رفتن به مطلب

زمان بندی های ارسال ایمیل FeedBurner

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت همگی بخیر !

دوستانی که تجربه کار با FeedBurner را دارند ! این امکان وجود داره که تنظیم ایمیل ها طوری انجام داد که در یک روز خاص ارسال شود نه در یک ساعت خاص ؟ مثلا دو رروز در هفته و یا در هفته یک بار !

در قسمت

Delivery Options فقط ساعت مشخص شده !

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام وقت همگی بخیر !

دوستانی که تجربه کار با FeedBurner را دارند ! این امکان وجود داره که تنظیم ایمیل ها طوری انجام داد که در یک روز خاص ارسال شود نه در یک ساعت خاص ؟ مثلا دو رروز در هفته و یا در هفته یک بار !

در قسمت

Delivery Options فقط ساعت مشخص شده !

دوست عزیز من خودم با فید برنر کار میکنم ، البته چون نمیخواستم با هر مطلب سایتم هروز سر زمان خاص ارسال شود آمدم خروجی فید سایت خودم را زمان بندی کردم که مثلا با انتشار مطلب 1روز یا هر عدد و ساعتی تاخیر افتاده و منتشر شود ، الباقی کارها که مثل روال قدیم است. امیدوارم کارت راه بیوفته.

لینک به ارسال

یعنی شما اگر مطلبم هم در سایت منتشر میکنید مطلب مستفیم در فید سایت قرار نمیگیره و در زمان مشخص این کار صورت میگیره ؟

این کارو به چه صورت میشه پیاده سازی کرد.

لینک به ارسال

یعنی شما اگر مطلبم هم در سایت منتشر میکنید مطلب مستفیم در فید سایت قرار نمیگیره و در زمان مشخص این کار صورت میگیره ؟

این کارو به چه صورت میشه پیاده سازی کرد.

بله ، با قرار دادن کد زیر در فانکشن قالب ، البته شاید اساتید راهکارهای دیگه و بهتر هم در نظر داشته باشند :

function publish_later_on_feed($where) {
global $wpdb;

if (is_feed()) {
$now = gmdate('Y-m-d H:i:s');
$wait = '5';
$device = 'MINUTE';
$where.=" AND TIMESTAMPDIFF($device, $wpdb->posts.post_date_gmt, '$now') > $wait ";
}
return $where;
}
add_filter('posts_where', 'publish_later_on_feed');

شما به wait زمان تاخیر را می دهید.

ویرایش شده توسط arya252
لینک به ارسال

از لطف شما ممنونم ! امید وارم اساتید دیگه هم نظرشونو بدن !

wait زمان روز هست دیگه ؟

===

تنهام سوالم اینه ممکنه روی سئو و ایندکس مطالب تاثیر منفی داشته باشه ؟ این کار ؟

لینک به ارسال

از لطف شما ممنونم ! امید وارم اساتید دیگه هم نظرشونو بدن !

wait زمان روز هست دیگه ؟

===

تنهام سوالم اینه ممکنه روی سئو و ایندکس مطالب تاثیر منفی داشته باشه ؟ این کار ؟

wait زماندهی است ، درسته .

مطالبتون که عین گذشته ایندکس و منتشر میشه ، در صورتیکه از مطالب منتشر شده در فید سایت شما کپی میشده با اینکار وضیعت بهتری دارید و تاثیر منفی که نداره هیچ بهتر هم است، البته این تجربه من بوده 100% نظرات مختلفه.

ویرایش شده توسط arya252
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...