رفتن به مطلب

صفخه ای برای ارسال نوشته برای کاربران

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

سایت من یک بخش وبلاگ داره اما من میخوام 2 تا وبلاگ داشته باشه یکی که خود وبلاگ هست یکی هم برای کاربرانی که میخواهند نوشته ارسال کنند چه جوری میتونم این کارو انجام بدم؟؟؟؟

انگار صفحه ای باشه که پست هارو نمایش میده و یک ادامه مطلب هم داره ...

لینک به ارسال

سلام. دو راه دارید یکی اینکه بیاید دو دسته ایجاد کنید که یکیش ارسال های کاربران بره توش و دومی به عنوان وبلاگ اصلی سایتتون بشه و مطالب خودتون بره توی اون دسته و توی صفحه اصلی سایت یک صفحه بگذارید که به این دو دسته لینک داشته باشه و مطالب هر دو دسته رو جدا از هم نشون بده.

راه دوم هم اینه که کلا یه وردپرس دیگه توی زیر پوشه نصب کنید و یک سای دامین بهش وصل کنید.

توی راه اول خوبیش اینه که دیتابیس هر دو یکجاست و راحت تر میشه مدیریتشون کرد. یعنی مثلا خیلی راحت میتونید مطالب ارسالی توی وبلاگ سایت رو تو ساید بار مطالب ارسالی توسط کاربرا نمایش بدید. توی راه دوم هم این امکان پذیره ولی خوب سخت تره.

اما راه دوم هم مزیتش اینه که بکاپ مجزا گرفتن از مطالب راحت تره و کاربرا هم برای ارسال مطالب نیاز به لاگین به سایت اصلی ندارن. علاوه بر اون اگر یکی از سایت ها بازدیدش بالا باشه میشه روی یک هاست دیگه نصبش کرد و ساب دامین رو به ای پی اون سرور هدایت کرد.

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، SZprogrammer گفته است :

سلام دوستان

سایت من یک بخش وبلاگ داره اما من میخوام 2 تا وبلاگ داشته باشه یکی که خود وبلاگ هست یکی هم برای کاربرانی که میخواهند نوشته ارسال کنند چه جوری میتونم این کارو انجام بدم؟؟؟؟

انگار صفحه ای باشه که پست هارو نمایش میده و یک ادامه مطلب هم داره ...

ضمن عرض سلام

شما باید از وردپرس شبکه استفاده کنید ، 

همچنین راه ساده تر استفاده از افزونه پست مهمان هست ، افزونه ای که آقای میرزایی نوشتن عالیست...

فکر کنم 43 تومن هست

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، nazanin123 گفته است :

ضمن عرض سلام

شما باید از وردپرس شبکه استفاده کنید ، 

همچنین راه ساده تر استفاده از افزونه پست مهمان هست ، افزونه ای که آقای میرزایی نوشتن عالیست...

فکر کنم 43 تومن هست

اوووه خیلی گرونه....

همین دسته ها دوست عزیز فرحان جان گفتند عالیه ممنون

لینک به ارسال

البته وردپرس شبکه هم که اشاره کردن فکر خوبیه. فقط رم بالایی مصرف میکنه ولی چون دو وبلاگ بیشتر نیست اون هم گزینه مناسبیه که من خاطرم نبود.

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، فرحان گفته است :

البته وردپرس شبکه هم که اشاره کردن فکر خوبیه. فقط رم بالایی مصرف میکنه ولی چون دو وبلاگ بیشتر نیست اون هم گزینه مناسبیه که من خاطرم نبود.

خوب من تا به حال وردپرس شبکه کار نکردم و اطلاعاتی هم در این باره ندارم از  nazanin123  هم تشکر میکنم بخاطر راهنماییشون ولی راه شما برای من حداقل راحت تره ممنون بازم از کمک همتون...

;););)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...