رفتن به مطلب

چند سوال درباره تغییر دامین

samirhm

پست های پیشنهاد شده

سلام ببخشید من اگه دامینم رو عوض کنم :

1.باید دوباره ایندکس کنم در گوگل یا منتقل کنم اندکس رو ؟

2.ایا بعد از تعویض دامین هرکسی ادرس دامین قبلی ام رو بزنه دامین جدیدم باز میشه ؟

3.ایا رتبه گوگل و الکسا رو هم میشه از روی دامین قدیمی  تغییر داد روی دامین جدید ؟ 

ممنون میشم اگه سریع تر پاسخ بدید :)

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، samirhm گفته است :

2.ایا بعد از تعویض دامین هرکسی ادرس دامین قبلی ام رو بزنه دامین جدیدم باز میشه ؟

3.ایا رتبه گوگل و الکسا رو هم میشه از روی دامین قدیمی  تغییر داد روی دامین جدید ؟ 

سلام

1- باید دوباره ایندکس کنید دامنه جدید رو

2- خیر مگر اینکه ریدایرکت کنید دامنه رو

3-از اول شروع میشه چون دامنه شناخته شده نیست هنوز

موفق باشید

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، samirhm گفته است :

سلام

قطعه کدی هست که در فایل اچ تی اکسس قرار میدن و تمام صفحات رو به آدرس جدید ریدایرکت 301 می‌کنه، این کار باعث میشه تمام بازدیدها و اعتبار دامین قبلی به دامین جدید منتقل بشه، همچنین در گوگل وبمستر هم یکسری مراحل رو باید انجام بدین و به گوگل اعلام کنید که آدرس تغییر کرده، بعد از انجام این مراحل بسته به رتبه و اعتبار سایت از چند روز تا چند ماه طول میکشه تا تمام ایندکس‌ها به دامین جدید منتقل بشن و دامین جدیدتون هم کم‌کم مثل دامین قبلی میشه.

این لینک میتونه راهنماییتون کنه:
http://1admin.ir/complete-guide-to-change-site-domain/

تجربه تغییر آدرس رو داشتم، اولش یه کمی ترسناک به نظر میرسه ولی انجام که بدین میبینید خیلی هم سخت نیست ;)

ویرایش شده توسط Farshad
لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، Farshad گفته است :

سلام

قطعه کدی هست که در فایل اچ تی اکسس قرار میدن و تمام صفحات رو به آدرس جدید ریدایرکت 301 می‌کنه، این کار باعث میشه تمام بازدیدها و اعتبار دامین قبلی به دامین جدید منتقل بشه، همچنین در گوگل وبمستر هم یکسری مراحل رو باید انجام بدین و به گوگل اعلام کنید که آدرس تغییر کرده، بعد از انجام این مراحل بسته به رتبه و اعتبار سایت از چند روز تا چند ماه طول میکشه تا تمام ایندکس‌ها به دامین جدید منتقل بشن و دامین جدیدتون هم کم‌کم مثل دامین قبلی میشه.

این لینک میتونه راهنماییتون کنه:
http://1admin.ir/complete-guide-to-change-site-domain/

تجربه تغییر آدرس رو داشتم، اولش یه کمی ترسناک به نظر میرسه ولی انجام که بدین میبینید خیلی هم سخت نیست ;)

ببخشید چه کدی هست ؟ فایل اچ تی اکسس کجاست؟ چه مراحلی ؟

لطفا یکم بیشتر نوضیح بدید :)

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، samirhm گفته است :

ببخشید چه کدی هست ؟ فایل اچ تی اکسس کجاست؟ چه مراحلی ؟

لطفا یکم بیشتر نوضیح بدید :)

اگه اون لینکی که براتون گذاشتم رو واردش بشید تمام مراحل رو قدم به قدم توضیح داده، اچ‌تی‌اکسس یه فایل به اسم .htaccess که در روت سایت قرار داره، توضیحات کاملش در لینکی که براتون گذاشتم هست، اگر توضیحات اون سایت کامل نیست میتونید به این صفحه مراجعه کنید:

https://www.google.com/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1%20%D8%A2%D8%AF%D8%B1%D8%B3%20%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA

برای شروع باید دامین مورد نظرتون رو که می‌خواین به عنوان آدرس جدیدتون باشه بخرید.

ویرایش شده توسط Farshad
لینک به ارسال
در در 2/12/2016 at 09:29، Farshad گفته است :

اگه اون لینکی که براتون گذاشتم رو واردش بشید تمام مراحل رو قدم به قدم توضیح داده، اچ‌تی‌اکسس یه فایل به اسم .htaccess که در روت سایت قرار داره، توضیحات کاملش در لینکی که براتون گذاشتم هست، اگر توضیحات اون سایت کامل نیست میتونید به این صفحه مراجعه کنید:

https://www.google.com/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1%20%D8%A2%D8%AF%D8%B1%D8%B3%20%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA

برای شروع باید دامین مورد نظرتون رو که می‌خواین به عنوان آدرس جدیدتون باشه بخرید.

شما خودتون این کار رو انجام دادید؟ رتبه الکساتون برگشت به رتبه دامین قبلیتون ؟ بعد از چند وقت برگشت ؟ ایا واقعا رتبه انتقال پیدا میکنه ؟ مطعنید؟

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، samirhm گفته است :

شما خودتون این کار رو انجام دادید؟ رتبه الکساتون برگشت به رتبه دامین قبلیتون ؟ بعد از چند وقت برگشت ؟ ایا واقعا رتبه انتقال پیدا میکنه ؟ مطعنید؟

بله من خودم یکی از سایت‌هام رو تغییر آدرس دادم، حدودا یک‌ماه طول کشید تا دامین جدید مثل دامین قبلی بشه.

البته انتقال رتبه به صورت مستقیم نیست، پروسش به این صورته:

کد ریدارکت ۳۰۱ رو که در اچ‌تی‌اکسس قرار بدین، کاربرا با ورود به دامین قبلی به صورت خودکار به آدرس جدید منتقل میشن و همچنین به مرور ایندکس‌های قبلی از گوگل و سایر موتورهای جستجو حذف و آدرس‌های جدید جایگزین اونا میشن. (باید کد انتقال ۳۰۱ رو در اچ‌تی‌اکسس قرار بدین)

در حقیقت کلیه‌ی کاربران به آدرس جدید هدایت میشن و به این ترتیب دامین جدیدتون کم‌کم قدرت دامین قبلی رو پیدا میکنه، به شرطی که از سیستم‌های افزایش بازدید استفاده نکرده باشین، کلیه کاربران قدیمی به آدرس جدید منتقل میشن و در نتیجه دامین جدید مثل دامین قبلی میشه.

سوالی داشتید درخدمتم :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...