رفتن به مطلب

چجوری لینک عکس رو حذف کنم

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه افزونه نصب کردم که عکس هایی که از جا های دیگه کپی شده رو به صورت خودکار بر روی سایت اپلود میکنه

اسم افزونه : Auto Upload Images

اما من یه مشکلی دارم : اگه دقت کرده باشید تو وردپرس میشه گفت که اگه روی عکس کلیک شد چه اتفاقی بیفته یعنی عکس رو باز کنه یا بره به ادرس دلخواه

این افزونه عکس های اپلود شده رو روی حالت لینک دلخواه قرار میده

مثلا : وقتی من یه عکس رو از سایت google.com کپی میکنم و میزارم تو سایتم . عکس اپلود میشه رو هاستم اما وقتی رو عکس کلیک میکنم دوباره میره به سایت google.com

نمیشه کاری کرد این اتفاق نیفته؟ یعنی وقتی رو عکس کلیک شد اون سایتی که ازش کپی کردم بالا نیاد. میشه از خود وردپس این کارو کرد اما وقت گیره من میخوام به صورت خودکار هنگام اپلود link to رو هم تغییر بده

ممنون

ویرایش شده توسط shakala
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

متاسفانه من با این افزونه کار نکردم ولی برای مطرح کردن سوالتون به سایت : p30design.net بردید و موضوع رو با سازنده افزونه درمیون بزارید اگه روش رو یاد گرفتید اینجا بزارید تا ماهم استفاده کنیم راستی اسم برنامه نویس این برنامه علی ایرانیه

لینک به ارسال

شما تنظیمات افزونه رو بررسی کنید ببینید گزینه ای برای کنترل این مورد داره یا نه ؟

اگر نه وارد سورس افزونه بشید و بخش مربوط به نمایش تصویر رو پیدا کنید اونجا باید تگ مربوط به لینک رو حذف کنید تا دیگه لینک نباشه

لینک به ارسال

شما تنظیمات افزونه رو بررسی کنید ببینید گزینه ای برای کنترل این مورد داره یا نه ؟

اگر نه وارد سورس افزونه بشید و بخش مربوط به نمایش تصویر رو پیدا کنید اونجا باید تگ مربوط به لینک رو حذف کنید تا دیگه لینک نباشه

50 دور نگاه کردم کدش کمه اما من سر در نیاوردم

لینک به ارسال

سلام. این افزونه اگر لینک خاصی همراه عکس باشه، تغییرش نمیده و فقط عکس رو به هاستت آپلود میکنه...

اگر لینک تصویر منبع همراهش باشه، عکس رو در هاستت ذخیره میکنه و لینک رو به آدرس تصویر با منبع سایت تغییر میده...

اگر لینکی هم همراهش نباشه بدون لینک...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...