رفتن به مطلب

مشکل در فایل psd

Ghaem

پست های پیشنهاد شده

سلام

من در حال طراحی یه تقویم بودم. خیلی هم روش کار انجام دادم و ویرایشش کردم.

دیروز بعد از این که فایل psd رو ذخیره کردم (CTRL+S) بدون این که فتوشاپ رو ببندم کامپیوتر رو ری استارت کردم.

بعد از بالا اومدن کامپیوتر درایورهای پرینتر و اسکنر رو نصب کردم و بعد نصب اینها فایل PSD رو باز کردم که به این صورت نمایش داده می شد:

i9471_capture.png

لطفا کمک کنید که چطور می تونم این مشکل رو حل کنم. خیلی بهش نیاز دارم.

لینک به ارسال

سلام

اینجوری که مشخصه چیزی از طرح باقی نمونده.. ولی من هر موقع با این مشکل روبرو می شدم و زمان کار سیستم ریست میشد یا برنامه بسته میشه تو بازکدن بعدی یه ذخیره خودکار از طرح بهم میداد.

لینک به ارسال

سلام

اینجوری که مشخصه چیزی از طرح باقی نمونده.. ولی من هر موقع با این مشکل روبرو می شدم و زمان کار سیستم ریست میشد یا برنامه بسته میشه تو بازکدن بعدی یه ذخیره خودکار از طرح بهم میداد.

بله قبلا این مشکلات برام پیش اومده بود و همینطور که گفتین خود برنامه یه ذخیره از فایل PSD داشت اما نمیدونم با این که فایل ذخیره شد چرا این مشکل به وجود اومده.

لینک به ارسال

فتوشاپ از معدود برنامه هایی است که تا وقتی اسناد رو ذخیره نکنید اجازه ریستارت به سیستم نمیده. سند رو هم که می گید ذخیره کرده بودید، واسه همین هیچ پیغامی موقع ریستارت نداده و سیستم ریستارت شده. احتمالا مشکل دیگه ای باعثش شده. حجم سندتون هنوز زیاده؟ اگه آره شاید بشه با نرم افزارهای تعمیر فایلهای PSD بازیابیش کنید.

لینک به ارسال

فتوشاپ از معدود برنامه هایی است که تا وقتی اسناد رو ذخیره نکنید اجازه ریستارت به سیستم نمیده. سند رو هم که می گید ذخیره کرده بودید، واسه همین هیچ پیغامی موقع ریستارت نداده و سیستم ریستارت شده. احتمالا مشکل دیگه ای باعثش شده. حجم سندتون هنوز زیاده؟ اگه آره شاید بشه با نرم افزارهای تعمیر فایلهای PSD بازیابیش کنید.

بله حجم فایل زیاده حدود 370 مگ.

ممنون میشم چند نرم افزار رو معرفی کنید.

لینک به ارسال

بله حجم فایل زیاده حدود 370 مگ.

ممنون میشم چند نرم افزار رو معرفی کنید.

Advanced Photoshop Repair

DataNumen PSD Repair

Stellar Phoenix PSD Repair

قبل از استفاده از این نرم افزارها تو پوشه %temp% جستجو کنید ببینید فایل هم حجمی پیدا می کنید.

اگه نه فایل PSD رو در درایو C کپی کن و ببین باز میشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...