رفتن به مطلب

باز نشدن برگه

پست های پیشنهاد شده

والا نظرات این برگ مثل فروم می مونه؛ برای همین سریع پر میشه.

بعید میدونم با حذف نظرات مشکل حل شه؛ چون چند مورد رو حذف کردم تغییری نکرد.

لینک به ارسال

والا نظرات این برگ مثل فروم می مونه؛ برای همین سریع پر میشه.

بعید میدونم با حذف نظرات مشکل حل شه؛ چون چند مورد رو حذف کردم تغییری نکرد.

من که حس می کنم برای 18 هزار بار submit رو زدن چند ماه قت لازم باشه

: دی

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

من که حس می کنم برای 18 هزار بار submit رو زدن چند ماه قت لازم باشه

: دی

به نظر شما با چنین برگه هایی چه میشه کرد؟

دل نوشته ها

ویرایش شده توسط shahin
لینک به ارسال

به نظر شما با چنین برگه هایی چه میشه کرد؟

دل نوشته ها

به عنوان پیشنهاد

من اگر بودم یک نسخه csv از نظراتشون بک آپ می گرفتم مثلا در هر 500 نظر نسخه را در exel باز می کردم یک ویرایش سریع می کردم به عنوان و همینطور در نت پد کدهای اضافیش رو حذف می کردم (حدود دو ساعتی وقت می گذاشتم) و در فرمت html ذخیره می گردم روی هاست و یک لینک پای برگه براش ایاد می کردم (اگر تعدادشون محدود و قابل کنترل بود) ولی اگر تعداد مطالب اینطوری روی سایتم زیاد بود سایت را دو نسخه می کردم نسخه جاری و نسخه قدیمی و هر ماه نسخه جاری را تخلیه می کردم روی نسخه قدیمی تا هم ورودی گوگل را داشته باشم و هم خوانندگان جاری راحت تر باشند

و استفاده از سرویس های مدیریت نظرات (به صورت پروفشنال) هم گاهی وقت ها لازمه

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

به عنوان پیشنهاد

من اگر بودم یک نسخه csv از نظراتشون بک آپ می گرفتم مثلا در هر 500 نظر نسخه را در exel باز می کردم یک ویرایش سریع می کردم به عنوان و همینطور در نت پد کدهای اضافیش رو حذف می کردم (حدود دو ساعتی وقت می گذاشتم) و در فرمت html ذخیره می گردم روی هاست و یک لینک پای برگه براش ایاد می کردم (اگر تعدادشون محدود و قابل کنترل بود) ولی اگر تعداد مطالب اینطوری روی سایتم زیاد بود سایت را دو نسخه می کردم نسخه جاری و نسخه قدیمی و هر ماه نسخه جاری را تخلیه می کردم روی نسخه قدیمی تا هم ورودی گوگل را داشته باشم و هم خوانندگان جاری راحت تر باشند

و استفاده از سرویس های مدیریت نظرات (به صورت پروفشنال) هم گاهی وقت ها لازمه

متأسفانه بخش زیادی از دیدگاه های این بخش به پاسخ های کاربران در جواب به آثار ارسالی اختصاص داره، آیا در دیتابیس امکان تفکیک هست؟

جالبه بدونید این برگه ها وقتی ایجاد شد که درصد زیادی از دیدگاه های مطالب به دل نوشته ها و موارد دیگه اختصاص پیدا کرده بود و حال با وجود اینکه ارسال نظر به شکل عضویتی و در برخی بخش ها تنها برای اعضای ویژه سایت امکان پذیره اما همچنان تعداد نظرات ارسالی بسیار زیاده و اگه بعد هر 500 نظر بخوام این کار رو کنم، در واقع هر یکی، دو روز، باید دو ساعت وقت برای همین قضیه بذارم.

منظورتون از سرویس های حرفه ای مدیریت نظرات همون افزونه هاییه که از طریق سایت دیگه ساپورت میشه؟ (ابتدا باید در آن سایت عضو شد و ...)

در مورد ورودی گوگل و سئوی نظرات هم تا به حال این برگه ها موثر نبوده، اتفاقاً در اینجا در این مورد پرسیده بودم؛ اما جواب مناسبی نگرفتم.

ویرایش شده توسط shahin
لینک به ارسال

کلا روی نظرات نمیتونید سرمایه گذاری زیادی کنید چون محتوای جالبی به نسبت خود مطلب ندارن. نباید انتظار ورودی خاصی از اینها داشته باشید.

در مورد تفکیک هم حداکثر براساس مطلب یا زمان ارسال میتونید تفکیک کنید.

لینک به ارسال

نظرات بعیده تگ بشند و به صورت مستقیم روی سئو تاثیر بگذارند ولی مطالبی که مخاطب رو تشویق به نوشتن نظر بکنند، چرا تاثیر زیادی دارند چون ربات جستجوگر وقتی کاربری را به صفحه ای هدایت می کنه اون رو رها نمی کنه و یکی از گزینه هاش برای تشخیص سایت های خوب از سایت های درجه 2 و 3 میزان مشارکت و مدتیه که یک کاربر بعد از معرفی از موتور جستجو در یک سایت وقت می گذاره (در اولین بازدیدش از سایت)

به صو.رت تجربی هم هر مطلبی دارای نظرات زیاد تری باشه آمار بازدیدکنندگانی که بار اولشون وارد سایت می شن روش بیشتره و این یعنی تاثیراتی در رتبه نمایش مطالب داره ولی تا به حال چیزی رو موید رسمی این مطلب باشه نخوندم

مسلما بهترین سامانه مدیریت نظرات در جهان http://disqus.com/ است که به صورت افزونه هم می تونید ری وردپرس نصبش کنید

البته برای مورد شما نسخه رایگانش رو توصیه نمی کنم منظورم از پروفشنال خرید پن مناسبش بود

لینک به ارسال

بله، مطالب با نظرات بیشتر، بیشتر مورد توجه گوگل قرار می گیره و خود فرآیند ارسال نظر مدت زمان بازدید کاربر رو افزایش میده.

اگه افزونه ای برای حذف خودکار نظرات قدیمی بود هم خوب میشد! :دی

راستی سایت فارسی که از disqus استفاده کنه رو سراغ دارید؟

لینک به ارسال

disqus هنوز توی ایران جا نیافتاده معملا ما با چند سال تاخیر از جهان جلو می ریم الان تازه وردپرس داره بین سایت داران ما شناخته شده می شه و جا می افته

همونطور که gravatar هنوز درست و حسابی جا نیافتاده

قبلا یک سایت کاری مال یک شرکت راه سازی دستم بود که از این سرویس روش استفاده می کردم

لینک به ارسال

الان دیگه وصل نیست پروژه های راهسازی مقطعیه و بعد از هر پروزه تعطیلش می کنند

دقیقا چه چیزیش رو می خوای ببینی تا برات لینک یه نمونه اش رو پیدا کنم

لینک به ارسال

شما باید محتاط تر باشی به نظرم روی یک سرور رایگان یک وردپرس بریز و نسخه ی رایگانش رو تست کن اگر پسندیدی سراغ پنل های پولیش برو

چون اکثر هاست های رایگان تعطیل شدند شاید این آدرس برای سرویس رایگان به دردت بخوره

gigaservices.ir

disqus زبان فارسی را هم جدیدا اضافه کمرده و بعید می دونم کسی درست و حسابی تستش کرده باشه

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
  • 1 سال بعد...

سلام . هیچ یک از برگه های سایتم در یک قالب باز نمی شود ولی در قالب های دیگر باز می شود مشکل از کجاست؟

باسلام

با چه خطایی روبه رو میشید؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...