رفتن به مطلب

مشکل با ادیتور و کلاسهای اضافی و تاثیر نداشتن کلید Enter

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان من سایتهای خودم رو تا امروز با جوملا طراحی کردم و با ادیتور های مختلفش آشنا هستم. مثل JCE و امثال اونها.

اما سایت خودم رو با وردپرس دارم میزنم. افزونه advance TinyMCE رو هم نصب کردم و یکسری آیکون بهش اضافه کردم مثل آیکون کد و عکس و اندیس بالا و پایین.

اما مشکلاتی که دارم اینه:

1- مهمترین مشکل من اینه که ادیتور وقتی روی حالت " دیداری " قرار داره ، متن خومون رو می نویسیم و در انتهای خط کلید Enter رو میزنیم و میریم خط بعدی. اما موقع نمایش در سایت متن کاملا پشت سر هم نوشته میشه و انگاری که اصلا Enter زده نشده. 

در ضمن در حالت " متن " هم هیچ تگ p یا تگهای دیگری رو نشون نمیده. اما وقتی آیکون " کد " رو میزنم صفحه  popup باز شده و تگ ها رو نشون میده. 

- چیکار کنم که مشکل اینتر کردن حل بشه

- چیکار کنم که تگ ها رو نشون بده و درست عمل کنه

2- وقتی که یک متن رو وسط چین میکنم بجای اینکه داخل کدها از کدهای شبیه 

style="text-align:center"

استفاده کنه از کدای دیگری استفاده میکنه.  فکر کنم که از کتابخانه کدهای وردپرس داره میخونه

- آیا راهی هست تا این مورد استاندارد تر بشه؟

ادیتور جوملا خیلی خوب و استاندارد بود. میشه ادیتور وردپرس هم مثل ادیتور جوملا کار کنه؟

با تشکر از همه 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...