رفتن به مطلب

افزونه سایت روی ساب دامین

پست های پیشنهاد شده

برید توی سی پنل یا دایرکت ادمینتون و اونجا یه ساب دامین ایجاد کنید و توش  فایل های سایت جدیدتون رو قرار بدید(توی فایل منیجر).. به همین راحتی و برید سایتتون رو نصب کنید...

توی گوگل کلیدواژه:

آموزش ساخت ساب دامین در سی پنل (یا دایرکت ادمین و یا ... )

رو جستجو کنید... بینهایت نتیجه میاد!

در ضمن میتونید از وردپرس شبکه استفاده کنید که من پیشنهاد میدم اگر فقط ساب دامین های کمی قراره ایجاد کنید از این روش استفاده نکنید. چون دردسر های بعدیش نمی‌ارزه..

لینک به ارسال
در در 2/29/2016 at 02:50، مرتضی نظری گفته است :

برید توی سی پنل یا دایرکت ادمینتون و اونجا یه ساب دامین ایجاد کنید و توش  فایل های سایت جدیدتون رو قرار بدید(توی فایل منیجر).. به همین راحتی و برید سایتتون رو نصب کنید...

توی گوگل کلیدواژه:

آموزش ساخت ساب دامین در سی پنل (یا دایرکت ادمین و یا ... )

رو جستجو کنید... بینهایت نتیجه میاد!

در ضمن میتونید از وردپرس شبکه استفاده کنید که من پیشنهاد میدم اگر فقط ساب دامین های کمی قراره ایجاد کنید از این روش استفاده نکنید. چون دردسر های بعدیش نمی‌ارزه..

فایل های سایت جدید ؟

منظورم اینه که مثلا ساب سین رو چطوری رو ساب دامنم بالا بیارم ؟

به این شکل:

subscene.yoursite.com

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، Cinema گفته است :

فایل های سایت جدید ؟

منظورم اینه که مثلا ساب سین رو چطوری رو ساب دامنم بالا بیارم ؟

به این شکل:

subscene.yoursite.com

سلام

همون فایل های مربوط به اسکریپت خاص رو میگم.... برای مثال وردپرس یک اسکریپت هست... اگه اون ساب سین هم یک اسکریپت هست فایل هاش رو بزارید توی اون پوشه جدید ایجاد شده برای زیر دامنه....

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، مرتضی نظری گفته است :

سلام

همون فایل های مربوط به اسکریپت خاص رو میگم.... برای مثال وردپرس یک اسکریپت هست... اگه اون ساب سین هم یک اسکریپت هست فایل هاش رو بزارید توی اون پوشه جدید ایجاد شده برای زیر دامنه....

من شنیدم که این کار با یه اسکریپت انجام میشه.

از کجا میتونم این اسکریپت رو دانلود یا خریداری کنم ؟

ویرایش شده توسط Cinema
لینک به ارسال
https://www.google.com/webhp?hl=en#hl=en&q=%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA+subscene

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...