTMetrix) در نتیجه اگر شما هم از تصویر استفاده نکرده باشید باید حجمش خیلی کمتر از اینا باشه. (سایت در امضام هست میتونید بررسی کنید)

در ضمن دوست عزیز شما خودتون هم قانون کپی‌رایت رو نقض کردید و به نوعی قانون‌شکنی کردید، باید این پوسته رو از همون تم‌فارست خریداریش می‌کردید.

وقتی شما خودتون در دنیای مجازی به قوانین پایبند نیستید نباید انتظار داشته باشید اون شخص هم قوانین رو رعایت کنه.حالا هم به نظر من یه جوری با ایشون صحبت کنید و پولتون رو پس بگیرید، از این به بعد هم یا یه پوسته‌ی ایرانی استفاده کنید یا اینکه پوسته‌هاتون رو از سایت‌های معتبر مثل تم‌فارست تهیه کنید نه از این مارکت‌هایی که پوسته رو به اسم اورجینال میندازن به مردم.

و اینکه بهتره دیگه این تاپیک رو ادامه ندیم چون بحث در مورد محصولات تجاری در این انجمن ممنوعه.

ویرایش شده توسط Farshad
  • امتیاز 1
لینک به ارسال
در هم اکنون، Farshad گفته است :

درود

Gzip رو در سایت موردنظرتون فعال کنید تا حجم صفحه به یک سوم این مقدار برسه.

من خودم هم در سایتم از همین پوسته استفاده می‌کنم (آخرین نسخه که از تم فارست خریدمش) و با اینکه صفحه‌ی اصلیم پر از تصویر و آپشن‌های دیگست حجم کل صفحه حدود 800KB هست (GTMetrix) در نتیجه اگر شما هم از تصویر استفاده نکرده باشید باید حجمش خیلی کمتر از اینا باشه. (سایت در امضام هست میتونید بررسی کنید)

در ضمن دوست عزیز شما خودتون هم قانون کپی‌رایت رو نقض کردید و به نوعی قانون‌شکنی کردید، باید این پوسته رو از همون تم‌فارست خریداریش می‌کردید.

وقتی شما خودتون در دنیای مجازی به قوانین پایبند نیستید نباید انتظار داشته باشید اون شخص هم قوانین رو رعایت کنه.حالا هم به نظر من یه جوری با ایشون صحبت کنید و پولتون رو پس بگیرید، از این به بعد هم یا یه پوسته‌ی ایرانی استفاده کنید یا اینکه پوسته‌هاتون رو از سایت‌های معتبر مثل تم‌فارست تهیه کنید نه از این مارکت‌هایی که پوسته رو به اسم اورجینال میندازن به مردم.

و اینکه بهتره دیگه این تاپیک رو ادامه ندیم چون بحث در مورد محصولات تجاری در این انجمن ممنوعه.

سلام درسته اما بنده ترجمه قالب نمیدونستم و فکر میکنم اگر خریداری می شد و توسط فرد دیگری ترجمه می شد حدود 300 تا 400 برامون اب میخورد! شما چقدر براتون خردید و ترجمه اب خورد؟

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، amator گفته است :

سلام درسته اما بنده ترجمه قالب نمیدونستم و فکر میکنم اگر خریداری می شد و توسط فرد دیگری ترجمه می شد حدود 300 تا 400 برامون اب میخورد! شما چقدر براتون خردید و ترجمه اب خورد؟

من فقط 59 دلار هزینه‌ی پوسته رو دادم (تقریبا میشه 250 تومن) و ترجمه رو خودم انجام دادم، این پوسته خودش فایل راست‌چین و ترجمه داره و تنها کافیه با نرم‌افزار poedit جملات مورد نظرتون رو ترجمه کنید، من خودم بخش‌های مورد نیاز رو فارسی کردم حدود 2 ساعت طول کشید.

اگر خواستید میتونم فایل ترجمه رو واستون بفرستم. (فقط قسمت‌های فرانت‌اند رو ترجمه کردم)

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...