رفتن به مطلب

تخمین قیمت وب سایت

Cinema

پست های پیشنهاد شده

اگر منظورتون این وب سایتی هست که تو پروفایلتون وارد کردین topstran من چکش کردم بیشتر از 50 هزارتومن من شخصا بهش نمیدم اولا من شخصا نمیخرم ولی بازم پول خرجش نمیکنم دلایل

1_رنگ بندی نا مناسب فونت ها2_استفاده نا مناسب منو ها

3_رنگ بندی نا مناسب قالب که چشم درد گرفت دیدمش

4_نامناسب بودن سئو قالب

لینک به ارسال

درود

دوست عزیز ببینید خودتون ماهیانه چقدر درآمد دارید از سایت؟ اونو 2∼3 برابرش کنید میشه قیمت سایتتون! 

الان متاسفانه ارزش گذاری سایت‌ها در ایران بیشتر از روی الکسا انجام میشه (هرچند که شیوه‌ی درستی نیست) خوب سایت شما رنک مناسبی نداره هنوز (فکر می‌کنم تازه تاسیسه) بنابراین به نظرم هنوز برای قیمت گذاری زود هست، شما باید هنوز خیلی روی سایت کار کنید تا بعدش بحث قیمت گذاری رو پیش بکشید.

راستی موضوع سایتتون جوریه که نباید بهونه دست کسی بدین، تصاویری که داخل سایتتون هست رو اگه عمو فیلترچی ببینه خیلی راحت فیلترتون میکنه :ph34r:

در مورد سوالتون هم به نظرم با ارفاق 70∼80 تومن بیشتر نمیشه قیمت گذاریش کرد (با هاست و دامین)

البته پتانسیلش رو داره و اگه بیشتر روی سایت کار کنید ارزش سایت خیلی بیشتر میشه.

موفق باشید ;)

ویرایش شده توسط Farshad
لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، mehti64 گفته است :

اگه مایل به تعویض هستین بنده حاظرم سایتم رو با سایت تفریحی و یا موزیک شما تعویض کنم

NetDoc.ir

والا دوست عزیز وب سایت شما اصلا تو تخصص بنده نیست.

ای کاش وب سایت فیلم بود!

بازم بابت پیشنهاد ممنون.

ویرایش شده توسط Cinema
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...