رفتن به مطلب

میتونم بفهمم قالبم رو چه سایتهایی استفاده می کنند؟

aliali100

پست های پیشنهاد شده

سلام

من از یک سایت قالب خریداری کردم و با پرداخت مبلغ بیشتری به اون سایت حق کپی رایت رو برای خودم خریداری کردم

حالا مشکلی که هست اینه که فوتر این سایت رمزگذاری شده و لینک سایتی که قالب رو فارسی کرده قرار داده شده

از توی تنظیمات قالب میشه لینک فوتر رو عوض کرد ولی من میخوام این لینک رو از خود فایلهای قالب حذف کنم که متاسفانه رمزگذاری شده

حالا سوال من اینه که اگر من این قالب رو روی یک هاست آپلود کنم ، اون سایتیی که ازش قالب رو خریداری کردم میتونه بفهمه که قالبش رو چه دامنه و هاستی نصب شده؟

ممنون

لینک به ارسال

سلام

آدرس آنلاین بدید و همچنین فایل footer.php رو ضمیمه کنید تا ویرایش رو براتون انجام بدیم.

• امتیاز 2
لینک به ارسال

سلام ، بله ، برنامه نویس ها میتونن یه سری فایل ها یا کد هایی رو به قالبتون اضافه کنند که براشون آدرس سایت رو ارسال کنه امّا معمولاً یه همچین کاری نمیکنن و حتّی به فکر خیلی ها نمیرسه یه همچین کاری...

علاوه بر اینکه اگر از قالب شما عکسی یا لینکی به سایت اون ها داده شده باشه توی لوگشون میفته (این روش نسبت به روش اوّل خیلی سردرگم کننده تر هست مخصوصاً در مورد سایت های بزرگ که بازدیدشون زیاد هست)

اگر مبلغ خرید کامل قالب رو به فروشنده پرداخت کردید شما آزاد هستید در هرجایی این قالب رو استفاده کنید و شرعاً و قانوناً هیچ نوع مسئله ای نداره.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام

بستگی داره عزیزم فهمیدنش

شاید ی کدی گذاشته که ارسال میکنه این اطلاعات

یا از طریق گوگل میتونه بفهمه که احتمالش کمه اما هست

فوتر قالب با فوتر نسخه نال شدش یا قدیمی چنچ کن

یاحق

• امتیاز 2
لینک به ارسال

احتمال میدم از Base64Encode برای رمز گذاری استفاده کرده باشن؛

مثلا همچین چیزی رو ممکنه تو قسمت فوتر یا قسمت های دیگه ببینید :

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

البته این رو هم بگم این نوع رمز نگاری تنها به قسمت فوتر سایت خلاصه نمیشه و تو چندین قسمت از پوسته این کد آورده شده و بعدش به فوتر انتقال دادن ؛ برای حذف باید پوسته رو بدین به کسی که وارد باشه و مورد اعتمادتون باشه تا براتون کد رو از پوسته جدا کنه.

در مورد این که پوسته تو چه هاست و چه سایتی استفاده میشه هم نمیتونن بفهمن مگر این که کدی رو تو پوسته قرار بدن که از Rss سایت شما برای اونها خروجی ارسال شه و اونها آدرس سایت رو پیدا کنن و بعدش هم خدما دهنده هاست و عموما طراح ها و برنامه نویس ها وقتی پوسته ای رو میفروشن زیاد براشون مهم نیست کجا از اون پوسته استفاده شه و درمورد پشتیبانی از پوسته ها فقط با خریدار اصلی در ارتباط هستن.

• امتیاز 1
لینک به ارسال

درود.بحث در مورد این موضوع خلاف قوانین هست.

بله بسیار راحت قابل فهمیدن می باشد.

تاپیک ادامه پیدا نکنه!

دوست گرامی شما نگران نباش

اینجا فقط پرسش و پاسخ است و حقوق کسی از بین نمیره

با سایت سازنده صحبت کردم و گفتن که کدگذاری نشده ولی لینک فوتر تو خود فایل فوتر نیستش و قرار شد سایت سازنده بهم بگه که لینک تو کدوم فایل هستش چون وجه بیشتری رو پرداخت کردم و باید کپی رایت نداشته باشه

ویرایش شده توسط saman_kiyani
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...