رفتن به مطلب

نظر شما (مهم) در مورد این قالب

mahdi.a

پست های پیشنهاد شده

عرض سلام خدمت تمام بر و بچه های وردپرس پارسی

اول از همه باید تشکر ویژه کنم از هیئت مدیره این سایت راهنما و کارا و بسیار تا بسیار آموزنده و مفید ...

بازم تشکر میکنم از اقا مرتضی عزیز و اقا سعید ، rezaonline ، اقا مرتضی نظری ، اقا کسری و ... همه ی عزیزانی که منو راهنمایی کردند تا بتونم یه چیز های یاد بگیرم تا یک قالب وردپرس خودم بسازم ...

خلاصه بعد از چند وقت راهنمایی دوستان و اساتید وردپرس پارسی عزیز و تلاش خودم تونستم یه قالب بزنم که اینجا از همه ی این دوستان میخوام خواهش کنم تا چتد دقیقه وقتشونو بگیرم و یک نظرسنجی در مورد قالب جدیدم انجام بدم ...

دوست دارم هر کسی این تاپیک رو میخونه حتما در مورد این قالب نظر بده ... [WWW.TAKWAREZ1.TK]

ان شا الله موفق و پیروز باشید

لینک به ارسال

سلام

اول تبریک بابت پوسته.

بنظرم روی هد سایت مخصوا بخش لوگو و کنارش که الان خالی هست + منوی بالا بیشتر کار کنید خیلی جا برای بهتر شدن داره.

اما در کل کار خوبی از کار در اومده.

لینک به ارسال

عرض سلام خدمت تمام بر و بچه های وردپرس پارسی

اول از همه باید تشکر ویژه کنم از هیئت مدیره این سایت راهنما و کارا و بسیار تا بسیار آموزنده و مفید ...

بازم تشکر میکنم از اقا مرتضی عزیز و اقا سعید ، rezaonline ، اقا مرتضی نظری ، اقا کسری و ... همه ی عزیزانی که منو راهنمایی کردند تا بتونم یه چیز های یاد بگیرم تا یک قالب وردپرس خودم بسازم ...

خلاصه بعد از چند وقت راهنمایی دوستان و اساتید وردپرس پارسی عزیز و تلاش خودم تونستم یه قالب بزنم که اینجا از همه ی این دوستان میخوام خواهش کنم تا چتد دقیقه وقتشونو بگیرم و یک نظرسنجی در مورد قالب جدیدم انجام بدم ...

دوست دارم هر کسی این تاپیک رو میخونه حتما در مورد این قالب نظر بده ... [WWW.TAKWAREZ1.TK]

ان شا الله موفق و پیروز باشید

خوبه. من خوشم اومد. جذاب و شاد و شیک . مثل اینکه از راهنمایی های من زیاد استفاده کردی. قابل نداره :P:)

لینک به ارسال

یه چیزی رو همین اول بگم ، من بی خودی از کسی تعریف نمیکنم !!!

این قالب رو دیدم واق شدم ! :blink:

پسر عجب سلیقه ای داری .

بابا پس فردا همه رو درو میکنی جون خودم .

من یکی واقعاً کم آوردم .

دمت گرم واقعاً .

خسته نباشی .

لینک به ارسال

ممنون از لطف شما

خوبه. من خوشم اومد. جذاب و شاد و شیک . مثل اینکه از راهنمایی های من زیاد استفاده کردی. قابل نداره :P:)

عزیز این حرفها نیست ، من اون بالا گفتم تمام بر و بچه های وردپرس پارسی ;) ;) ویرایش شده توسط takwarez
لینک به ارسال

سلام ..

واقعا تبريك ميگم و خسته نباشيد ، خيلي آفرين ، واسه‌ي اولين نمونه كار واقعا محشره .. خيلي عاليه .. ادامه بده .. فقط همينو ميگم ..

موفق باشي دوست عزيزم ..

لینک به ارسال

یه مقدار لوگوی سایتتون تو ذوق میزنه

یه مورد هم اینکه ، اون "جای تبلیغات شما" رو به 2 تا یا 3 تا قسمت بدل کنید و یه مقدارم ارتفاعش رو کم تر کنید بهتر بشه

بقیه قشنگه

لینک به ارسال

از نظر ظاهر واقا باید بگم گل کاشتی اما حالا باید روی باطن سایت کار کنی و اول از همه باید مشکلاتی رو که validator.w3.org میگه درست شوند. برای شروع هم از لینک زیر استفاده کن.

http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.takwarez1.tk%2F&charset=%28detect+automatically%29&doctype=Inline&group=0

بعد از اینکه مشکلات بالا رو حل کردی باید بری سراغ سئو و ...

لینک به ارسال

تبریک میگم عزیز.واقعا برای کار اول گل کاشتی.

خیلی خیلی زیبا شده.من فقط یه چند تایی پیشنهاد دادم و چند تا مشکل جزئی هم وجود داشت که اونو هم اوردم...

راستی همه این پیشنهاد ها سلیقه ای هست.جز قرمز ها که برطرفشون کن.زرد ها همه جهت پیشنهاد هست...

post-41-0-57404200-1352260154_thumb.jpg

امید وارم از پیشنهاد هام ناراحات نشده باشی :wub: :wub:

لینک به ارسال

ای ول داری این همه من اومدم از بس باهوشم نتونستم چیزی یاد بگیرم :D

بیا به منم بگو از کی ها یادگرفتی

لینک به ارسال

فدات بشم من ، دوست دارم عزیز :)

ای ول داری این همه من اومدم از بس باهوشم نتونستم چیزی یاد بگیرم :D

بیا به منم بگو از کی ها یادگرفتی

اول تشکر کنم که نظر خودتو دادی ، بعدم اینکه تمام اعضای سایت حرفه ای هستند ولی من فقط به خاطر اینکه همین چند اسم یادم بود که نوشتم ، از بقیه هم معذرت خواهی میکنم که نشد اسمشون رو بیارم ، ولی خودت باید وقت بزاری تا درست یاد بگیری ، تا فرصت هستش و در خدمت این دوستان با مرام یا بهتر بگم اساتید حرفه ای هستی یاد بگیر ، ممنون

اقا مرتضی نظری حتما از پیشنهادات استفاده میکنم ، خیلی نکته های خوبی بود ، دمت گرم

ویرایش شده توسط takwarez
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...