رفتن به مطلب

تغییر پوسته بدون ایجاد مشکل در سئو سایت

nasimparsi

پست های پیشنهاد شده

با درود و خسته نباشید

دوستان گرامی گویا هماهنگ نبودن سایت با ویرایش گوشی موبایل یکی از ضعف های سئو در گوگل به شمار میاد. بنده می خواستم پوسته ی سایت خودم رو به پوسته ای تازه تبدیل کنم که با موبایل هم هماهنگ باشه و واکنش گرا باشه و ...

اگر بنده این کارو بکنم برای سئوی سایت مشکلی پیش نمیاد؟ چون من شنیدم تغییر قالب می تونه روی سئو تاثیر بدی بزاره و ..

لطفا اگر می شه این سایت رو نگاه کنید که محصولات سیستم های همکاری در فروش رو توش معرفی می کنم. یک پوسته هماهنگ با موبایل و .. لطفا اگر می شه معرفی کنید برای این سایت

نشانی سایت: فروشگاه بهتر کالا

با سپاس

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، legendsms گفته است :

نخیر اگر قالب جدید تون سئو شده باشه هیچ مشکلی نداره

می شه یک قالب رایگان خوب از این نظر و مناسب برای این سایت به بنده معرفی کنید؟

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، nasimparsi گفته است :

می شه یک قالب رایگان خوب از این نظر و مناسب برای این سایت به بنده معرفی کنید؟

دوست گلم اگر میخوای موفق بشی به فکر یه قالب اختصاصی باشه معمولا قالب های رایگان زیاد نمیشه گفت خوب هستن اگر بودن که رایگان نبودن

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، legendsms گفته است :

دوست گلم اگر میخوای موفق بشی به فکر یه قالب اختصاصی باشه معمولا قالب های رایگان زیاد نمیشه گفت خوب هستن اگر بودن که رایگان نبودن

درت می گین ولی فعلا اصلا درآمدی برای بنده وجودنداره که بتونم باهاش قالب تهیه کنم. لطفا اگر پوسته ی کم و بیش خوب که با موبایل سازگار باشه و رایگان باشه و از نظر سئو حدقل مشکلی نداشتهباشه دیدین به بنده معرفی کنید

با سپاس

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، nasimparsi گفته است :

درت می گین ولی فعلا اصلا درآمدی برای بنده وجودنداره که بتونم باهاش قالب تهیه کنم. لطفا اگر پوسته ی کم و بیش خوب که با موبایل سازگار باشه و رایگان باشه و از نظر سئو حدقل مشکلی نداشتهباشه دیدین به بنده معرفی کنید

با سپاس

من برات یه قالب تو خصوصی فرستادم از اون استفاده بکن خیلی بهتر از قالب های رایگانه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...