رفتن به مطلب

چگونگی فارسی سازی اعداد افزونه WP-PostViews و wp-statistics

پست های پیشنهاد شده

باسلام

بنده در سایت خودم از افزونه WP-PostViews و wp-statistics استفاده میکنم، با توجه به اینکه سایت فارسی است، چگونه تا اعداد را فارسی نمایش دهند؟

باتشکر

لینک به ارسال

درود ، 

به جای این فونت یکان از فونت یکان با اعداد فارسی استفاده کنید (یکان غیر استاندارد).

لینک به ارسال
در در 2/11/2016 at 02:26، mojtabashahi گفته است :

درود ، 

به جای این فونت یکان از فونت یکان با اعداد فارسی استفاده کنید (یکان غیر استاندارد).

باسلام و تشکر

اگه بیشتر راهنمایی کنید تا مشکل حل بشه ممنون میشم

باتشکر

لینک به ارسال
در 46 دقیقه قبل، mojtabashahi گفته است :

به این آدرس بروید ، توضیح داده شده.

فونت ها را جایگزین کردم نشد!

لینک به ارسال

ببینید یکی از فونت ها دارای اعداد فارسی و انگلیسی است ولی دیگری فقط اعداد فارسی دارد ، یعنی بدون توجه به این که اعداد با کیبورد انگلیسی تایپ شده اند یا فارسی ، اعداد را تنها به صورت فارسی نمایش می دهند. باید این فونت را استفاده کنید.

لینک به ارسال
در 30 دقیقه قبل، mojtabashahi گفته است :

ببینید یکی از فونت ها دارای اعداد فارسی و انگلیسی است ولی دیگری فقط اعداد فارسی دارد ، یعنی بدون توجه به این که اعداد با کیبورد انگلیسی تایپ شده اند یا فارسی ، اعداد را تنها به صورت فارسی نمایش می دهند. باید این فونت را استفاده کنید.

توی سایت از یکان woff و otf استفاده میکنم

wof رو جایگزین کردم تغییری نکرد، برای otf هم همین wof رو با سایتهای خارجی آنلاین تبدیل به otf کردم جایگزین کردم بازهم فرقی نکرد. (البته روی لوکال)

در واقع این دو فایل رو توی لوکال تست کردم نشد

آیا otf ایرادی داره؟

WeblogmaYekan.otf

Yekan.woff

Yekan.eot

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، Ali گفته است :

توی سایت از یکان woff و otf استفاده میکنم

wof رو جایگزین کردم تغییری نکرد، برای otf هم همین wof رو با سایتهای خارجی آنلاین تبدیل به otf کردم جایگزین کردم بازهم فرقی نکرد. (البته روی لوکال)

در واقع این دو فایل رو توی لوکال تست کردم نشد

آیا otf ایرادی داره؟

WeblogmaYekan.otf

Yekan.woff

لینک به ارسال

هر کدام از این فرمت ها برای نمایش در مرورگر مربوط به خود به کار می رود ، آدرسی که معرفی کردم همه فرمت ها را دارد ، همه را جایگزین کنید.

لینک به ارسال

ممنون از پاسخ دهی شما

پوشه yekan farsi که اصلا otf نداشت

پوشه yekan standard (که اعداد فارسی را فارسی و انگلیسی را انگلیسی نشون میده) فایل otf داشت که جایگزین کردم فایده ایی نداشت، چونکه ظاهرا اعداد آمارگیر خروجی انگلیسی داره.

راهی دیگری نیست؟

لینک به ارسال

فونت های غیر استاندارد را در پوشه مورد نظر از پوسته آپلود نمایید از طریق هاست.

استایل مورد نیاز فراخوانی فونت ها را در فایل شیوه نامه پوسته قرار دهید از طریق پیشخوان.

ساده تر از این نمی توان توضیح داد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...