رفتن به مطلب

سایت جدید موبایل + سئو

iran

پست های پیشنهاد شده

سلام

تازه حدود 15-20 روزی هست که سایت جدیدی موبایلیمونو راه اندازی کردیم

و حدود 40-50 تا مطلب روش آپ شده

جالبه که تو خیلی از کلمات تو صفحات 3-10 هستیم و گوگل به ندرت تو کلمات به صفحات اول مارو آورده

می خواستم ببینم این امر واسه شما ها که سایت تازه را انداختین هم طبیعی هست ؟

الان ما روزی 15-20 ورودی گوگل داریم

آدرس سایت wMobile.ir

لینک به ارسال

فکر کنم همین که توی خیلی از کلمات توی صفحه 3 تا 10 هستی خودش خیلیه !

جالبه که وقتی موبایل اسکای رو روز اول که را انداخته بودم تو روز اول 160 تا ورودی گوگل داشتم !!!! اونیکی سایتهام هم همینطور بودن ولی این حس می کنم اونجور نیست با اینکه خیلی حرفه ای تر و سریع تر از اوناس !!! شاید هم تو این مدت گوگل الگوریتماشو طوری تغییر داده که ....

ویرایش شده توسط iran
لینک به ارسال

نمیدونم قبلی رو کی راه انداخته بودی ولی این رو هم در نظر بگیر که اون موقع به قول معروف انقدر دست زیاد نبود شاید.

ولی با 2-3 هفته صفحه 3 تا 10 خودش خوبه.

تازه اگه به الکسای خودت و خودم نگاه کنی میبینی که منم 40-50 تا مطلب دادم و اونی که بیشتر باید نگران باشه منم :D

فکر کنم داره 5تا 5تا میاد پاین الکسا . دق میده :))

ویرایش شده توسط pouria7777
لینک به ارسال

نمیدونم قبلی رو کی راه انداخته بودی ولی این رو هم در نظر بگیر که اون موقع به قول معروف انقدر دست زیاد نبود شاید.

ولی با 2-3 هفته صفحه 3 تا 10 خودش خوبه.

تازه اگه به الکسای خودت و خودم نگاه کنی میبینی که منم 40-50 تا مطلب دادم و اونی که بیشتر باید نگران باشه منم :D

فکر کنم داره 5تا 5تا میاد پاین الکسا . دق میده :))

خدا بزرگه ، ولی خوب ما واقعا روش زحمت می کشیم ، الانم روزی 200-300 -400 بازدید داره

لینک به ارسال

خدا بزرگه ، ولی خوب ما واقعا روش زحمت می کشیم ، الانم روزی 200-300 -400 بازدید داره

دقیقا مشکل من اینه که تنهام

تنهایی به طرز عجیبی سخته

لینک به ارسال

دقیقا مشکل من اینه که تنهام

تنهایی به طرز عجیبی سخته

منم تقریبا مثل توام

لینک به ارسال

با توجه به تعداد روزی که سایتتون رو راه اندازی کردید و تعداد ایندکسی که دارید قرار گرفتن تو صفحات 3 تا 10 می تونه یه حسن باشه برای سایت شما.

نکته : لینک دهی های داخلی سایتتونو بهتر کنید تا خزنده های گوگل بیشتر داخل سایتتون چرخ بزنن و سایتتونو به صفحات جلوتری بیارن.

لینک به ارسال

با توجه به تعداد روزی که سایتتون رو راه اندازی کردید و تعداد ایندکسی که دارید قرار گرفتن تو صفحات 3 تا 10 می تونه یه حسن باشه برای سایت شما.

نکته : لینک دهی های داخلی سایتتونو بهتر کنید تا خزنده های گوگل بیشتر داخل سایتتون چرخ بزنن و سایتتونو به صفحات جلوتری بیارن.

تقریبا صفحات به هم دیگه مرتبط هستند یجورایی و سعی شده کاربر پسند باشه تا موتور !!! و سعی شده دسترسی سریع به مطالب داشته باشند کاربران

لینک به ارسال

وقتی کرالر گوگل وارد یکی از مطلبای سایت شما میشه اگر درون اون مطلب لینک داخلی به یک مطلب دیگه ببینه میره و اون مطلبم ایندکس میکنه.

درسته گرافیک کاربر پسنده و همین رو سئو تاثیر داره چرا که هر چی مدت زمان مفید بیشتری یک کاربر در سایت شما صرف کنه نکته ای مثبت برای سایت شما در دیتابیس موتور جستجو ثبت میشه اما علاوه بر اون بهتره که اول بیشتر کرالرا و روباتارو به سمت خودتون بکشید.

مطالبتونم سعی کنید تو یه زمانی خاصی بذارید و نظم بدین به زمان گذاشتن مطالب.

لینک به ارسال

وقتی کرالر گوگل وارد یکی از مطلبای سایت شما میشه اگر درون اون مطلب لینک داخلی به یک مطلب دیگه ببینه میره و اون مطلبم ایندکس میکنه.

درسته گرافیک کاربر پسنده و همین رو سئو تاثیر داره چرا که هر چی مدت زمان مفید بیشتری یک کاربر در سایت شما صرف کنه نکته ای مثبت برای سایت شما در دیتابیس موتور جستجو ثبت میشه اما علاوه بر اون بهتره که اول بیشتر کرالرا و روباتارو به سمت خودتون بکشید.

مطالبتونم سعی کنید تو یه زمانی خاصی بذارید و نظم بدین به زمان گذاشتن مطالب.

همه این مواردی که جنابعالی امر فرمودین رعایت شده

لینک های داخلی هم بصورت مطالب مرتبط هست می خوام مطالب بدون لینک رو تست کنم ببینم چه واکنشی داره گوگل

ایندکس شدن صفحات هم خوبه سریع ایندکس میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...