رفتن به مطلب

اموزش کامل هاست

پست های پیشنهاد شده

کسی بلده دوستان مخواهم طراحی هاستو یادبگیرم اول ازکجاشروع کنم؟؟؟؟

طراحی هاست به چه دردت میخوره

لینک به ارسال

اره داش من ی هاست رایگان گرفتم ولی هیچی هنوز کامل نکردم حالا کمک ام کن چجوری طراحیش کد داره؟،،لطفا کمک ام کن میخواهم ی طراحی ساده بزنم؟؟،

شما هست رایگان دارید یا نمایندگی هاست رایگان؟

لینک به ارسال

دوست عزیز اگه هاست رایگان گرفتین میخواهین ورد پرس روش نصب کنید ابتدا با رمزایی که هاستینگ داده و dns سرو رت ابتدا وارد سی پلن هاستت بشو و طبق اموزش زیر

http://rokesh.ir/installing-wordpress/

وردپرس نصب کن سپس به سایت nic.irبرور و dns های دامنه و هاستتو وارد کن

لینک به ارسال

اره علی میخواهم ی سایت ساده طراحی کنم روهاست رایگان کسی کمک نمیکنه من میگم چجوری ی صفحه بسازم چجوری کدبزارم چجوری کدهارو پیداکنم عجب-

اوپس

اقا شما اول میگید میخوام هاستینگ طراحی کنم بعدش میگید میخوام سایت بزنم

به هر حال

برای نصب وردپرس روی هاست رایگان به لینک زیر بروید

http://wpfpw.ir/1393/03/22/%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

و بعدش هم میتونید قالبی انتخاب و اون رو نصب کنید(به همین سادگی سایتی راه اندازی کنید)

برای اموزش نصب قالب به لینک زیر بروید

http://wpfpw.ir/1393/05/29/%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

توی همون سایت قالب های رایگان خوبی هست میتونید استفاده کنید

اگر مشکل دیگری دارید واضح توضیح دهید

با تشکر

لینک به ارسال

مرسی داداش دستت طلا داش حال متلا من میخواهم ی متن تو صفحه اول بزارم مثل به وبسایت من خوش اومدین چجوری اینکاروبکنم؟؟؟

:mellow:

تو هدر میخوای بزاری؟

میخوای به جای لوگو بزاری؟

میخوای تو ساید بار بزاری؟

میخوای به صورت پاپ آپ توی سایتت نشون داده بشه؟

یا میخوای یه متن کوچیک کنار سایت باشه؟

بینهایت راه وجود داره

مثلا:

شما اول قالبتو اتخاب کن بعدش به جای لوگوش یا از طریغ ابزاک ها متنو اضاف کن.

:huh: فک کنم تازه وارد دنیای بیکران وب شده باشید

پس راه طول و درازی در پیش دارید :) در طول راه کمربند خود را ببنید.

لینک به ارسال

داش ی متن کوچک که کنار اسم سایت باشه فدات راستی کدهای هاست پی اچ پی ان یا اچ تی ام ال میتونم کدهای اچ تی ام روهاست استفاده کنم؟؟؟؟

خب اون متنی که شما میخواهید توضیحات هستش از بخش تنظیمات هممگانی وردپرس توضیحات را وارد کنید و اگر قالبتون از این پشتیبانی نکرد لینک بدید تا بگم چه کار کنید.

هاست همه چیزو پشتیبانی میکنه و وردپرس هم از پی اچ پی استفاده میکنه, منظورتون استفاده از قالب اچ تی ام ال هست؟

لینک به ارسال

اره منظورم ازقالب اچ تی ام میتونم روهاستم استفاده کنم؟؟اگه میشه ازکجامبتونم ؟؟؟؟؟

اره منظورم ازقالب اچ تی ام میتونم روهاستم استفاده کنم؟؟اگه میشه ازکجامبتونم ؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

واضح نمیحرفی داداشم

میخوای از قالب اچ تی ام ال استفاده کنی توی هاست

یا اونو به قالب وردپرس تبدیل کنی؟

خب اگه بخوای رو هاستت قالب اچ تی ام ال بریزی از تو گوگل یه قالب اچ تی ام ال دانلود کن و اونو توی یه پرونده به اسم index.html ذخیره کن و هیچی دیگه

یا اگه میخوای قالب اچ تی ام ال رو به قالب وردپرس تبدیل کنی باز هم توی گوگل بسرچ یه چیزایی دستت میاد

لینک به ارسال

بچّه ها دعوا نداره که!

فقط این دوستمون یکم با محیط وب نا آشنا هستن.

یه توضیح خلاصه راجب به چیزی که مدّ نظرته:

قالب ها برای سیستم های مختلف مثل: رزبلاگ ، بلاگفا ، میهن بلاگ ، پرشین بلاگ یا سیستم های مدیریت محتوا (سایت ساز) مثل: وردپرس و جوملا ساخته میشن

پس اوّل باید مثلاً وردپرس یا جوملا رو نصب کنی و بعد روی اون ها قالب رو نصب کنی

______

چیزای دیگه هم مثل فال و تلویزیون آنلاین و فروشگاه کارت شارژ و اینطور چیز ها هم یه اسکریپت هستن که موقعی که روی هاست آپلود میکنی یا خودشون خودکار برات درست میکنن یا باید یه صفحه به نام index.html داشته باشن تا خونده بشن.

______

لطف کن با یه وبلاگ توی سایت blogfa.com شروع کن.

مشکلی هم داشتی واضیح سوالت رو توی انجمن مطرح کن

از گذاشتن تاپیک هایی با اسم نمیدونم html و xhtml و اینا خود داری کن

سوالت رو به صورت خلاصه توی عنوان تاپیک بنویس و شرح کاملش رو توی خود تاپیک بده تا زود به جواب برسی :wub:

لینک به ارسال

شما فکر کنم یکم صفر کیلومتر هستید پیشنهاد میکنم اول با یک سرویس وبلاگ دهی کار کنید تا یکم با محیط وبلاگ نویسی و وب آشنا بشید و بعد برید سراغ پیاده سازی سایت . :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...