رفتن به مطلب

کوتاه بودن مطلب ارسال شده

parvizb7

پست های پیشنهاد شده

من مطالب سایتم رو از سایتهای خارجی ترجمه میکنم.

افزونه وردپرس سئو روی سایتم نصبه و تنظیماتش رو کامل انجام دادم.

بعضی وقتا پیش میاد که مطلب موردنظرم خیلی کوتاهه و رنگ آیکون افزونه سئو بصورت نارنجی در میاد(دوستانی که با این افزونه کار کردن میدونن که باید اندازه کلمات هر پست 300 حرف باشه تا آیکن افزونه سبز بشه و مطلب ارسالی رتبه سئوی خوبی داشته باشه)

حالا میخوام بدونم میشه که هر وقت مطلبم کوتاه بود اون رو چند بار توی همون پست کپی بکنم تا تعداد کلمات بشه 300تا؟( رنگ متن کپی شده رو سفید میکنم تا دیده نشه).

آیا اینکاری روی سئو تاثیر منفی میذاره یا نه؟

لینک به ارسال

کپی کردن یه متن یک جور اسپم به حساب میاد چون یک جمله عیناَ چند بار تکرار میشه و این یعنی تاکید بر روی یک جمله اما چون زیاد و یکسان هست یک جوری اسپم به حساب میاد

در ضمن من خودم با این افزونه زیاد کار کردم اما این موردی که فرمودین رو تا به حال ندیدم و حتی با یک جمله هم رنگ سبز برای سئو پست روشن شده

بهتره به ارور های که میده دقت کنید

لینک به ارسال

افزونه سئوی من هنگام ارسال مطلب این پیغام ها رو میده اما نمیدونم چیه؟:

The keyword / phrase does not appear in the URL for this page. If you decide to rename the URL be sure to check the old URL 301 redirects to the new one!

No outbound links appear in this page, consider adding some as appropriate.

The page title contains 19 characters, which is less than the recommended minimum of 40 characters. Use the space to add keyword variations or create compelling call-to-action copy.

Keyword / keyphrase appears in 1 (out of 1) subheadings in the copy. While not a major ranking factor, this is beneficial.

The images on this page contain alt tags with the target keyword / phrase.

میشه کمکم بکنین؟

ویرایش شده توسط parvizb7
لینک به ارسال

سلام ، در مورد افزونه کسانی که بیشتر باهاش کار کردن توضیح بدن ، فقط چند مورد کوتاه:

مطالبی که به رنگ سفید در میان توسط گوگل ایندکس نمیشن و درواقع دارین به ضرر سایتتون کار میکنین.

شما بهتره که پست هاتون اگر امکانش هست ترکیبشون کنین تا طولانی تر شن ، اگر نه هم از کلمات کلیدی استفاده کنید که افزونه بیشتر به اون ها گیر داده.

لینک به ارسال

خب مورد اول میگه که کلیدواژه در ادرس مطلب استفاده نشده و اگر تصمیم به تغیر ادرس لینک دارین باید لینک قدیمی رو به جدید متصل کنین

مورد بعدی میگه که لینک های خروجی نداره مطلبتون یعنی داخل متن باید به چند تا پست یا صفحه دیگه لینک بدین تا سئو بهتری پیدا کنه

مورد بعدیش هم میگه کع عنوان ما 19 کلمه است و این یعنی کمبود مفهوم در عنوان که باید بیشتر باشه تا عنوان با مفهومی داشته باشه ( زیاد مهم نیست)

مورد بعدیش هم میگه که یکی از زیر عنوان ها یا سرفصل ها تکراری هست و این در فاکتور سئو نتیجه مثبتی نداره

مورد بعدیش هم میگه که تصاویر مطلب فاقد توضیح یا همون alt & title هستن

لینک به ارسال

خود من هیچ اعتقادی به این افزونه ها ندارم

موتور ها مفید بودن و رفع نیاز کردن کاربراتو بررسی تا اینکه تعداد کلمات !!!

آخه دلیلی نداره تو متنی که حداکثر می شه تو دو سطر توضیح داد رو با چرت و پرت های اضافی کنی 300 کاراکتر !!! اگه موتور جستجو هوشمند باشه این 300 کلمه رو اسپم می کنه تا اونی که تو دو سطر گوویا توضیحاتشو گفته

ولی از نظر من توضیحاتتو خوب و روان بده و زیاد به این مسئله افکارتو خراب نکن

لینک به ارسال
  • 5 هفته بعد...

نمایش وضعیت سئو حالت ایده‌آلی هست که در نظر گرفته شده

درست نیست که مطلب تکراری داشته باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...