رفتن به مطلب

آیا تغییر نام دامنه مشکل در سئو ایجاد می کند؟

amirali.bk

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

خسته نباشید

میخواستم بدونم من الان آدرس وبم اینه http://amiralibk.ir اگه اینو rename کنم دامنشو و اسمشو این بزارم myweb.ir و

با توجه به اینکه مطالبم در گوگل ایندکس شدن و سئوی خوبی دارن با تغییر نام دومین مشکلی در سئوی سایتم ایجاد نمیکنه؟؟

یعنی محتوا همون باشه و فقط اسم سایت عوض بشه مشکلی پیش نمیاد؟؟

خودم اطلاعاتی ندارم در این مورد

لینک به ارسال

سایت یک شخصیت حقوقی مجازیه که معرفش دامینشه نه هیچ چیز دیگه گوگل شما رو که نمی شناسه نشانی اول را می شناسه و با تغییرش مسلما افت پیدا می کنید البته در گوگل آنالیز می تونید نشانی سایت را تغییر بدید ولی گوگل تعهدی نمی کنه با ورودی های دامین قبلی را به این دامین هم بده

لینک به ارسال

به نظر من اگر درست این کار انجام بشه و به کاربراتون اطلاع رسانی کنید مشکلی پیش نمیاد فقط یک چند وقتی ممکنه افت بازدید داشته باشید .

نمونه هایی که این کار رو انجام دادن یکی سایت سئوموز انگلیسی یکی هم همین چند وقت پیش سایت همیار وردپرس فارسی بود که می بینیم الان هیچ مشکلی ندارند شما اگر این تغییر براتون مهمه به نظر من هرچه زودتر این کار رو انجام بدی کار راحت تری داری.

لینک به ارسال

سلام با پارک دامنه و ریدارکت 301 میتونی با کمترین تغییر ری برند کنی.

این مقاله مسعود فاطمی هم میتونه کمکت کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...