رفتن به مطلب

سرور مجازی لینوکس یا ویندوز؟

پست های پیشنهاد شده

قصد راه اندازی سایت دانلود فایل بازای خرید وردپرسی رو دارم. نیاز به سرورمجازی دارم .. و اینکه میخوام بتونم از فایرفاکس و دانلود منیجر هم براحتی استفاده کنم در کنار کار مدیریت سایت وردپرسی

وردپرس کارهای حرفه ای لطفا راهنمایی کنید. سرور مجازی ویندوز یا لینوکس مناسب کار منه... ویندوز این مزیت رو داره که دانلود و آپلود فایل برای سایت از سایتهای خارجی راحت تره نه؟

لینک به ارسال

سلام اگه سرور مجازی لینوکس باشه کار کردن باهاش رای شما ساده تر و بهتر هستش چون سرور مجازی ویندوز کانفیگ های سختی داره و کار هر کسی نیست ضمن اینکه اگه برای سایت میخواید لینوکس خیلی بهتره اصولا سرور های ویندوز برای سرور های بازی و دانلود و آپلود فایل استفاده میشه

لینک به ارسال

درود ، 

کار را برای خود پیچیده نکنید و از سایت نت افراز یک سرویس برنزی برای شروع خریداری نمایید. برای راه اندازی سایت دانلود در ازای پرداخت مناسب است.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...