رفتن به مطلب

صفحه ایندکس سایتم کد شده است

پست های پیشنهاد شده

سلام. یه بار قالب سایتم رو تعویض کردم و باز بر گردوندمش به همون قالب قبلی که الان می بینم صفحه ایندکسش عناوین پستها رو نشون نمیده و یک سری کد رو فقط نشون میده. افزونه ها رو هم غیرفعال کردم.

این آدرس سایت من:

http://www.badrian.ir/

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز، احتمالا صفحه اصلیتون با یک پلاگین مثل visual composer ساخته شده بوده، چون یکسری شورت کد درش هست و حالا چون اون پلاگین رو غیر فعال یا حذف کردید اینطوری شده.

فکر کنم اگر دوباره اون پلاگین رو نصب کنید به حالت اول برگرده.

همچنین بررسی کنید که در تنظیمات >> خواندن صفحه خاصی رو به برگه نخست اختصاص دادید؟ 
اون رو غیر فعالش کنید و روی حالت نمایش نوشته‌ها قرار بدید احتمالا مشکل حل میشه .

ویرایش شده توسط Farshad
لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، Farshad گفته است :

همچنین بررسی کنید که در تنظیمات >> خواندن صفحه خاصی رو به برگه نخست اختصاص دادید؟ 
اون رو غیر فعالش کنید و روی حالت نمایش نوشته‌ها قرار بدید احتمالا مشکل حل میشه .

خیلی ممنون دوست عزیز از همین قسمت درست شد. 

گزینه صفحه نخست روی گزینه Home قرار گرفته بود (احتمالا به خاطر قالبهای قبلی که تست کردم)، که گزینه "نوشته های تازه" رو قرار دادم و مشکل درست شد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...