رفتن به مطلب

ویرایشگر کامل برای وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

میخواستم خواهش کنم دوستان یه ویرایشگر خوب و کامل برای وردپرس معرفی کنن یا یه راهی بگن که بشه این قابلیت ها رو به ویرایشگر وردپرس اضافه کرد :انتخاب فونت-اندازه فونت-انتخاب مکان قرارگیری عکس(بین متن-زیر متن-لا به لای متن و ...) و ...

تقریبا میخوام مثل Office Word دستم باز باشه برای ویرایش متن.

200x200.png

میخوام مث این تصویری که گذاشتم نشه! میبینید بهم میریزه و نمیشه جایگاه عکس رو تنظیم کرد.

ultimate tinymce رو امتحان کردم اما جواب نمیده.امکاناتش هم بیشتر فرعی هستش. ckeditor م برام درست و حسابی کار نکرد.

دوستان اگر یه راهی بلد باشن که بشه حداقل ساختار(layout) متن رو از word عیناً کپی کنم خوب میشه.یعنی متن و تصاویر رو توی word بچینم و دقیقا کپی بشه توی وردپرس.فونت رو با کد خودم اضافه می کنم.

ممنون

یا علی

لینک به ارسال

به هیچ وجه از ورد به وردپرس چیزی رو مستقیم وارد نکنید ckeditor تمام امکاناتی که می خواهید رو داره (البته محیط دات نت با محیط ویندوز و آفیس یکی شدنی نیست و نباید انتظارات یک سطح داشته باشید)

مشکلتون با ckeditor رو بگید که مشکش برطرف بشه بهتره چون اگه تداخلی نداشته باشه یا بشه تداخلهاش رو درست کرد بهترین ویرایشگر html است

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

به هیچ وجه از ورد به وردپرس چیزی رو مستقیم وارد نکنید ckeditor تمام امکاناتی که می خواهید رو داره (البته محیط دات نت با محیط ویندوز و آفیس یکی شدنی نیست و نباید انتظارات یک سطح داشته باشید)

مشکلتون با ckeditor رو بگید که مشکش برطرف بشه بهتره چون اگه تداخلی نداشته باشه یا بشه تداخلهاش رو درست کرد بهترین ویرایشگر html است

ممنون استاد.بابت وقتی که میذارید

وقتی Ckeditor رو نصب میکنم کل بخش ویرایشگر سفید میشه.

این شکلی :

ckeditor.jpg

نمیدونم چیکار کنم؟ هیچ افزونه مشابهی نصب نیست.

لینک به ارسال

ممنون استاد.بابت وقتی که میذارید

وقتی Ckeditor رو نصب میکنم کل بخش ویرایشگر سفید میشه.

این شکلی :

ckeditor.jpg

نمیدونم چیکار کنم؟ هیچ افزونه مشابهی نصب نیست.

علتش اینه که این ویرایشگر را جاوا اسکریپت لود می کنه و بخش ادمین وردپرس nojs است و بعد از لود کامل صفحه کلاس nojs به کلاس js تغییر می کنه و کدهای جاوا اسکریپت اجرا می شند در نتیجه چنانچه هر افزونه یا کدی جلوی لود کامل صفحه را بگیره جاوا اسکریپت اجرا نمی شه و ویرایشگر افزونه هم لود نمی شه

اول از همه یکبار روی قالب دیفالت چک کنید اگر مشکل برطرف شد فایل functions.php قالبتون رو بگذارید تا مشکلش فیکس بشه

اگر برطرف نشد همه افزونه ها را غیر فعال کنید و بعد یکی یکی فعال و تست کنید تا افزونه ای که باعث بروز مشکل می شه را پیدا کنید بعد از پیدا کردن افزونه لینک افزونه تون رو برای اصلاح قرار بدید

در ضمن مشکل می تونه از تایم اوت پایین سرور باشه به نحوی که تا تمام اجزا و کدها لود بشند از زمان مجاز بگذره و لود به پایان نرسیده متوقف بشه و در نتیجه باز کلاس nojs به js تغییر نکنه در اینصورت هم بجز ارتقای سرویس می شه با یک اکشن کلاس صفحه ویرایشگر را از nojs خارج کرد

اما اول باید علت توقف لود مشخص بشه که براش لازمه مراحل بالا را طی کنید

لینک به ارسال

علتش اینه که این ویرایشگر را جاوا اسکریپت لود می کنه و بخش ادمین وردپرس nojs است و بعد از لود کامل صفحه کلاس nojs به کلاس js تغییر می کنه و کدهای جاوا اسکریپت اجرا می شند در نتیجه چنانچه هر افزونه یا کدی جلوی لود کامل صفحه را بگیره جاوا اسکریپت اجرا نمی شه و ویرایشگر افزونه هم لود نمی شه

اول از همه یکبار روی قالب دیفالت چک کنید اگر مشکل برطرف شد فایل functions.php قالبتون رو بگذارید تا مشکلش فیکس بشه

اگر برطرف نشد همه افزونه ها را غیر فعال کنید و بعد یکی یکی فعال و تست کنید تا افزونه ای که باعث بروز مشکل می شه را پیدا کنید بعد از پیدا کردن افزونه لینک افزونه تون رو برای اصلاح قرار بدید

در ضمن مشکل می تونه از تایم اوت پایین سرور باشه به نحوی که تا تمام اجزا و کدها لود بشند از زمان مجاز بگذره و لود به پایان نرسیده متوقف بشه و در نتیجه باز کلاس nojs به js تغییر نکنه در اینصورت هم بجز ارتقای سرویس می شه با یک اکشن کلاس صفحه ویرایشگر را از nojs خارج کرد

اما اول باید علت توقف لود مشخص بشه که براش لازمه مراحل بالا را طی کنید

افزونه ها رو غیرفعال هم کردم اما درست نشد!

اصلا کلا ویرایشگر از کار میوفته

با قالب پیشفرض هم کار نمیکنه

لینک به ارسال

آخرین نسخه وردپرس روی ویرایشگرش تغییراتی که مد نظر شما بود رو داده از ویرایشگر دیفالت استفاده کنید

لینک به ارسال

آخرین نسخه وردپرس روی ویرایشگرش تغییراتی که مد نظر شما بود رو داده از ویرایشگر دیفالت استفاده کنید

آپدیت کردم اما ویرایشگر قابلیت کار با تصاویر رو نداره

میدونید منظور اساسی من چیه؟ یه مشتری دارم که میخواد خودش بتونه صفحات رو مرتب کنه و بچینه.

مثلا یه عکس بذاره پس زمینه یه مطلب.یا اینکه مثلا متن داخل برگه رو مثل فوتوشاپ توی یه باکس (مثلا 400 پیکسل عرض) محدود کنه و ...

راه حل پیشنهادیتون چیه؟

لینک به ارسال

چیزی که داریدمی گید که می شه طراحی قالب و ربطی به ویرایشگر نداره اما می تونید براش متاباکس هایی تعریف کنید و از طریق زمینه دلخواه آرایش صفحه را تنظیم کنید

به عنوان مثال برای تصویر پس زمینه یک متاباکس بسازید به نام background و این کد را در single.php بگذارید

<?php if(get_post_meta($post->ID, 'background')) { ?>
<style>
.example {
background-image:url("<?php echo get_post_meta($post->ID,'background', true);?>");
</style>
<?php }?>

لینک به ارسال

ممنون استاد از وقت گذاشتنتون اما فک کنم منظورم رو خوب نرسوندم.

مشتری میخواد صفحات رو خودش بسازه و دستش توی layout باز باشه.خودش گرافیسته.میخواد یه صفحه رو مثلا تصویر بذاره سمت چپ و متن سمت راست.یه بار متن رو تمام عرض بنویسه و تصویر بکگراند.یه بار ... همین بخش چلنج اصلیه

بازم ممنون

اگر فرصت کردین یه سر به اینجا هم بزنید

لینک به ارسال

خوب اینکاری که می گید را باید با کد نویسی و تعریف page_template انجام بده یا با استفاده از متاباکس (زمینه دلخواه) و یک کدنویسی پر زحمت بر روی قالب که درست مثل مثالی که زدم برای تمام بخش های مورد نظر پیش بینی های لازم بشه تا در single.php اعمال بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...