رفتن به مطلب

درخواست افزونه شارژ اعتبار اعضا

پست های پیشنهاد شده

عرض سلام و وقت بخیر خدمت دوستان
واسه افزونه ی مد نظرم بین تاپیکهای قبلی جستجو کردم ولی مواردی که دیدم ، دقیق اون چیزی نبودن که نیاز دارم . بخاطر همین تاپیک جدید زدم .

بنده افزونه ای میخوام که یه قسمتی ایجاد بشه که کاربرانی که توی سایت عضو میشن ، از طریق اون قسمت بتونن به درگاه پرداخت جهان پی متصل بشن و هرمقداری که تمایل دارن ، حساب کاربری خودشون رو شارژ کنن و همون مبلغ رو از طریق درگاه پرداخت ، پرداخت کنن .
و بعدا هر محصولی که خواستن از سایت بخرن ، هزینه ی محصول رو از اون مبلغ شارژ شده کم کنه . ( محصولاتم مجازی هستن )

باتشکر

لینک به ارسال

چرا انیکارو با اتصال به درگاه خرید اینترنتی کلا هر درگاهی و خرید مستقیم محصول انجام نیمدین؟ مثل سایت های لچر!

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، sasan_dingo گفته است :

چرا انیکارو با اتصال به درگاه خرید اینترنتی کلا هر درگاهی و خرید مستقیم محصول انجام نیمدین؟ مثل سایت های لچر!

خیلی ممنون بابت پاسختون
من میخوام علاوه بر این ک کاربر بعد از اضافه کردن ی محصول ب سبد خرید خودش ، ب درگاه پرداخت وصل میشه و مبلغ اون محصول رو میپردازه ، ی راه دیگه هم باشه ک اکانت خودش رو توی سایت شارژ کنه ( بازم از طریق درگاه پرداخت ) و هروقت خواست محصولی بخره ، مبلغ اون محصول از شارژ اکانتش کم بشه .

درواقع اون روش عادی خرید محصولات رو دارم الان . ب درگاه پرداخت جهان پی هم متصل هستم .

میخوام این روش رو هم اضافه کنم .

لینک به ارسال

این امر نیاز به نوشتن یک سیستم یک پارچه داره و با یه افزونه تقریبا این کار از نظر من نا ممکنه برای درگاه های داخلی از اونجاایم که این نوع امکان ها وجود داره در بین افزونه ها ولی اکثرا برای درگا های خارجی هستن اگر میخواین از افزون استفاده کنید باید پریمیوم باشه و بعد از خرید چنین چیزی باید اون رو دباره کد نویسی کنید برای درگاه بانک مورد نظرتون یا باید چنین امکانی رو درگاه مرود نظرتون خودش یک افزونه طراحی کنه برای مشتریانش! و بازم میگم چیزی که شما میخواین یک سیستم یکپارچس نیاز به کدنویسی با ساختار سایتتون داره چنین امکانیرو سایتهای شرط بندی فوتبال دارن که 100 هزار تومن شارژ میکنی و بعد روی بازی ها شرط میبندی اولین کار شما اینکه برید دنبال طراح های چنین سایت هایی که تو ایران هم کم نیستن بعد از اینکه از نوع ساختارش با خبر شدین اونوقت پله پله پیش برید چه برای طراحی پنل کاربریش چه برای امنیتش چه برای مراحل شارژ و استفاده ازش.

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، sasan_dingo گفته است :

این امر نیاز به نوشتن یک سیستم یک پارچه داره و با یه افزونه تقریبا این کار از نظر من نا ممکنه برای درگاه های داخلی از اونجاایم که این نوع امکان ها وجود داره در بین افزونه ها ولی اکثرا برای درگا های خارجی هستن اگر میخواین از افزون استفاده کنید باید پریمیوم باشه و بعد از خرید چنین چیزی باید اون رو دباره کد نویسی کنید برای درگاه بانک مورد نظرتون یا باید چنین امکانی رو درگاه مرود نظرتون خودش یک افزونه طراحی کنه برای مشتریانش! و بازم میگم چیزی که شما میخواین یک سیستم یکپارچس نیاز به کدنویسی با ساختار سایتتون داره چنین امکانیرو سایتهای شرط بندی فوتبال دارن که 100 هزار تومن شارژ میکنی و بعد روی بازی ها شرط میبندی اولین کار شما اینکه برید دنبال طراح های چنین سایت هایی که تو ایران هم کم نیستن بعد از اینکه از نوع ساختارش با خبر شدین اونوقت پله پله پیش برید چه برای طراحی پنل کاربریش چه برای امنیتش چه برای مراحل شارژ و استفاده ازش.

سلام مجدد
متشکرم بابت توضیح کاملتون .
پس چیزی ک میخوام رو نمیتونم بین پلاگینها پیدا کنم ولی شاید بعضی پلاگینها تا حدودی بتونن کارم رو راه بندازن . درسته ؟

من گشتم این پلاگین رو پیدا کردم ، ب نظرتون این پلاگین جوابگو هست :

لینک

لینک به ارسال

این بیشتر یک افزونه مزایدس فکر نکنم ربطی به چیزی که میخواین داشته باشه یا حتی شبیه به چیزی باشه که میخواین باشه بعدشم اون ورژن که نشون دادین نال شدس که پیشنهاد میکنم اگه میخواین استفاده کنید پریمیمشو از کدکنیون بگیرید
یه سری هم به سایت https://www.woothemes.com/ بزنید شاید محصولی نزدیک به چیزی که شما میخواین پیدا کردین ولی بازم میگم اگه امکانشو دارین سفارش بدین براتون بنویسن هزینش کمتر در میاد، اینهمه راه برید فشارهای روی سرورتون امنیتتو و کابراتون با افزونهای اینچنینی تهدید میشه بنظرم

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، sasan_dingo گفته است :

این بیشتر یک افزونه مزایدس فکر نکنم ربطی به چیزی که میخواین داشته باشه یا حتی شبیه به چیزی باشه که میخواین باشه بعدشم اون ورژن که نشون دادین نال شدس که پیشنهاد میکنم اگه میخواین استفاده کنید پریمیمشو از کدکنیون بگیرید
یه سری هم به سایت https://www.woothemes.com/ بزنید شاید محصولی نزدیک به چیزی که شما میخواین پیدا کردین ولی بازم میگم اگه امکانشو دارین سفارش بدین براتون بنویسن هزینش کمتر در میاد، اینهمه راه برید فشارهای روی سرورتون امنیتتو و کابراتون با افزونهای اینچنینی تهدید میشه بنظرم

عزیز خیلی ممنون
لطف کردین واقعا
سفارش میدم حتما

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...