رفتن به مطلب

انتقال بحث های تلگرام به سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام. یه سوال داشتم که اگه راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم. یه هفته ای هست درگیرشم. حتی نمیدونم برای این چیزی که تو ذهنمه چی سرچ کنم  :( 
من یه گروه تو تلگرام دارم که در مورد موضوعی خاص بحث میکنند. این بحث ها و گفتگو هایی که بین اعضای گروه هست رو میخوام به عنوان یه پست تو سایتم بزارم. چجوری و از چه امکانی میتونم این کار رو کنم؟ البته چون تو این بحث ها، خیلی جاها reply میخوره کار یکم سخته. میخواستم ببینم کلا یه همچین چیزی که تو ذهنمه رو میتونم تو فضای وب نشون بدم؟ شاید یه چیزی مثل فضای کامنت ها که نوشته ها از هم جداست و جواب هر کامنت رو هم زیر خود همون کامنت نشون میده .

اگه کمک کنید خیلی خیلی ممنون میشم. چجوری میتونم یه گزارشی از اون فضای تلگرام رو تو سایت بیارم..

مرسی

لینک به ارسال

سلام

دسترسیی که الان وجود داره ارسال به تلگرام و ایجاد بات هست.

برای کاری که شما میخوای شاید بشه با بات نویسی کاری کرد ولی بنظرم ارشش رو نداره که اینهمه وقت و انرژی بزارید.

لینک به ارسال

سلام.

اصلا جدا از بحث تلگرام، من میتونم محیطی مثل محیط کامنت های وردپرس رو، که هر باکس نویسنده اش مشخصه، و پاسخ های هر نوشته زیر خودش اومده رو تو محیط ویرایش افزودن نوشته بیارم؟؟؟ یعنی همون چیزی که تو کامنتها کلی آدم مینویسند رو من خودم به عنوان یه نوشته ی جدید بنویسم؟ آیا همچین چیزی رو داریم تو وردپرس؟

ممنون

لینک به ارسال

درود ... باید برای قالب وردپرس که بخواد بحث های تلگرام نشون بده کد نویسی کرد و حتی صفحه ای در وردپرس ایجاد بشه که بحث های تلگرام نشون بده ولی کار پر دردسریه....

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...