رفتن به مطلب

کد سفارشی کردن دسته ها و زیردسته ها چیست ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام
وقت بخیر
دسته ها و زیردسته ها رو بدین صورت داریم :
دسته اول
— زیردسته ۱ >زیردسته ی دسته ی اول
— زیردسته ۲ >زیردسته ی دسته ی اول
— زیردسته ۳ >زیردسته ی دسته ی اول
دسته دوم
دسته سوم
من میخوام یک استایل کلی برای دسته های اول دوم و سوم یعنی دسته های سطح یک داشته باشم و این استایل برای تمام این دسته های سطح یک ثابت هستش و بعد برای زیردسته های سطح یک فقط آخرین مطالب نشون داده بشه
کدی هست که اینکار رو انجام بده؟
یعنی بشه اینطوری بشه بگیم که اگر دسته های سطح یک بود فلان فایل رو فراخونی کن(که این فایل برای تمام دسته های سطح یک ثابته) و اگر زیردسته سطح یک بود آخرین مطالب زیردسته سطح یک اون زیردسته رو نشون بده ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

دوست عزیز اینکار را به راحتی می تونید انجام بدید.

شما می تونید یک فایل category.php ایجاد کنید که عمومی برای همه موضوعات هست حالا اگر برای یک موضوع خاص اگر قالب بخواهید تعیین کنید. کافیه یک فایل با نام category-id.php یا category-name.php که می تونید به جای ای دی ، ای دی دسته رو بزارید یا به جای name نام دسته را بزارید و برای اون دسته قالب خاصی تعیین کنید. 

البته اگر بخواهید در صفحه اصلی و ادامه مطلب و.... فرق داشته باشه باید از کد های شرطی استفاده کنید. 

لینک به ارسال

سلام

ممنون دوست عزیز

اینو میدونستم من میخواستم یه روشی باشه که با همون شرطی بنویسم چون اینطوری الان مثلا من اگه صد تا دسته داشته باشم باید صد تا فایل category-name.php بسازم ! که این خیلی شلوغ میشه قالب و همینطور اگر بخوام یک قسمت از استایلشو تغییر بدم باید صد تا فایل رو تغییر بدم! من میخواستم اون دسته های اصلی فقط یه فایل باشه و زیردسته ها هم فقط یه فایل که بگم اگر کاربر دسته اصلی رو در حال مشاهده بود از اون استایل یا اون فایل قالب پیروی کن و اونو نشونش بده و اگر داشت زیردسته رو میدید از اون فایل

لینک به ارسال

دوست عزیز اول شما بگید می خواهید این مسئله کجا پیاده بشه ؟

توی ادامه مطلب توی نمایش یک دسته یا توی صفحه اصلی تا راهنماییتون کنم.

لینک به ارسال

سلام ممنون از پاسختون

همونطور که گفتم در صفحه ی دسته ها میخواد قرار بگیره حالا نمیدونم منظورتون از ادامه مطلب و صفحه اصلی چیه ولی بخوام بیشتر توضیح بدم من میخوام دقیقا در این مکان :

http://site.com/category/cat1

قرار بگیره یعنی در تمام صفحات سر دسته ها یا همون دسته های اصلی ، و یه استایل و شکل دیگه هم برای تمام صفحات زیر دسته ها :

http://site.com/category/cat1/cat1.1

لینک به ارسال

نگاه کنید شما می تونید از کد شرطی استفاده کنید. به اینصورت

<?php if (in_category('name')) {
    echo 'htmlcode';
}
elseif (in_category('name-2')) {
    echo 'html';
}
else {
    echo 'html code';
}
?>

با استفاده از این کد می تونید برای موضوع name و name-2 و بعدش دیگر موضوعات قالب مخصوص خودتون را مشخص کنید

ویرایش شده توسط ariaieboy
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...