رفتن به مطلب

مشکل در سئوی مطالب

arshialove

پست های پیشنهاد شده

سلام.چند وقته به مشکل سئوی مطالبم در گوگل مواجه شدم .مطلب میزنم اصلا بد سئو میشن

برای مثال به عکس زیر دقت کنید؟  من عنوان مطلب رو توی گوگل سرچ کردم یکی از پست های دیگم بالا میاد؟مشکل چیه

از افزونه yoast هم استفاده میکنم

Untitled.jpg

لینک به ارسال

من همین جمله رو سرچ کردم، اون نتیجه ای که از سایت شما میومد همون مطلب اصلی بود. این مطلبی که در تصویر دیده میشه نبود.

لینک به ارسال

بله صحیح..از حساب گوگل که خارج شدم پیدا شد!

دوستان قبلا مطالب من خیلی بهتر سئو داشت و توی صفحات اول بودیم ولی نزذیک یک ساله اینطور نیست و همچنان درجا میزنیم و پیشرفت نداریم.ضمن اینکه از افزونه yoast برای سئو استفاده میکنم

میتونید بررسی نمایید که سئوی داخلی و سئوی مطالبم رو ببینید مشکل از چیه؟چه راهکار هایی پیشنهاد میکنید.؟ممنونم

ویرایش شده توسط arshialove
لینک به ارسال

YOAST فقط یک کلمه کانونی رو برای شما خوب سئو میکنه و بقیه کلمات رو آنچنان که باید و شاید خوخب کار نمیکنه.

من از All in One استفاده میکنم و الحمدلله راضی هم هستم.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، دکتر مهندس گفته است :

YOAST فقط یک کلمه کانونی رو برای شما خوب سئو میکنه و بقیه کلمات رو آنچنان که باید و شاید خوخب کار نمیکنه.

در yoast بحث سئو کردن کلمه وجود نداره . این شمایید که در کادر بایدعبارت کلیدی مد نظرتون رو وارد کنید و افزونه بر اساس کلمه انتخاب شده به سئوی مطلب شما امتیاز میده .

مثلا اگر یک متن 300 کلمه ای داشته باشید که توش 15 بر کلمه کامپیوتر باشه و 5 تا کلمه گرافیک ار کلمه کامپیوتر رو در بخش عبارت کلیدی وارد کنید یک امتیاز منفی میگیرید بدلیل چگالی بالای این کلمه ولی اگر کلمه گرافیک رو بدید امتیاز مثبت میگیرد بدلیل چگالی مناسب .

ویرایش شده توسط مهندس فا
لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، دکتر مهندس گفته است :

من از All in One استفاده میکنم و الحمدلله راضی هم هستم.

ممنون.

اگر این رو همراه با yoast نصب کنیم تداخلی چیزی بینشون پیش نمیاد ؟یا در سئو مشکلی پیبش بیاد؟

لینک به ارسال
در در 1/31/2016 at 19:31، arshialove گفته است :

ممنون.

اگر این رو همراه با yoast نصب کنیم تداخلی چیزی بینشون پیش نمیاد ؟یا در سئو مشکلی پیبش بیاد؟

والا نمیدونم مشکلی پیش بیاد یا نه، ولی احتمالا باید مشکل ساز بشه که مثلا دو بار کلمات کلیدی و دو بار خلاصه و دوبار تیتر به یک موتور جستجو معرفی بشه.

روش عاقلانه و صحیح این هست که یکی رو انتخاب کنی و روی همون تمرکز کنی و همه ریزه کاری های اون رو یاد بگیری و باهاش بری جلو تا در درازمدت جواب بگیری.

فرقی هم نداره کدوم افزونه باشه، مسأله اصلی نوع عملکرد شما و تنظیمات اون افزونه است که چطوری گذاشته باشی.

موفق باشید

لینک به ارسال
در در 2/7/2016 at 08:06، دکتر مهندس گفته است :

والا نمیدونم مشکلی پیش بیاد یا نه، ولی احتمالا باید مشکل ساز بشه که مثلا دو بار کلمات کلیدی و دو بار خلاصه و دوبار تیتر به یک موتور جستجو معرفی بشه.

روش عاقلانه و صحیح این هست که یکی رو انتخاب کنی و روی همون تمرکز کنی و همه ریزه کاری های اون رو یاد بگیری و باهاش بری جلو تا در درازمدت جواب بگیری.

فرقی هم نداره کدوم افزونه باشه، مسأله اصلی نوع عملکرد شما و تنظیمات اون افزونه است که چطوری گذاشته باشی.

موفق باشید

توضیحاتتون کامل بود.مرسی

من در حالل حاظر yoast رو دارم ولی قبلا خیلی بهتر بود و مطالب رو معرفی میکرد ..نمیدونم جدیدا توی صفحات مثلا 10 به بعد میبینم معرفی شده.

فکر میکنم تنظیمات رو باید اشتباه تنظیم کرده باشم؟میتونید بررسی نمایید.؟چون تنظیماتی که در سایت های برای تنظیم این افزونه هست مال ورژن های قبلیشه.. که فکر کنم مشکل بنده هم همین باشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...