رفتن به مطلب

سوال در مورد ساخت دیتابیس

پست های پیشنهاد شده

سلام.من یه ساب دامین دمو برای سایتم درست کردم و تصمیم دارم قالب هایی که فارسی می کنم به صورت جدا تو یه فولدر بزارم

مثل

demo.web4dl.ir/voice

demo.web4dl.ir/enjooy

و ...

حالا سوالم اینجاست باید برای هر کدومش یه دیتابیس و یوسر جدا بسازم یا میشه با یه دیتابیس و چندتا یوسر کار کرد؟

لینک به ارسال

برای هر وردپرس مستقل نیاز به دیتا بیس مستقله . ولی بهتره از وردپرس شبکه (چند سایته) استفاده کنید . در این صورت فقط با یکبار نصب وردپرس و با یک دیتا بیس میتونید بی نهایت ساب دومین داشته باشید . و هر کدومشون یه سایته مستقله. مثل سیستم های وبلاگدهی .

لینک به ارسال

این حرف اشتباست که هر وردپرس دیتابیس جدا !

شما میتونید یه دیتابیس یه یوزر دیتابیس داشته باشید ولی چندین وردپرس به اون وصل کنید کافیه که پیشوند نام جدول ها باهم فرق داشته باشه (همونی که موقع نصب پیشفرض wp_ هست)

لینک به ارسال

این حرف اشتباست که هر وردپرس دیتابیس جدا !

شما میتونید یه دیتابیس یه یوزر دیتابیس داشته باشید ولی چندین وردپرس به اون وصل کنید کافیه که پیشوند نام جدول ها باهم فرق داشته باشه (همونی که موقع نصب پیشفرض wp_ هست)

بله شدنی هست ولی راه درستی نیست و احتمال بوجود آمدن مشکل در اینده هست . وقتی هدف خاصی از اشتراک دیتا بیس نیست و امکان ساخت دیتابیس دیگری وجود داره چه لزومی داره این کارو کرد ! بهترین روش برای دوستمون وردپرس شبکه است با یک سایت و یک دیتابیس و بینهایت یوزر.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...