رفتن به مطلب

درخواست قیمت گذاری روی سایت

Milad Rafi

پست های پیشنهاد شده

سلام

احتمالا سایتم رو بفروشم . چون ب دلیل کنکور دیگه وقت نمیکنم بش برسم

از دوستانی که در مورد قیمت گذاری اطلاع دارن درخواست دارم که قیمت تقریبی سایتم رو بگن

الان رتبه الکسا 14 هرار ایران هست ولی تا 10 هرار هم اومد

هاست هم پنل " هاستینگ ویژه (VIP) - Plan VIP A - 1GB " ابتین وب هست که ده ماه دیگه مهلت داره

سن سایت هم 10 ماه هست . برج 5 سال 2014 شروع به کار کرده

کار سایت هم در مورد مسنجر لاین هست. که کاربرا میتونند لینک اد خودشون رو ثبت کنن و بقیه لینک هارو اد کنند ( افرایش ادلیست ) و کار دیگه هم پشتیبانی لاین در انجمن هست

ادرس سایت : linefa.me

ادرس انجمن : linefa.me/forum

ویرایش شده توسط Milad Rafi
لینک به ارسال

به نظر من نفروش کنکور کیلویی چنده خخخخخخ بزار بع کنکور که خودت فهمیدی از درس و دانشگاه به جایی نمیرسی و فقط برای تفریح و گرفتن یه مدرک میری دانشگاه سایت رو دوباره ادامه بده ;)

لینک به ارسال

به نظر من نفروش کنکور کیلویی چنده خخخخخخ بزار بع کنکور که خودت فهمیدی از درس و دانشگاه به جایی نمیرسی و فقط برای تفریح و گرفتن یه مدرک میری دانشگاه سایت رو دوباره ادامه بده ;)

خودم هم همین فکر رو میکنم .ولی گیچ شدم که چیکار کنم. کنکور رو بچسبم یا سایت رو :D

چون سایت تفریحیه اصولا به این صورت قیمت گذاری میشه

درآمد خالص رو در 6 ضرب کنید قیمت سایتتون تقریبا به همین صورته

اگه سایت تا الان درامد نداشته باشه چطور ؟ من خودم تا به حال به فکر گزاشتن تبلیغ و کسب درامد نبودم. البته فقط برای سال اول

لینک به ارسال

به نظرم اگه واقعا روش کار میکنی و فعالی و مث من عشق نوشتن داری نفروش ! اصلا ارزش نداره ادامش بده و بذار به عنوان یک نمونه کار واست باشه ...

سایت تو SeoMastering حدود 199 دلار ارزش داره که میشه حدود 450 تومن فک کنم

لینک به ارسال

ناراحت نشی اما سایتت اصلا ارزش نداره شاید فقط دامنه اش ارزش داشته باشه چون قراره لاین مسدود بشه و سایتت هم به نوعی بی ارزش میشه

به نظر من ادرس دامنه را بذار برای فروش تا روش پیشنهاد بدهند سایت های زیادی هستند :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...