رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان عزیز من با ووکامرس کار میکنم قبلا پایین محصولات و مطالب سایت قسمت های زیر موجود بود :

کادر نوشتن دیدگاه

کادر نام کاربر

کادر ایمیل

و امتیاز ستاره ای

ولی چند روزه به جز کادر نوشتن دیدگاه مابقی هستن مشکل از کجاست که این کادر حذف شده؟

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، mojtabaie گفته است :

با سلام

دوستان عزیز من با ووکامرس کار میکنم قبلا پایین محصولات و مطالب سایت قسمت های زیر موجود بود :

کادر نوشتن دیدگاه

کادر نام کاربر

کادر ایمیل

و امتیاز ستاره ای

ولی چند روزه به جز کادر نوشتن دیدگاه مابقی هستن مشکل از کجاست که این کادر حذف شده؟

با تشکر

وقتی با کاربری خودتون وارد میشین دیگه نیازی به پر کردن نام و ایمیل و ..... نیست

وقتی  از کاربریتون خارج بشین می بینین کادرا ظاهر میشه ;)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط mohammdkhalilii
      سلام و خسته نباشید
      نیاز به افزونه ای دارم که فقط کسانی که محصول را خریده اند ،توانایی کامنت داشته باشند
      مانند سایت abbasmanesh.com
      ممنونم
    • توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      من از افزونه ووکامرس استفاده می کنم و در صفحه محصولات قسمتی هست که دیدگاه ها قرار میگیره و زمانی روی باکس دیدگاه کلیک کنید به صفحه دیدگاه های محصول می روید می خوام به جای اینکه روی باکس دیدگاه یا دکمه دیدگاه کلیک شود که به صفحه دیدگاه برود کاربر زیر همون صفحه محصول تمام دیدگاه نمایش داده شود مشابه افزونه edd؟ از یکی از دوستان سوال کردم گفتند با کد نویسی این امکان وجود دارد؟؟

الان در تصویر بالا از افزونه ووکامرس استفاده شده است و اگر بخواید مشاهده دیدگاه ها کنید باید روی دکمه دیدگاه کلیک کنید تا به صفحه دیدگاه محصول بروید می خوام به جای این کار دیدگاه های محصول زیر محصول نمایش داده شود.
    • توسط hoseinzr
      دوستان سلام
      من یک قالب html رو دارم به وردپرس تبدیل میکنم و برای اینکه در زیر پستها بتونم از دیدگاه استفاده کنم از کد comments_template() استفاده میکنم ... اما مشکل اینجاست که فقط دیدگاه یکی از نوشته هام رو نمایش میده یعنی توی همه ی پستام یه دیدگاه رو مینویسه و انگار استاتیکه ... امیدوارم منظورم رو رسونده باشم .. ممنون اگه کمکم کنید
    • توسط msprogrammer
      سلام 
      دنبال یک افزونه خوب برای امتیاز دادن به محصولات سایتم رو میخوام.
      اکثر افزونه ها به مطالب امتیاز میدم ولی به محصول امتیاز نمیدن.
    • توسط rezatmnt
      سلام ببخشید من یه افزونه میخواستم که وقتی کاربر روی یه لینک کلیک کرد به امتیاز بده 
  • اضافه کردن...