رفتن به مطلب

نشان ندادن لینک مطالب در نتایج گوگل

miladvox

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

خسته نباشید

سایت من حدودا دو ماه از عمرش میگذره در این دوماه . ماه اول خیلی عالی ایندکس می شدم و ورودی گوگل داشتم . ماه دوم لینکها به خوبی ایندکس می شدند اما زمانی که عنوان مطالب را سرچ میکنم اصلا ناپدید شده شاید لینک عنوان صفحه 100 گوگل رفته باشه .

نکته : اکثر لینکهای که در ماه اول ثبت شده هنوز رتبه خودشون را در گوگل نگاه داشتن و بعضیهاشون حتی رو به بهبود هستند و از انها ورودی گوگل دارم . اما مطالب ماه دوم یک آی پی هم وارد سایت نکردند و کلا عنوانها در سرچ گوگل ناپدید شدن . فقط از طریق سرچ site: در گوگل متوجه ایندکس شدن مطالبم میشم

راهنمایی کنید آیا سایت اسپم شناخته شده یا سندباکس فعال شده

مطالب سایت 50 درصد کپی با ذکر منبع و 50 درصد دیگه به صورت اختصاصی گرداوری شده .

لینک به ارسال

سلام

اصلا نمیشه در مورد سایتی که مدت کوتاهی راه اندازی شده نظری داد حالا اگر آدرس میزاشتید می شد بررسی کرد شاید سایتتون مشکلی داشته باشه ولی بنظر من فقط بفکر تولید محتوای خوب باشید و به کارتون ادامه بدید و با یک سئو کار هم در مورد اشکالات سایت مشورت کنید و از قرار دادن بیش از حد مطالب کپی هم پرهیز کنید .

موفق باشید...

لینک به ارسال

سلام.

توی گوگل وب مستر عضو هستید؟

خطایی نداده؟

وضعیت robots.txt و sitemap.xmlتون چطوره؟

لینک به ارسال

مشکل اینه که سایت شما جوملاست و از اون بدتر تفریحیه و من تجربه کار کردن با هیچکدوم رو ندارم بهتره دوستان دیگه نظرشون رو ارائه کنن .

لینک به ارسال

قسمت سایت مپ گوگل وبمستر : Errors 52 Warnings 1

متن خطا 52 خطا :

Your Sitemap is on a site that is not in the Google News database. Google News can only accept Sitemaps from sites that we crawl. If your site is crawled by Google News, please check that the URL of your Sitemap agrees with the URLs of your articles as they appear on Google News, including any leading "www". If you would like to request inclusion of your site in Google News, please contact the Google News support team.

متن Warnings 1 :

When we tested a sample of the URLs from your Sitemap, we found that some URLs were not accessible to Googlebot due to an HTTP status error. All accessible URLs will still be submitted.

بقیه موارد سایت مپ نورمال هست

------------------------------

قسمت روبت تکست :

هیچ مشکلی نیست

0 Errors

0 Warnings

آدرس روبت تکست سایت : http://www.sefidak.com/robots.txt

------------------------------

فعالیتهایی که قسمت گوگل وب متسر کردم :

لینکهایی را که crawl errors به عنوان خطای 404 نشان میداد را با استفاده از ریدایرکت 301 هاست به لینکهای سالم تغییر مسیر میدادم ت خطاهای 404 را حذف کنه

---------------------------------

به نظر شما سایت وارد سند باکس نشده ؟ چون تنها 2 ماه از عمر سایت میگذره

لینک به ارسال

نمیدونم توی جوملا چه شکلیه ، بهتره مشکلتون رو توی انجمن های اونور مطرح کنین.

برای امتحان سایت مپتون رو با یه سایت مپ دیگه که افزونه ی دیگه ای میسازه امتحان کنین.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...