رفتن به مطلب

مشکل نمایش تعداد محصولات ووکامرس

khashayar

پست های پیشنهاد شده

سلام  عرض خسته نباشید من قالب ووکامرس استفاده میکنم و متعصفا نه قالب سایتم مثل این که کنترل همه چیشو گرفته دستش

مشکل اولم این هست که چجوری میتونم تعداد نمایش محصول رو در صفحه فروشگاه عوض کنم مثلا الان تو هر صفحه 8 تا محصول نمایش میده و کاربر نحایتا از طریق دستی با منوی کوچیک بالا تنظیمشو ببره تا 24 تا محصول

من میخوام وقتی کاربر وارد فروشگاه میشه به صورت خودکار 24 تا محصول ببینه و گزینه های دیگه با لاتر از 24 باشه چون هشتا خیلی کمه

سوال دومم در مورد مرتب سازی چیدمان هست من میخوام مرتب سازی پیش فرض بر اساس تاریخ محصول باشه و جدید ترین محصولات  رو اول نشون بده الان روی پیش فرض و بر اساس اسم مرتب کرده و باز کاربر باید به صورت دستی اون رو رو مزتب سازی بر اساس تاریخ تنظیم کنه و بعد تازه باید بیاد اول جدید ترین ها رو تنظیم کنه  تا درست نمایش بده که اصلا صحیح نیست

لطفا کمک کنید مشکلم بر طرف شه

ویرایش شده توسط khashayar
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...