رفتن به مطلب
winner20

درحال حاضر حالت پیشنهادی robots.txt برای وردپرس چیه؟

پست های پیشنهاد شده

فایل روبوت تی اکس تی در حال حاضر و در حال قبل نداره ؛ این فایل برای جلوگیری از ایندکس محتویای دلخواه هست

پیشنهاد میدیم پست زیر رو بخونید :

http://www.7learn.com/miscellaneous/what-is-robot-txt

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی، وقتی در انتهای سایتم به صورت example.com/robots.txt رو وارد میکنم، خطای 404 گوگل میاد.
      ولی وقتی به صورت example.com/fa/robots.txt وارد میکنم. وارد سایت خودم میشه و خطای 404 میده. "برگه پیدا نشد".
      مطالب سایتم در گوگل ایندکس هستند. آیا مشکل جدید دارم یا نه؟
      چطور باید این مشکل و برطرف کنم؟

با تشکر و سپاس
    • توسط erfan98_
      سلام دوستان
      میدونیم که فایل robots باید بسته به نوع سایت و نیازهاش ساخته بشه.
      کسی میدونه چه معیارهایی رو باید ملاک قرار بدیم برای ساخت فایل ربات برای یه سایت خاص؟

مثلا بستن feed
      خطاهای وبمستر و ...                         

سپاس
    • توسط A . S
      همانطور که متن سوال نشون میده ، من تعداد بسیار زیادی duplicate content تو گوگل دارم  ، که همشون از طریق query ها ایجاد شده
      به این تصویر دقت کنید !
      با اینکه گوگل تمام query parameter هارو میشناسه ، اما همچنان duplicate ها بسیار زیادن 
      حالا سوال من اینه ، آیا این پارامتر هارو تو robots.txt ببندم که کلا واردشون نشه ؟ 
      مثل این فایل روبوت : 
      User-agent: * Disallow: /wp-admin/ Disallow: /*?mweb* Disallow: /*?product_cat* Disallow: /*?product_tag* Disallow: /*?source_id* Disallow: /*?orderby* Disallow: /*?product_order* Disallow: /*?product_count* Disallow: /*?page_size* Disallow: /?add-to-cart* Allow: /wp-admin/admin-ajax.php  
      و یا کلا هر چی "؟" داره رو ببندم !؟
      User-agent: * Disallow: /wp-admin/ Disallow: /*?* Allow: /wp-admin/admin-ajax.php و یا نه
      کلا کاری با robots.txt نداشته باشم و توی گوگل تو بخش URL Parameters مشخص کنم که به اینها کاری نداشته باشه ؟ توی این بخش هم تمام پارامترهارو شناخته
      چطور با این نوع duplicate content توی وردپرس برخورد کنیم ؟!
      تصویر url parameter ها
    • توسط parsmelodi
      سلام دوستان کسی فایل robots.txt خوب برای سایت سراغ داره به ما هم بده؟
      واقعا ممنون میشم
      آدرس سایت من  پارس ملودی  http://parsmelodi.com
    • توسط mohandes1900
      یه مشکل بزرگ داره سایتم
      مطالب جدید رو از سایت های خارجی ترجمه میکنیم و توی سایت قرار میدیم حتی عنوان ها هم تو گوگل فارسیشون قبلا نبوده و کلا پست ها خیلی خوبن اما نمیدونم چرا وقتی توی گوگل سرچ میکنیم عنوان پست رو نشون نمیده و فقط با تگ های اون پست میشه پیداش کرد..
      کسی میدونه دلیلش چیه؟
      عکس های پست ها هم نمیاد توی گوگل
  • اضافه کردن...